حذف Windows AntiVirus Adviser

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Windows AntiVirus Adviser

Windows AntiVirus Adviser یک برنامه آنتی ویروس جعلی، که تولید پیام های هشدار امنیتی جعلی به منظور فریب کاربران کامپیوتر شکی به آن نداریم به خرید یک کلید مجوز بی فایده است. مجرمان اینترنتی مسئول ایجاد این کلاهبرداری و استفاده از اسکنر ها امنیتی جعلی آنلاین ‘بهره برداری کیت’ به تکثیر این نرم افزار جعلی. اسکنر های امنیتی جعلی آنلاین تبلیغات پاپ آپ است که تقلید از اسکن کامپیوتر و گزارش ‘مسائل امنیتی بحرانی’–این مسائل ظاهرا با دانلود و نصب Windows AntiVirus Adviser را می توان حذف.

بهره برداری کیت عفونت های مخرب که تکیه بر نرم افزار منسوخ شده برای نفوذ به سیستم های عامل است. پس از نفوذ موفق این برنامه آنتی ویروس سرکش تغییر فایل های رجیستری سیستم عامل و پیکربندی خود را به طور خودکار بر روی هر سیستم راه اندازی اجرا می کند.

windows antivirus adviser حذف Windows AntiVirus Adviser

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows AntiVirus Adviser

این تغییرات سیستم می تواند منجر به یک وضعیت موجب آن هر کامپیوتر بوت/راه اندازی توسط صفحه نمایش اسکن امنیتی جعلی توسط Windows AntiVirus Adviser انجام شده به دنبال. این نتایج اسکن امنیتی در “تشخیص” پر خطر مخرب ها و ویروس های مختلف. برای حذف این عفونت ها ظاهرا شناسایی امنیتی، نرم افزار های سرکش خواسته فعال سازی ‘نهایی حفاظت’ (‘نسخه کامل’). این برنامه را خرید–کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی. برای این برنامه سرکش پرداخت پول خود را ارسال و اطلاعات بانکی به مجرمان اینترنتی است. اگر شما مشاهده Windows AntiVirus Adviser اسکن رایانه شما را برای عفونت های امنیت کامپیوتر خود را با برنامه های ضد ویروس سرکش آلوده است – چشم پوشی از پیام های هشدار امنیتی جعلی. راه درست برای مقابله با این برنامه ساختگی است برای از بین بردن آنتی ویروس مشاور از کامپیوتر شما.

سرچشمه این برنامه آنتی ویروس جعلی از یک خانواده از اسکنر ها امنیتی سرکش به نام FakeVimes. انواع قبلی ویندوز اینترنت گارد ویندوز اینترنت ناظر و ناظر وب ویندوز نامگذاری شد. مجرمان اینترنتی است که اومدی این تلاش را به برنامه به نظر می رسد به عنوان اگر آن است که توسط مایکروسافت توسعه داده شد، با این حال، مایکروسافت فقط یکی از برنامه های آنتی ویروس مایکروسافت امنیت ملزومات – برنامه رایگان مشروع به نام حفظ (که باعث می شود هیچ تقاضا برای خرید نسخه کامل “برای دسترسی به دسکتاپ). کاربران کامپیوتر که این خرید و فروش این برنامه ساختگی می باید آگاه باشند که وجود از هیچکدام از عفونتها امنیتی نشان داده Windows AntiVirus Adviser را روی کامپیوتر خود–این برنامه ساختگی تولید فهرست یکسان ظاهرا شناسایی نرم افزارهای مخرب در تمام کامپیوترها نفوذ. اگر این برنامه را بر روی دسکتاپ شما رعایت دستورالعمل حذف را حذف Windows AntiVirus Adviser از سیستم عامل خود را استفاده کنید.

چگونه به حذف Windows AntiVirus Adviser

1. دسترسی “کامپیوتر”. دوبار کلیک بر روی آیکون “کامپیوتر”.

2. حرکت به C:Users[YOUR نام کاربری] AppDataRoaming

3. پیدا کردن یک فایل به نام “svc-[تصادفی از حروف] .exe” و کلیک بر روی دکمه راست موس خود را بیش از این فایل.

4. در منوی باز شده “تغییر نام” را انتخاب کنید. تغییر نام پرونده “svc-[تصادفی از حروف] .exe” به “fake.exe”.

5. پس از تغییر نام پرونده “[تصادفی از حروف] .exe svc-” راه اندازی مجدد رایانه است. دفعه بعد بوت سیستم عامل، Windows AntiVirus Adviser غیر فعال می شود و دسترسی به اینترنت را مسدود کند.

6. دانلود نرم افزار ضد جاسوس افزار مشروع به طور کامل Windows AntiVirus Adviser از رایانه خود حذف.

حذف Windows AntiVirus Adviser

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows AntiVirus Adviser

پاسخ دهید