حذف Windows Ultimate Booster

Fake Antispyware

حذف Windows Ultimate Booster (راهنمای حذف ویروس)

Windows Ultimate Booster عفونت خطرناک رایانه است. این یک برنامه ضد ویروس سرکش دیگری شناخته شده به عنوان برنامه های آنتی ویروس جعلی است. به این معنی که Windows Ultimate Booster به نظر می رسد مثل یک ابزار امنیتی کامپیوتر است، اما در واقع یک تهدید خطرناک است که برای پول خود را با هدف است. مگر اینکه Windows Ultimate Booster را از رایانه خود حذف عفونت عملکرد سیستم یکی پس از دیگری فشار شما را به خرید نسخه کامل برنامه غیرفعال. نیازی به گفتن نیست، که این است آخرین چیزی که شما باید که باید انجام

windows ultimate booster حذف Windows Ultimate Booster

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Ultimate Booster

به نظر می رسد که هیچ راه دیگری برای بازگرداندن ویندوز اکسپلورر و ابزار سیستم دیگر اما به خرید مجوز برای Windows Ultimate Booster وجود دارد. سرکش این موفقیت می تواند دسترسی به مدیر وظیفه ویندوز ویرایشگر رجیستری و حتی مرورگر وب خود را انکار کند. اگر چه تصور ساخته شده است را به شما فکر می کنم که شما این به خاطر چند مخرب در حال تجربه عفونت Windows Ultimate Booster نه به شما اجازه دسترسی به این ابزار سیستم به منظور حفاظت از خود را از حذف شدن. تاکتیک همان عفونت های دیگر از همین گروه از جمله ویندوز کارایی کیت تقویت کننده نخست ویندوز ویندوز نخست سپر و دیگر اعضای خانواده Rogue.FakeVimes استخدام شده اند.

این گروه از برنامه های آنتی ویروس جعلی نیز Rogue.VirusDoctor نامیده می شود، اما هنوز هم امر خانواده همان جنایتکاران و مجرمین. با توجه به واقعیت که Windows Ultimate Booster از تدوین گسترده در عفونت های کامپیوتر می آید بدانند ما در واقع آنچه از آن انتظار می رود.

برای یک Windows Ultimate Booster هنگامی سرکش بر روی کامپیوتر نصب شده است قطعا انجام کامل اسکن سیستم خواهد شد. نیازی به می گویند که آنها کاملا جعلی شما نیاز به چشم پوشی از نتایج اسکن. یکی دیگر از چیزی که شما نیاز به چشم پوشی از پنجره های بازشو سیستم جعلی است. آنها وجود دارد تصور این است که Windows Ultimate Booster بخشی از مکانیسم دفاعی ویندوز ساخته شده است و این برنامه برای شما را از آسیب محافظت واقعا وجود دارد.

به طور طبیعی, که چنین نیست و برای عفونت علائم ناپدید می شوند برای زمان حال، شما باید Windows Ultimate Booster را با یکی از شماره های زیر ثبت نام ثبت نام:

0W000-000B0-00T00-E0001
0W000-000B0-00T00-E0002
0W000-000B0-00T00-E0003

فعال سرکش شما برخی از زمان خرید و سپس خودتان یک ابزار قدرتمند antimalware است که کمک خواهد کرد شما خاتمه Windows Ultimate Booster برای همیشه می توانید. اگر شما می خواهید برای بازگرداندن ویندوز اکسپلورر دستی، سپس به دستورالعمل های زیر مراجعه کنید. همچنین، شما باید هر گونه سوال در مورد Windows Ultimate Booster و یا حذف آن دریغ نکنید تا من را ترک.

نحوه باز کردن ویندوز اکسپلورر

 1. راه اندازی مجدد رایانه شما و دکمه F8 چندین بار.
 2. انتخاب حالت ایمن با خط فرمان و آمار را وارد کنید.
 3. Cd… در خط C:Windowssystem32 را وارد کنید و آمار را وارد کنید.
 4. Explorer.exe کنار خط C:Windows را تایپ و enter رافشار دهید.
 5. باز کردن منوی شروع و داده % در کادر جستجو وارد کنید. مطبوعات را وارد کنید. برای ویندوز ایکس پی، باز اجرای و داده % به کادر را وارد کنید. “موافق”را کلیک کنید.
 6. پرونده نگهبان-{4 تصادفی نمادها} .exe از فهرست حذف کنید.
 7. راه اندازی مجدد کامپیوتر در حالت عادی.
 8. باز کردن منوی شروع و regedit را در کادر جستجو وارد کنید. مطبوعات را وارد کنید. برای ویندوز ایکس پی، اجرا راه اندازی و regedit را به جعبه باز را وارد کنید. “موافق”را کلیک کنید.
 9. حرکت به HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrent VersionWinlogon.
 10. در صفحه راست، پوسته راست کلیک و انتخاب تغییر.
 11. %WinDir%Explorer.exe مقدار را تغییر دهید و OKرا فشار دهید را وارد کنید.
 12. بستن ویرایشگر رجیستری و access http://www.2-removevirus.com/download-scn
 13. SpyHunter نصب و اجرای کامل سیستم اسکن.

Windows Ultimate Booster برنامه ضد ویروس سرکش است که پول خود را به اهداف است. این سیستم آلوده و وانمود به ابزار تنها قابل اعتماد در دسترس در حال حاضر شود. دلیل جنایتکاران و مجرمین به ندرت به تنهایی شما نیاز به حذف Windows Ultimate Booster از کامپیوتر خود را در یک بار، و سپس اسکن سیستم برای هر گونه تهدید بالقوه دیگر.دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Ultimate Booster

removal instructions en حذف Windows Ultimate Booster

پاسخ دهید