حذف Winfix 10

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Winfix 10

در آن وب سایت رسمی Winfix10.net، Winfix 10 (همچنین به عنوان شناخته شده Winfix 10 نرم افزار) به عنوان یک ابزار مفید و قدرتمند است که قرار است برای تمیز کردن رجیستری خود را، رفع مسائل ویندوز مشترک، انجام اسکن برنامه ریزی شده، بهینه سازی تنظیمات اتصال اینترنت خود را بهبود بخشد، و غیره ترویج شود. در حالی که همه از این برای تلفن های موبایل بسیار امیدوار کننده و قابل توجه، ما شما در واقع Winfix 10 است فقط نیمه سرکش و بهینه سازی سیستم طراحی شده برای سرقت پول خود را که هشدار می دهند.

نرم افزار مخرب سعی خواهد کرد به شما ترساندن به باور که سیستم شما آلوده است و Winfix 10 که تنها می تواند به آن کمک کند. اگر شما برای این کلاهبرداری قرار می گیرند، شما خواهد شد خرید نرم افزار سرکش است که کمک خواهد کرد که کامپیوتر خود را در هر راه، اما وضعیت بدتر خواهد شد. امنیت کامپیوتر شما را در معرض خطر است و حذف Winfix 10.

Winfix 10 حذف Winfix 10

دانلود ابزار حذفبرای حذف Winfix 10

Winfix 10 چگونه کار می کند؟

این نرم افزار در توسعه یافته توسط Developerts LLC و فایل های خود را به امضاء Fidelis آن راه حل های خصوصی و محدود. هنگامی که Winfix 10 ارتشاح سیستم شما، آن شما تقلبی lockscreen BSOD (صفحه آبی مرگ) نشان می دهد. بدافزارها نیز فعال مدیر وظیفه و جلوگیری از کاربران از استفاده از اینترنت. مزاحم که شما قادر به دسترسی به بسیاری از فایل های .exe خود ویرایشگر رجیستری و دیگر برنامه های مهم تضمین می کند. نیازی به گفتن نیست، کاربران که کامپیوتر خود را با برخی از انواع نرم افزارهای مخرب آلوده مورمور شدن و تبدیل به دستکاری این نرم افزار مخرب آسیب پذیر. است که چرا زمانی که کاربران خواسته می شود را برای نرم افزار پرداخت، آنها موافق و ارسال پول خود را به طور مستقیم به سایبر crooks. ما مصرانه از شما را به این باور این اومدی و به حذف Winfix 10.

این سرکش معمولا وارد کامپیوتر با نرم افزار، بنابراین شما نیاز به توجه بیشتر در تاسیسات آینده خود را. همچنین، شما باید معتبر ضد تروجان به کامپیوتر خود را امن نگه دارید و برای خلاص شدن از شر Winfix 10 به دست آوردن. علاوه بر این، به یاد داشته باشید که این مزاحم می توانید نصب نرم افزارهای مخرب اضافی است که بدان معنی است که شما باید با آن مقابله بیش از حد. تاخیر و خلاص شدن از شر Winfix 10.

چگونه به حذف Winfix 10

شکل این مقاله، باید آن را به طور کامل روشن است که شما نیاز به حذف Winfix 10. بدافزارها بسیار خطرناک است و شما می توانید بسیاری از مشکلات می شود. به منظور حذف Winfix 10 شما نیاز به رفتن به حالت ایمن با شبکه. دستورالعمل گام به گام در این گزارش ارائه شده است. با این حال، شما همچنین برای پاک کردن پوشه %appdata%SenseIUpdater کنید. برای آن، به سادگی کپی %appdata%SenseIUpdater را در جعبه جستجو و حذف آن. بعد از برداشتن Winfix 10 به بررسی کامپیوتر شما برای سایر نرم افزارهای مخرب است که سرکش این نصب ممکن است فراموش نکنید.

حذف Winfix 10 از ویندوز ایکس پی

 • راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و F8 بسیاری از زمان هنگامی که بارهای صفحه بایوس بالا ضربه بزنید.
 • حالت ایمن با شبکه های لوله کشی مطبوعات را وارد کنید انتخاب کنید.
 • دسترسی به مرورگر خود ترجیح داده و مطمئن ضد بدافزار نصب کنید.

از بین بردن Winfix 10 از ویندوز 8

 • ویندوز کلید برای باز کردن منوی مترو UI را فشار دهید.
 • برو به نوار جذابیت و تنظیمات را ضربه بزنید.
 • حرکت به تغییر تنظیمات کامپیوتر و عمومی را کلیک کنید.
 • در اندازی پیشرفته راه اندازی مجدد در حال حاضر را انتخاب کنید.
 • عیب یابی را انتخاب کنید و حرکت به گزینه های پیشرفته.
 • راه اندازی تنظیمات را فشار دهید و دوباره ضربه بزنید.
 • F5 به راه اندازی مجدد رایانه در حالت ایمن با شبکه را کلیک کنید.
 • راه اندازی مرورگر شما و دانلود نرم افزار حذف تروجان قابل اعتماد.

پاک کردن Winfix 10 از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • راه اندازی مجدد سیستم شما و هنگامی که دفترچه بارهای، شروع به ضربه زدن F8.
 • حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید و مطبوعات را وارد کنید.
 • مرورگر خود را شروع و به دست آوردن ضد بدافزارها.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Winfix 10

پاسخ دهید