حذف Windows Genuine Advantage Virus

Malware

راهنمایی در مورد حذف Windows Genuine Advantage Virus

ویندوز قطعات اصلی مزیت سیستم ضد دزدی دریایی است که متعلق به مایکروسافت است. استفاده می شود برای تقویت اعتبار ویندوز XP مجوز. اگر نسخه ویندوز ایکس پی خود را مشروع نیست شما فقط باید این اعلان را روی صفحه ببینید. با این حال، مجرمان اینترنتی پیدا کرده اند راه بهره برداری این هشدار را به حقه مردم به تفکر که آنها باید پرداخت هزینه برای مجوز ویندوز.

در واقع کامپیوتر خود را با نرم افزار ransomware است که هیچ چیزی برای انجام با سیستم واقعی ضد دزدی دریایی آلوده شده است. شما اصطلاح باج بپردازد. در عوض, شما باید تمرکز در مورد چگونگی حذف Windows Genuine Advantage Virus از کامپیوتر شما.

Windows Genuine Advantage Virus حذف Windows Genuine Advantage Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Genuine Advantage Virus

Windows Genuine Advantage Virus چگونه کار می کند؟

پس Windows Genuine Advantage Virus وارد سیستم شما، دسترسی به آن را مسدود می کند و هشدار جعلی را روی صفحه نمایش می دهد. پیام ادعا می کند که اعتبار سیستم ویندوز خود را شکست خورده است و شما نیاز به خرید یک مجوز برای ویندوز ایکس پی (50€) و یا اگر می خواهید شما می توانید آن را به ویندوز 8 (100€) ارتقا دهید. هزینه باید از طریق یک سیستم انتقال پول آنلاین مانند Ukash یا Paysafecard منتقل می شود. چون ویروس قادر به تشخیص مکان خود و تعویض زبان هشدار اطلاع رسانی ممکن است به نظر می رسد مشروع. با این حال، آن چیزی جز یک کلاهبرداری و شما باید یک کلمه آن را باور نمی. پرداخت باج نیست مشکل شما را حل کند. هیچ دلیلی برای این باور حتی اگر آنها پرداخت شما دریافت که مجرمان اینترنتی کامپیوتر شما باز خواهد شد وجود دارد. پول خود را هدر و Windows Genuine Advantage Virus خودتان را حذف کنید.

در آینده شما باید در خاطر داشته باشید که تصادفی کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده نیست در همه است دشوار نیست باشیم. است که چرا شما نیاز به مطمئن شوید که شما همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از آن انجام دهید. ماندن از صفحات غیر قابل اعتماد، نه اعتماد آگهی های مشکوک، ایمیل پیوست دانلود فقط از فرستنده های شناخته شده، و غیره. و مهم تر از همه، شما باید معتبر ضد مخرب ابزار نصب شده بر روی کامپیوتر خود داشته باشد. این ابزار نیز خاتمه Windows Genuine Advantage Virus کمک خواهد کرد.

چگونه به حذف Windows Genuine Advantage Virus

همانطور که بالا ذکر شده است، شما می توانید کامپیوتر خود را با یک ابزار حذف و پیشگیری مخرب تمیز. دلیل حذف Windows Genuine Advantage Virus دستی توصیه می کنیم است زیرا عفونت پیچیده با تعداد زیادی از فایل ها است. اگر غلطی را حذف می کنید، شما می تواند نهایت انجام بیش از آسیب خوب. است که چرا شما باید تکیه بر یک ابزار قدرتمند ضد جاسوس افزار. دانلود نرم افزار شما به حالت ایمن با شبکه دسترسی داشته باشد. در اینجا است که چگونه شما می توانید.

حذف Windows Genuine Advantage Virus

 1. راه اندازی مجدد رایانه
 2. برای بایوس روی صفحه نمایش به ناپدید می شوند صبر کنید
 3. شروع به ضربه زدن F8 بارها و بارها
 4. انتخاب حالت ایمن با شبکه
 5. مطبوعات را وارد کنید و روی بله کلیک کنید
 6. روی شروع کلیک کنید و سپس اجرا کنید
 7. ورودی “msconfig” و “موافق” را کلیک کنید
 8. در برگه چک کردن راه اندازی در غیر فعال کردن همه
 9. روی تأیید کلیک کنید و دوباره کامپیوتر شما
 10. آنلاین شوید و دانلود ضد تروجان
 11. نصب و راه اندازی نرم افزار امنیتی.

حذف Windows Genuine Advantage Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Genuine Advantage Virus

پاسخ دهید