حذف Winner Media Player

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Winner Media Player

Winner Media Player راه حل برنده ایجاد شد و به عنوان پخش کننده رسانه ویدئویی است که پشتیبانی از فرمت های مختلف از جمله آوی، MPEG، MP4، MP3، WMA و برخی دیگر آگهی است. گفته شده است اجازه می دهد تا شما را به بازی آهنگ و تماشای فیلم های مختلف آنلاین و آفلاین. متاسفانه، این کاملا به عنوان به عنوان ادعاها توضیحات مفید است. نرم افزار ناخواسته در دسترس است در سایت های مختلف مانند صفحه رسمی آن winnermediaplayer.com و دیگر نرم افزار شخص ثالث میزبانی سایت های مانند findmysoft.com و cnet.com. این برنامه همچنین به همراه با نرم افزار رایگان دیگر شناخته شده است. اگر می خواهید برای بهبود امنیت خود را آنلاین شما باید Winner Media Player را از سیستم خود حذف کنید.

Winner Media Player چگونه کار می کند؟

Winner Media Player به عنوان پلت فرم تبلیغاتی استفاده می شود. مرورگر خود را با داده های تجاری مختلف مانند پنجره های بازشو و آگهی ها و فیلم ها و انواع دیگری از تبلیغات پر می کند. مشکل اصلی با این نوشته این است که آنها ممکن است مشروع است. شما می توانید وب سایت های تغییر مسیر به غیرقابل اعتماد و مختلف ارائه می دهد که کاملا جعلی را مشاهده کنید. شما را می شود با نرم افزار ظاهرا مفید واقع مخرب است که ارائه شده است. شما همچنین ممکن است به قرعه کشی و یا نظر سنجی که برای تنها هدف از دستیابی به اطلاعات شخصی خود را ایجاد شد هدایت شود. به منظور اجتناب از عواقب وخیم، شما با حذف Winner Media Player دریغ نکنید باید.

Winner Media Player حذف Winner Media Player

دانلود ابزار حذفبرای حذف Winner Media Player

اگر شما نیست برنامه ناخواسته خودتان دانلود نکرد، بلکه ممکن است که آن را همراه با دیگر نرم افزار رایگان وارد است. هنگامی که شما دانلود برنامه های رایگان, مطمئن باشید که به شما پرداخت توجه به آنها برنامه جادویی نصب کنید. همیشه نصب سفارشی و یا پیشرفته به جای منظم, توصیه می شود و یا سریع یکی را انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به تمام برنامه های غیر ضروری را بردارید. اختیاری ارائه می دهد اغلب هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر و بدون نیاز به شما را به آنها را بر روی کامپیوتر شما وجود دارد.

چگونه به حذف Winner Media Player

تنها راه برای خلاص شدن از شر تبلیغات مزاحم Winner Media Player به خاتمه است. دو راه که می توانید انجام وجود دارد. اگر شما می خواهید به صورت خودکار حذف Winner Media Player، شما باید یک برنامه قابل اعتماد ضد بدافزارها را دانلود کنید. هنگامی که شما انجام دهید، شما قادر خواهید بود برای از بین بردن همه تهدیدها است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. راه حل جایگزین برای خلاص شدن از Winner Media Player دستی است. برنامه ناخواسته ممکن است همراه با دیگر نرم افزار رایگان، پس از شما آن را از سیستم خود حذف کنید، بنابراین شما افزودنی های مشکوک از مرورگرهای خود را باید از بین بردن. دستورالعمل های زیر می تواند کمک به شما هر دو از این وظایف کامل.

حذف Winner Media Player

Winner Media Player را از سیستم خود پاک کنید:

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • Winner Media Player را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • Winner Media Player را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • جستجو (برنده + S) → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • در Winner Media Player راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

Winner Media Player و دیگر افزودنی های ناخواسته را حذف کنید:

Internet Explorer

 • دنده نماد → افزودنی مدیریت → نوار ابزارها و پسوندها
 • فسخ مشكوك مرورگر فایرفاکس

موزیلا Firefox

 • Firefox منو → → افزودنی پسوند
 • پسوند های ناخواسته را حذف کنید

Google Chrome

 • Chrome منو → → پسوند ابزار
 • سطل زباله می تواند کنار افزودنی ناخواسته را کلیک کنید
 • روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Winner Media Player

پاسخ دهید