Windows Antivirus Tool پاک

Fake Antispyware

Windows Antivirus Tool برنامه سرکش آنتی ویروس است که توسط مجرمان اینترنتی است تمام اعضای خانواده FakeVimes ایجاد شده است که طراحی شده است. این برنامه با استفاده از ویروس تروجان برای دسترسی به سیستم های کامپیوتری تصادفی و ارتشاح کاملا مخفیانه. هنگامی که داخل Windows Antivirus Tool وانمود اسکن رایانه شما برای عفونت و حتی فراهم می کند لیستی از تهدیدات ظاهرا در دستگاه شما پیدا نشد. سپس آن را ارائه می دهد خرید نسخه کامل آن پایان اسکن و حذف تمام شناسایی عفونت.

Windows AntiVirus Tool Windows Antivirus Tool پاکدانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Antivirus Tool

چرا شما نیاز به حذف Windows Antivirus Tool؟

Windows Antivirus Tool دیگر ضد جاسوس-سرکش، که فقط وانمود می شود آنتی ویروس قابل اعتماد است. متعلق به خانواده های بدنام از ویروس ها، که به عنوان FakeVimes شناخته شده است. اگر می خواهید برای جلوگیری از ویروس ها که متعلق به این گروه از تهدید شما را همیشه باید اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را توسط آخرین نسخه آنتی ویروس محافظت را. علاوه بر این، گفت: از برنامه های بدون مجوز و سایت های غیر قانونی نیز به شدت توصیه می شود.

به محض این که کامپیوتر ارتشاح Windows Antivirus Tool، آن کمپین خود گمراه کننده است که عمدتا متکی بر هشدار جعلی و تقلبی سیستم اسکنر شروع می شود. به طور معمول، آن برای قربانیان خود را چگونه آن را بررسی می نماید سیستم برای نرم افزارهای مخرب و سپس گزارش مورد صدها ویروس های مختلف نشان می دهد. در واقع، Windows Antivirus Tool برای ترساندن مردم را به تفکر است که کامپیوتر آنها آلوده خطرناکی هستند. پس از آن, آن ارائه می دهد آن مجوز خرید و تعمیر کامپیوتر. از آنجا که پول خود را از دست بدهند لطفا این پیشنهاد را نادیده بگیرد!

Windows Antivirus Tool بلوک های تعداد زیادی از برنامه های مشروع خود و همچنین تولید اطلاعیه امنیتی هشدار در مورد تهدید برخی از نما خطر به ماشین، و غیره. در واقع، این برنامه تمام طول می کشد به شما اعتقاد دارم که سیستم شما آلوده است و سپس شما را متقاعد به خرید مجوز خود را می کند.

چگونه می توانید Windows Antivirus Tool آلوده کامپیوتر من?

Windows Antivirus Tool بیشتر توسط اسب های تروا، که به راحتی می تواند نفوذ به سیستم های ضعیف حفاظت شده توزیع شده است. به منظور اجتناب از آن باید همیشه ماندن از وب سایت های غیر قانونی، جلوگیری از استفاده از برنامه های بدون مجوز و نیز چشم پوشی از همه تبلیغات که ارائه چک کردن کامپیوتر به صورت رایگان. هنگامی که شما در چنین آگهی کلیک کنید، شما می توانید به Windows Antivirus Tool را در رایانه خود دانلود فریب. به محض این که این ویروس وارد سیستم آن شروع نمایش آگهی های چنین:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
Internet Explorer
C:program filesinternet exploreriexplorer.exe

C:program filesinternet exploreriexplorer.exe
is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.
Recommended: Please click “Prevent attack” button to prevent all attacks and protect your PC

در واقع، این پیام اصلی ثبت نام شما نشان که کامپیوتر شما تحت تاثیر قرار بود هستند. شما همچنین ممکن است متوجه سیستم کند فراز و تاییدیه مرورگر. لطفا نه آنها را نادیده گرفت و دنبال راهنمای زیر Windows Antivirus Tool را از رایانه خود حذف.

چگونه برای حذف Windows Antivirus Tool

این نرم افزار تحت هیچ شرایطی اعتماد ندارند. اگر آن را برای شما به کشف آن را بر روی سیستم شما اتفاق افتاده، لطفا Windows Antivirus Tool با کمک یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا دیگر ابزار امنیتی است که به شما اعتماد حذف کنید. شما باید قادر به اجرای آن از حساب مدیر دیگر بر روی کامپیوتر شما به یک حساب تنها تحت تاثیر قرار می. اگر شما در حال حاضر پرداخت برای این badware ساخته اند, به تماس با شرکت کارت اعتباری خود را بلافاصله و اختلاف اتهامات بدون هر گونه شک مطمئن شوید. این اولویت بعد از توجه به این badware بر روی سیستم کامپیوتر شما باید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Antivirus Toolremoval instructions en Windows Antivirus Tool پاک

پاسخ دهید