حذف WInFix Pro

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف WInFix Pro

WInFix Pro سیستم ابزار بهینه سازی است که باید کمک به شما تعمیر خطاهای مختلف سیستم عامل بر روی کامپیوتر شما است. این برنامه یک تهدید امنیتی مخرب اما ما آزمایشگاه تحقیقات تیم برچسب WInFix Pro به عنوان برنامه های ناخواسته به دلیل روش های توزیع آن نیست.

شما به شدت توصیه به WInFix Pro را از رایانه خود حذف اگر شما را به خاطر خودتان نصب آن است. بدون نیاز به نگه داشتن یک برنامه است که شما واقعا لازم نیست، نه به ذکر است که WInFix Pro تا منابع سیستم شما را به انجام آن اسکن منظم وجود دارد.

WinFix Pro removal حذف WInFix Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف WInFix Pro

اگر WInFix Pro را از winfixprofessionals.com، دریافت و سپس شما باید هر گونه مشکلی با آن روبرو هستند یکی از چیزهایی که ما می خواهم به اشاره است. سپس شما به وضوح می دانید چرا برنامه بر روی کامپیوتر شما، و شما همچنین می دانیم که شما نیاز به پرداخت $61.95 برای کلید مجوز برای WInFix Pro به پتانسیل کامل خود را فعال کنید.

با توجه به اطلاعات ارائه شده در وب سایت رسمی این برنامه WInFix Pro سازگار با ویندوز 8، ویندوز 7، ویندوز ویستا و ویندوز ایکس پی است. خرید نرم افزار کمک خواهد کرد که شما جلوگیری از “انجماد و توفنده.” WInFix Pro را نیز “از بین بردن بدافزارها و جاسوسافزار افزایش عملکرد کامپیوتر فایل های آشغال تمیز، تعمیر خطاهای ویندوز، بهبود سیستم حفاظت” و غيره. با این نوع معرفی WInFix Pro مثل ابزار در یک واقعی به نظر می رسد ممکن است.

وقتی که می آید همراه با نرم افزار WInFix Pro با این حال، چه باید کرد؟ شما احتمالا می توانید بگویید, دانلود مستقیم تنها روش توزیع است که می تواند نرم افزار نیست. ما نمی توانیم بگوئیم که آیا فایل نصب کننده این برنامه در بسته های نرم افزاری شخص ثالث توسط توسعه دهندگان خود گنجانده شده است. مراتب بیشتر احتمال دارد که مجرمان اینترنتی در نرم افزار به سادگی بسته بندی افراط می تواند فایل نصب کننده WInFix Pro تصادفی طول می کشد و می افزاید: آن را به دسته کلی برنامه است.

به خصوص اگر آنها نمی خواند همه مراحل راه اندازی در نتیجه، کاربرانی که اغلب نرم افزار دانلود از سایت های به اشتراک گذاری فایل شخص ثالث با WInFix Pro روی کامپیوتر خود اتّفاقاً پایان ممکن است. خوشبختانه، WInFix Pro یک عفونت مخرب نیست، و شما می توانید این نرم افزار از طریق کنترل پنل حذف. اما در همان زمان شما به طور جدی که آیا شما باید بیشتر برنامه های ناخواسته هیئت مدیره باید بررسی کنید.

وقتی WInFix Pro را از رایانه خود حذف اسکن کامل سیستم با نرم افزار ضد ویروس دارای مجوز برای دیدن آنچه در حال اجرا برنامه های غیر ضروری دیگر بر روی سیستم خود اجرا کنید. اگر شما برای پیدا کردن بیشتر برنامه های ناخواسته اتفاق می افتد، زیرا به این ترتیب شما کامپیوتر خود را از مرگ نهایی صرفه جویی در ممکن است حذف آنها را همه در یک بار.

چگونه به حذف WInFix Pro

ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • اسلاید ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
  • هنگامی که نوار جذابیت به نظر می رسد، روی تنظیمات کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • باز برنامه حذف و از بین بردن WInFix Pro.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • دکمه منوی شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • به حذف یک برنامه و حذف WInFix Pro.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • دو بار کلیک کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و WInFix Pro را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WInFix Pro

پاسخ دهید