حذف Worm.Bondat

Malware

راهنمایی در مورد Worm.Bondat حذف (پاک Worm.Bondat)

Worm.Bondat عفونت های خطرناک است که می رسد رایانه هدف از طریق درایوهای قابل جابجایی مانند درایوهای فلش USB است. به محض این که شما متوجه هر گونه نشانه ای است که نشان می دهد که سیستم شما است به خطر بیافتد شده باید این کرم را حذف کنید. اگر شما موفق به حذف این عفونت در زمان این سرقت اطلاعات شما و سیستم خود را برای مجرمان اینترنتی آسیب پذیر. حذف Worm.Bondat ASAP.

این کرم به آلوده رسانه های جداشدنی چون دنبال آن یکی از راحت ترین راه برای انتشار خود بر روی تعداد زیادی از کامپیوتر هدف. وقتی سالم دستگاه USB را به کامپیوتر آلوده وصل Worm.Bondat به طور خودکار واقع دستگاه و یک کپی از کد مخرب در آن ایجاد می کند. بنابراین، در حال حاضر شما دستگاه USB آلوده است که وقتی وصل، رایانه های سالم آلوده خواهد شد. به منظور جلوگیری از موارد, هنگامی که شما در گسترش عفونت به کامپیوتر دیگر نصب نرم افزار حذف antimalware است که اسکن و حذف تمام محتویات مخرب است که دستگاه USB شما فاکتورها باعث ایجاد پلاک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Worm.Bondat

بیشتر به طور خاص, Worm.Bondat جاوا اسکریپت فایل اجرایی (.js) که باعث می شود یک کپی از خود را بر روی دستگاه های USB قابل جابجایی است. هنگامی که این عفونت دستگاه USB وصل تشخیص، آن را بررسی می کند آیا درایور قابل جابجایی شامل پرونده هایی با پسوند های چنین به عنوان .توضیحات, .docx, .txt, .mp3، .ویدئویی،. jpg, و غیره. پس از آن بسیار محتمل است که دستگاه ذخیره خواهد شد حداقل یکی از آنها حاوی کرم به نظر می رسد برای محبوب ترین پسوند فایل. وقتی که آن در واقع فایل های مورد نیاز، آن را ایجاد .lnk فایل با همین نام پرونده. اگر شما به طور تصادفی بر روی فایل .lnk (میانبر) کلیک کنید، آن شما را به فایل جاوا اسکریپت مخرب است که رها عفونت نقطه.

هنگامی که Worm.Bondat آلوده کامپیوتر هدف، آن خاتمه پروسه های مختلف، حذف فایل ها در پوشه راه اندازی (.js, .vbs, .jse, .vb) در بر داشت، و تغییر ارزش های رجیستری. پس از آن حضور خود را بر روی کامپیوتر شما ایجاد کرده است، آن یک پیام هشدار جعلی است که دولت می خواهد که “نرم افزار استثنائی که رفتار می تواند تولید شده است” را نشان می دهد. اگر چه این پیام واقعی است، آن تعبیر ممکن است به عنوان نشانه ای روشن Worm.Bondat که در حال حاضر است کامپیوتر خود را به خطر بیافتد. بنابراین، تاخیر برای شروع به دنبال وسیله ای برای حذف این عفونت در یک بار و برای همه.

چرا من مجبور به حذف Worm.Bondat

Worm.Bondat نیز به سرقت اطلاعات (نام کاربری، نام کامپیوتر، سیستم عامل، فرایندهای در حال اجرا) است که رمزگذاری شده و فرستاده شده به سرور از راه دور شناخته شده است. همانطور که می بینید, این کرم همچنین حریم خصوصی شما با اتصال به مکان های از راه دور و انتقال داده ها به اشخاص ثالث مخرب نقض. لینک تاسیس با سرور از راه دور می تواند نیز اجازه می دهد این خطر مخرب اضافی بر روی سیستم خود را آپلود و نتیجه سازش رایانه خود را حتی بیشتر.

قابل اطمینان ترین ابزار Worm.Bondat را از دستگاه شما حذف برنامه antimalware مشروع است. ما توصیه می کنیم که شما نیست باید سعی کنید این عفونت به صورت دستی حذف کنید زیرا ممکن است بیش از حد پیچیده است. نرم افزار حرفه ای antimalware به اندازه کافی برای خاتمه خطرات و بازیابی رایانه به حالت قبلی خواهد شد.

حذف Worm.Bondat

removal instructions en حذف Worm.Bondat

دانلود ابزار حذفبرای حذف Worm.Bondat

پاسخ دهید