WiseConvert toolbar حذف

Browser Hijacker

WiseConvert toolbar چیست؟

WiseConvert نوار ابزار است که اجازه می دهد تا جدیدترین محتوای به طور مستقیم به مرورگر تحویل داده می شود، ارائه می دهد یک ابزار جستجو امکان سفارشی کردن برنامه های کاربردی استفاده می شود، دریافت اعلان های دسکتاپ و پست الکترونیکی و همچنین فیس بوک را مستقیما از مرورگر دسترسی می باشد. به اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و اپل سافاری نصب شده می تواند. این نوار ابزار ایجاد شده است با استفاده از پلت فرم مجرا. دومی فلسطين بالاترین استانداردهای حفظ حریم خصوصی و امنیت. همه صداها خوب اما تنها اگر شما تصمیم به نرم افزار خود را نصب و استفاده از آن به آسانی خار بود. افسوس، کاربران اینترنت کردم WiseConvert به مرورگر خود را از جایی که شکایت. آنچه بدتر است، آنها آن را بسیار دشوار است به حذف نوار ابزار پیدا.

wiseconvert WiseConvert toolbar حذف

آزار دهنده ترین ویژگی های این افزودنی تبلیغات و کوکیها, تاییدیه به صفحات وب است که یک شرکت نمایش هستند. پس از WiseConvert نصب شده است، صفحه اصلی و موتور جستجوی قبلی خود به آن دسته از شرکت، به عنوان مثال به search.conduit.com تغییر. این است آنچه سیاست حفظ حریم خصوصی مورد جستجو خدمات و اطلاعات مربوط به فعالیت های خود را آنلاین صحبت می کند:

اطلاعات جمع آوری شده توسط WiseConvert ممکن است برای کاربران کامپیوتر با آگهی های تبلیغاتی بیشتر مربوط به او ارائه مورد استفاده قرار گیرد. شما قادر خواهید بود برای از بین بردن آنها را به نمایش و یا تغییر دهنده جستجو مگر در مواردی که شما حذف همه فایل های مربوط به آن و نوار ابزار. افسوس حذف از پانل کنترل کافی نیست. اغلب یکی نمی حتی نوار ابزار است در آنجا فهرست پیدا کند. برنامه های کاربردی مانند WiseConvert به مخفی کردن خود را حذف زیرا بیشتر کاربران مجبور به آنها را در برنامه ریزی; پول بیشتر برای شرکت در پشت adware انجام می شود.

بسته به نوع مرورگر اینترنت که کردم متاثر از WiseConvert, دستورالعمل زیر را دنبال, فراموش نکنید که به رایانه خود را با استفاده از آنتی ویروس اسکن که می توانند شناسایی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و حذف آن، Spyhunter به عنوان مثال:

نحوه حذف WiseConvert toolbar

چگونه برای حذف WiseConvert از اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”→”مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزار و افزونه را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به WiseConvert را از لیست حذف کنید.
 3. → ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید, کلیک کنید ‘غیر فعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
 4. “ابزار” → “تنظیمات اینترنت” بروید و بند “کلی” کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود وب سایت نام google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘OK’ را برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

چگونه برای حذف WiseConvert از موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” → “افزودنی”.
 2. انتخاب کنید “ضمیمهها” → “WiseConvert” نوار ابزار و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
 3. رفتن “→”گزینه هاى”ابزار”. در نهایت، تنظیم مجدد راه اندازی صفحه اصلی و یا تغییر آن به google.com به جای WiseConvert تحت بند “کلی”

چگونه به حذف WiseConvert از Google Chrome:

 1. کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” انتخاب کنید.
 2. انتخاب گزینه ‘پایه’ و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر، و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت منوهای جستجو…”.
 3. ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض خود را.
 4. در نهایت، “جستجوی وب سایت را از لیست انتخاب کنید و حذف WiseConvert با کلیک بر روی”X”علامت گذاری به عنوان.

چگونه به حذف WiseConvert از اپل سافاری:

 1. باز کردن برنامه یاب
 2. فهرست برنامه های کاربردی.
 3. پیدا کردن WiseConvert در نوار ابزار تنظیمات
 4. دوبار روی “لغو” کلیک کنید.
 5. پر کردن در “نام کاربر و رمز عبور” و دکمه “موافق” را کلیک کنید.

هنوز هم نمی توانید حذف WiseConvert toolbarدانلود ابزار خودکار حذف Spyhunter و حذف WiseConvert در 5minutes!

پاسخ دهید