حذف Worm:Win32/Phorpiex.M

Trojan

Worm:Win32/Phorpiex.M چیست؟

Worm:Win32/Phorpiex.O انگل کرم مضر است که به سرعت تکثیر از طریق اینترنت توسط مسنجر یا رسانه جدا شدنی است. پس از نصب، Worm:Win32/Phorpiex.O متصل به اینترنت و دریافت malwares بیشتر بر روی سیستم آلوده به علت آسیب بیشتر. معمولا Worm:Win32/Phorpiex.O تنظیمات رجیستری سیستم به طور خودکار راه اندازی در هر شروع ویندوز تا تغییر. این slowdowns Worm:Win32/Phorpiex.O عملکرد کامپیوتر شما و هکرها اجازه می دهد تا دسترسی به کامپیوتر آلوده به سرقت اطلاعات مالی خود را. ما به شدت نشان می دهد شما برای بررسی سیستم و دور پاک Worm:Win32/Phorpiex.O ویروس تروجان اسرع.

چگونه کار می کند Worm:Win32/Phorpiex.M؟

Worm:Win32/Phorpiex.M ویروس جدی است که رایانه های این روز اعتصاب است. بسیار با احتیاط با آن باشد. این است چگونه مایکروسافت امنیت ملزومات آن را تشخیص. در واقع، شما نیست احتمالا ویندوز با چنین عنوان ویروس را ببینید. با این حال، این تروجان اغلب توسط بسیاری از برنامه های آنتی ویروس شناسایی شده است. با این حال، برخی از آنها موفق به حذف آن نیست. Worm:Win32/Phorpiex.M نام مستعار زیر است: Trojan.Win32.Jorik.IRCbot.waj (Kaspersky)، BackDoor.IRC.Bot.2232 (نرم)، تروجان PWS.Win32.Fareit (ایكاروس)، PWS-Zbot.gen.ary (مک آفی)، Troj/IRCbot-AKR (Sophos)، WORM_PHORPIEX.Jz در (ترند میکرو)

ارزش گفت که این تروجان برای سیستم شما بسیار شدید است. برخی از تغییرات سیستم ممکن است حضور این بدافزار ثابت. به طور خاص، منظور ما از حضور این پرونده ها: winmgr.exe, winraz.exe, winsam.exe, winsvc.exe, winsvn.exe

همچنین رجیستری زیر توسط نرم افزارهای مخرب – HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun با ارزش خود را به “مایکروسافت Windows Update” ایجاد شود ممکن است. هنگامی که این اومدی موجود بر روی سیستم خود شما یک ایمیل با جزئیات زیر را دریافت خواهید کرد:

بنابراین، Worm:Win32/Phorpiex.M خود را به سایر رایانه های شخصی از طریق ایمیل گسترش می یابد. آن بارگیری یک لیست از آدرس های ایمیل برای ارسال خود را از یک آدرس خاص. آدرس توسط حمله از راه دور به رایانه شما از طریق IRC متصل ارائه شده است. اگر شما این ویروس بر روی سیستم شما باید بلافاصله تمیز کردن کامپیوتر خود را با اجرای نرم افزار امنیتی قدرتمند. لطفا زیر دانلود کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Worm:Win32/Phorpiex.Mremoval instructions en حذف Worm:Win32/Phorpiex.M

پاسخ دهید