حذف Windows Internet Watchdog

Fake Antispyware

حذف Windows Internet Watchdog

اجرا می شود Windows Internet Watchdog اسکنر خود حق هنگامی که شما به ویندوز وارد شوید. متاسفانه, این برنامه فقط تقلید به دنبال عفونت در کامپیوتر شما و در چند دقیقه آن را به تولید یک لیست از تهدید. اسکن این نتایج کاملا جعلی و آنها را به واقعیت مربوط نیست. با این حال، این برنامه تلاش می کند در مقابل را متقاعد کند و آن توصیه به خرید نسخه کامل Windows Internet Watchdog به منظور حفاظت از کامپیوتر شما.

این نرم افزار مخرب نیز تمایل به مسدود کردن برخی از برنامه های مشروع خود، از جمله ابزار امنیتی خود را. معمولا ادعا می کند که آنها هم مبتلا شده باشند و حاکی از فعال کردن Windows Internet Watchdog به منظور رفع مشکل.

webbb حذف Windows Internet Watchdog

آخرین اما نه کم، هر بار که شما برای مرور اینترنت یا برنامه های دیگر، به عنوان مثال استفاده کنید شما خواهد شد دریافت اعلان های امنیتی متعدد:

Error
Potential malware detected. It is recommend to activate the protection and perform a thorough system scan to remove the malware.

Error System data security is at risk! To prevent potential PC errors, run a full system scan.

مطمئن شوید برای حذف حق Windows Internet Watchdog پس از تشخیص آن بر روی کامپیوتر شما. اگر شما نیز برای این نرم افزار اومدی پرداخت را ساخته اند، برای تماس با شرکت کارت اعتباری شما و اختلاف این اتهامات را دریغ نکنید. در غیر این صورت پول خود را مستقیما به حساب های بانکی مجرمان اینترنتی بروید.

چگونه به حذف Windows Internet Watchdog:

1 راه اندازی Windows Internet Watchdog, رفتن به تنظیمات و مطبوعات اجازه راه اندازی حفاظت نشده است.
2. باز کردن فایل اکسپلورر (هر پوشه انجام خواهد شد). را وارد کنید ٪ ٪ داده در نوار محل و مطبوعات را وارد کنید.
۳ تغییر نام فایل به نام agas گارد یا شبیه به malwareguard sdgsd.
4. راه اندازی مجدد و اسکن با Spyhunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Internet Watchdog

پاسخ دهید