حذف WiseEnhance

دسته‌بندی نشده

WiseEnhance چیست؟

WiseEnhance برنامه پشتیبانی است که به عنوان افزودنی مفید است که شما آنلاین می توانید اگر شما اغلب مغازه ترویج است. همچنین دهد شما دسترسی به eBay و یوتیوب و توییتر و فیس بوک و دیگر سایت های محبوب. WiseEnhance است سازگار با اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس. متاسفانه هدف اصلی WiseEnhance این است که شما با تبلیغات مختلف است که شما برای استفاده از بمباران. WiseEnhance بخشی از خانواده SuperWeb LCC برنامه پشتیبانی از تبلیغات است و بسیار شبیه به Laflurla Clang چسبیده و بسیاری دیگر. شما باید از همه این برنامه ها بماند. اگر می خواهید از کامپیوتر شما حذف WiseEnhance مقاله برای پیدا کردن چگونه نگه داشتن خواندن.

WiseEnhance انجام است؟

WiseEnhance است بسیار مضر برنامه های خود را، قطعا یک ویروس نیست، با این حال، نگه داشتن آن را بر روی کامپیوتر شما نمی هوشمند خواهد بود. برای یک WiseEnhance شما ممکن است با لینک های خطرناک است که می تواند منجر به وب سایت خراب شده ارائه. این صفحات ممکن است حاوی بدافزار واقعی است که می تواند کامپیوتر شما را آلوده. اگر شما کلیک کنید در برخی از پاپ آپ یا آگهی های ارائه شده توسط WiseEnhance علاوه بر این، شما به صفحات که در آن مجرمان اینترنتی سعی خواهد کرد برای بدست آوردن اطلاعات شخصی و مالی خود هدایت می شوید ممکن است. اگر تبلیغ ترویج بازی آنلاین یا به روز رسانی نرم افزار اگر شما می خواهید به کامپیوتر شما و اطلاعات شخصی خود را ایمن نگه دارید شما نیست باید در هر کدام از آنها کلیک کنید مهم نیست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WiseEnhance

WiseEnhance معمولا وارد سیستم خود را همراه با نرم افزار رایگان. هنگامی که نصب نرم افزار در اکثر موارد آن را به عنوان ممکن است به عدم انتخاب همه برنامه های ناخواسته در طول فرایند نصب شما باید به ویژه توجه شود. اگر با این حال، این برنامه در حال حاضر بر روی کامپیوتر خود شما باید دریغ نکنید و و حذف WiseEnhance به عنوان آن نیست هر یک از وعده های ارائه شده در آن ارتقاء از طریق در دنبال است. برنامه راه بنابراین به محض این که شما می توانید شما باید خاتمه WiseEnhance مفید در هر یک نیست.

remove wiseenhance حذف WiseEnhance

چگونه برای حذف WiseEnhance از کامپیوتر شما?

چند راه شما می توانید WiseEnhance را از کامپیوتر شما حذف وجود دارد. ما توصیه می کنیم با استفاده از ابزار قابل اعتماد ضد تروجان است که کمک خواهد کرد که شما خلاص شدن از شر WiseEnhance و تمام اجزای آن است. با ابزار حذف تروجان شما همچنین قادر به اسکن کامپیوتر خود را برای دیگر تهدیدات و اطمینان حاصل کنید که آن پاک خواهد شد. یکی دیگر از مزیت داشتن یک ابزار ضد بدافزارها این واقعیت که شما وب بدون نگرانی در مورد رایانه آلوده گشت و گذار می تواند باشد. با این حال، شما همچنین WiseEnhance دستی می تواند حذف. اگر این گزینه را انتخاب می کنید شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف WiseEnhance

WiseEnhance حذف

حذف WiseEnhance از ویندوز ایکس پی

 1. کلید Windows را فشار دهید
 2. صفحه کنترل را انتخاب کنید
 3. افزودن یا حذف برنامه ها بر روی
 4. را انتخاب کنید WiseEnhance
 5. حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

حذف WiseEnhance از ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی آغاز
 2. به کنترل پنل بروید
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 4. انتخاب سخت
 5. پاک WiseEnhance

WiseEnhance از ویندوز 8 حذف

 1. در زمينه مترو UI منوی راست کلیک کنید
 2. تمام برنامه های را انتخاب کنید
 3. در صفحه کنترل، کلیک کنید
 4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 5. راست کلیک بر روی WiseEnhance
 6. لغو را کلیک کنید

پاسخ دهید