حذف Windows Protection Booster

Fake Antispyware

چگونه می توانید Windows Protection Booster آلوده کامپیوتر من?

Windows Protection Booster با کمک اسب تروا، که می تواند با کمک همان ضد جاسوس مانع توزیع شده است. با این حال، شما همچنین باید برای جلوگیری از وب سایت های غیر قانونی، برنامه های غیر قانونی و تبلیغات بازشو گمراه کننده اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نفوذ این تروجان امتحان کنید. اگر آن موفق به نفوذ به کامپیوتر، تروجان Windows Protection Booster بارگیری در فایل ها و مجموعه های آن را به شروع کار خود را هر بار قربانی او/مخصوص اوست ری بوت کامپیوتر. به محض این که آن اتفاق می افتد, ویروس شروع نمایش چنین اطلاعیه های پاپ آپ گمراه کننده:

Windows Protection Booster حذف Windows Protection Booster

Windows Protection Booster برنامه سرکش آنتی ویروس است که تنها توابع امنیت ابزار به جای آنها انجام در واقعی تقلید است. این یک نسخه بیشتر توسط FakeVimes که هدف اصلی این است که دریافت پول از کاربران کامپیوتر با آنها فروش برنامه جعلی است. ارتشاح نرم افزار به رایانه های تصادفی توسط ویروس تروجان است که استفاده از آسیب پذیری سیستم به سیستم کاملا مخفیانه وارد کنید. هنگامی که داخل Windows Protection Booster برای شروع به صورت خودکار با هر راه اندازی مجدد سیستم پیکربندی شده است.

اول از همه، این برنامه بارهای یک اسکنر و شبیه سازی سیستم اسکن. این نمایش فهرست فایل ها و ادعای آنها برای رایانه شما مضر هستند. برای حذف آنها برنامه شما برای فعال کردن Windows Protection Booster با خرید مجوز خود ارائه می دهد. در حالی که برنامه در حال اجرا در پس زمینه، علاوه بر آن دائما اعلان های امنیتی جعلی ادعا که سیستم شما حمله شده است توسط عفونت های مختلف تولید کند. اعتماد جمله یا پیام های زیرا آنها فقط یک معنی اعتماد خود را به دست آورید و متقاعد کردن شما به پرداخت برای Windows Protection Booster استفاده می شود. آنچه پیام شما را دریافت خواهد کرد اگر شما سعی می کنید برای باز کردن یکی از برنامه های مشروع خود است:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
Internet Explorer
C:program filesinternet exploreriexplorer.exe

C:program filesinternet exploreriexplorer.exe
is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits them to a remote server.
Recommended: Please click “Prevent attack” button to prevent all attacks and protect your PC

زیرا این برنامه مخرب است که هیچ توانایی برای شناسایی و یا حذف ویروس ها از سیستم لطفا Windows Protection Booster ماندن. اگر آن موفق به نفوذ به کامپیوتر، نه تنها خود هشدار جعلی نمایش آن ممکن است، اما آن نیز ممکن است کم کردن سرعت کامپیوتر شما هدایت مرورگر شما به سایت های مخرب و حتی نرم افزارهای مخرب بیشتر بر روی سیستم نصب ممکن است. به منظور اجتناب از این چیزها باید ASAP Windows Protection Booster را حذف کنید.

چگونه برای حذف Windows Protection Booster

شما به شدت به Windows Protection Booster را از رایانه خود حذف و خاتمه همه فرآیندهای مخرب بر روی سیستم شما توصیه. این تنها راه برای جلوگیری از دریافت اعلان های جعلی و کنترل فعالیت این اسکنر جعلی بر روی سیستم شما است. شما ثبت نام با استفاده از این کد ثبت نام جعلی می: 0W000 000B0 00T00 E0021.سپس برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا دیگر ابزار امنیتی است که به شما اعتماد استفاده کنید. شما باید قادر به اجرای آن از حساب مدیر دیگر بر روی کامپیوتر شما به یک حساب تنها تحت تاثیر قرار می.دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Protection Booster

removal instructions en حذف Windows Protection Booster

پاسخ دهید