حذف Wizebar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Wizebar

Wizebar است برنامه تبلیغات پشتیبانی، توسعه یافته توسط Montiera ltd می باشد. این می تواند کار کار موزیلا Firefox، Google Chrome و Internet Explorer. Wizebar ادعا می کند که آن قادر خواهید بود برای صرفه جویی در وقت و پول خود را با ارائه شما با تخفیف و کوپن های مختلف. با این حال، هدف واقعی آن ترویج وب سایت تحت حمایت است. با هر کلیک روی لینک پیش تعیین شده رشد می کند این برنامه درآمد و تنها هدف از توسعه دهندگان است. آن نرم افزار نا امن است و توصیه می کنیم به حذف Wizebar.

Wizebar چگونه کار می کند؟

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم معمولا وارد کامپیوتر شما با نرم افزار رایگان صفحات فرم نا امن. این روش “بسته بندی” نامیده می شود و مورد استفاده برای ترویج بازاریابی وابسته. شما هرگز باید یک برنامه است که وارد رایانه مخفیانه و بدون اجازه مناسب اعتماد.

wizebar removal حذف Wizebar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Wizebar

از لحاظ تئوری، کاربران فرصتی برای رد کردن ورودی است. چون هیچ کس بار خوانده شده “توافقنامه مجوز” با این حال، که تقریبا هرگز اتفاق می افتد،. سازندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم خوبی از این واقعیت آگاه هستند و استفاده از آن برای توزیع محصول خود را. همیشه باید نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و هر مرحله از آن را با دقت دنبال کنید. لغو انتخاب همه جعبه که اعلام برنامه های اضافی ناخواسته و تنها زمانی که شما کاملا مطمئن از چه موافقت می کنید “بعدی” کلیک کنید. این اقدامات کامپیوتر شما محافظت می کند. اگر این سخت هنوز وارد کامپیوتر شما، شما از Wizebar خلاص باید.

می دانم که به محض این که این نرم افزار رایانه شما خطر معرض مخرب ثالث ارتشاح که بسیار افزایش می یابد. برنامه سرریزهای صفحه نمایش خود را با تبلیغات بازشو آگهی ها در متن آگهی و غیره. نه تنها آنها بسیار آزار دهنده و سرزده، اما آنها همچنین می تواند تبدیل به یک راه برای نرم افزارهای مخرب به داخل کامپیوتر شما دزدکی حرکت کردن. از آنجا که سخت زیر فعالیت های آنلاین خود را و سپس سفارشی کردن تبلیغات به شما، کاملا طبیعی است که آنها ممکن است به شما مورد علاقه است. با این حال، ما مصرانه از شما را به ماندن از آنها. بنابراین هیچ راهی برای ارسال، هیچ کس این لینک ها نظارت اگر صفحات امن هستند. اگر وارد صفحه خراب شده شما بیش از حد آلوده ممکن است در نهایت. امنیت کامپیوتر خود را به طور جدی و از بین بردن Wizebar، هنگامی که آن را داخل کامپیوتر شما می شود.

چگونه به حذف Wizebar

Wizebar بدیهی است که برنامه ای مشکوک و بی فایده است. به محض این که شما آن را داخل کامپیوتر شما متوجه شما باید Wizebar را از سیستم خود حذف کنید. که شما باید انجام دهید برای خرید قانونی ضد جاسوس و رایانه خود را با آن اسکن. ما خوشحال به شما خیلی کمک خواهد بود اگر شما مایل به Wizebar به خاتمه دادن خودتان. دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی پاک کردن Wizebar زیر این مقاله داده شده است.

حذف Wizebar

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • به حذف یک برنامه و Wizebar حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Wizebar.

ویندوز 8

  • O پایین راست گوشه ای از میز کار کردم و تنظیمات را انتخاب کنید از نوار جذابیت.
  • صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف Wizebar.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Wizebar

پاسخ دهید