حذف Worm:Win32/Morto.A

Trojan

دستورالعمل در مورد حذف Worm:Win32/Morto.A (پاک Worm:Win32/Morto.A)

Worm:Win32/Morto.A کرم رایانه بسیار خطرناک برای مجرمان اینترنتی با دسترسی به سیستم کاربر را توسعه داده است. هنگامی که این ویروس وارد کامپیوتر جدید، آن را بلافاصله رمزهای عبور سرپرست به همین دلیل است که کامپیوتر محققان به شدت توصیه برای تغییر آنها سازش.

برای کاربران که استفاده از چنین کلمه عبور ضعیف مانند مدیر 111111 یا چیزی شبیه به عنوان اطلاعات ورود خود را به خصوص خطرناک است. در مقاله زیر ما توضیح دهد چرا آن کاملا ضروری است برای حذف Worm:Win32/Morto.A اسرع و چه آن می تواند به سیستم شما آسیب برساند.

WormWin32Morto.A  حذف Worm:Win32/Morto.A

Worm:Win32/Morto.A چکار می کند؟

اول از همه، کرم ظرفیت ترابری حمل فایل .dll قطره. اگر شما صد در صد اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را توسط این بدافزار آلوده بود، اگر پوشه ویندوز فایل های clb.dll و clb.dll.bak بررسی کنید. پس از آن، به دنبال ntshrui.dll و cache.txt فایل ها در پوشه های فرعی آن. اگر شما تمام این فایل ها، این معنی که امنیت سیستم شما قطعا به خطر بیافتد و شما Worm:Win32/Morto.A حذف بلافاصله باید مراقبت.

هنگامی که کرم با خیال راحت در کامپیوتر شما واقع شده است، آن دیگر فعالیت های نابکار شروع می شود. عفونت که rundll32.exe آن با استفاده از امتیازات سرپرست با ایجاد یک فایل های .reg را تضمین می کند. پس از آن کرم متصل به سرور های پشت سر خود را برای دریافت دستورالعمل ها و به روز رسانی برای اجزاء است که در حال حاضر در کامپیوتر خود را مانند یک قطره چکان اجرایی جزء (نصب) و یا جزء DLL که همانطور که قبلا ذکر پوسيدگی ظرفیت ترابری. شما همچنین باید بدانید که این ویروس خود را با کمک از نرم افزار های مخرب دیگر کپی کنید. اما احتمالا بزرگترین تهدید توسط نرم افزارهای مخرب این توانایی خود را به صورت دیگر ویروس ها، تروجان ها، کی لاگر ها، است و غیره به سیستم شما. انگل اضافی می تواند آسیب کامپیوتر شما در حال حاضر کتک حتی بیشتر نه به ذکر است این واقعیت است که شما ممکن است از دست دادن اطلاعات مهم شخصی، تجربه از دست دادن پول، و غیره. اجازه دهید چنین نرم افزار خطرناک بدیهی است که در کامپیوتر شما باقی بماند و از بین بردن Worm:Win32/Morto.A در یک بار.

چگونه به حذف Worm:Win32/Morto.A

مگر اینکه شما یک کاربر کامپیوتر با تجربه، تلاش برای حذف Worm:Win32/Morto.A دستی از سوال است. از آنجا که این ویروس بسیار پیچیده و خطرناک، کوچکترین اشتباه می تواند مشکلات زیادی به سیستم خود را که در حال حاضر در معرض خطر است. ما قویا توصیه خرید مطمئن و قدرتمند کامپیوتر امنیت نرم افزار و استفاده از آن را به Worm:Win32/Morto.A. همان ابزار امنیتی نیز سیستم شما در آینده حفظ می تواند. با این حال، شما که تنها برنامه حذف بدافزار معتبر قادر خواهند بود برای اطمینان از حفاظت ویندوز تمام وقت پس از Worm:Win32/Morto.A را حذف کنید به یاد داشته باشید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Worm:Win32/Morto.A

پاسخ دهید