حذف Wow.utop.it

Browser Hijacker

Wow.utop.it موتور جستجو تردید است که از نزدیک مربوط به جستجوی Wow است. اگر تغییر مسیر پیوسته به این سایت جستجو توجه هستند به این معنی است که سیستم شما ممکن است توسط این نرم افزار تبلیغاتی ربوده. Wow.utop.it ویروس ممکن است نفوذ به کامپیوتر سیستم خود خسته شده اید و سپس آغاز تغییرات در صفحه اصلی خود به عنوان ارائه دهنده جستجو خود را جایگزین. با انجام این کار, آن استفاده شود برای بازگشت به نتایج جستجو تغییر، مردم در نگاه گمراه کننده آگهی های تجاری و فعالیت های مشابه را.

اگر چه آن ممکن است شبیه یک موتور جستجو مشروع و قابل اعتماد، حمایت وب سایت ها با تکیه بر Wow.utop.it زیرا به نظر می رسد که آن را به درایو ترافیک به طراحی شده بود و پول برای توسعه دهندگان آن توصیه می کنیم نیست. علاوه بر این، اصلی صفحه خود شما اعلان پاپ آپ که کامپیوتر شما ممکن است در معرض خطر و شما باید در آن به منظور رفع مشکل کلیک کنید بیان نشان می دهد. نمی شود فریب خورده، و پيام هر وسیله کلیک کنید!

wow حذف Wow.utop.itدانلود ابزار حذفبرای حذف Wow.utop.it

چگونه می توانید Wow.utop.it به نظر می رسد بر روی کامپیوتر من?

کاربر ممکن است به این برنامه اضافه کردن به سیستم پس از سقوط برای آن ارائه گمراه کننده است که ادعا می کند که آن را او/مخصوص اوست خار تجربه به مرور بهتر. علاوه بر این، برنامه های پشتیبانی از آگهی مشابه نیز تکیه بر روش توزیع مشکوک به نام “بسته بندی”. در این سناریو، شما ممکن است این برنامه ناخواسته با کمک اخبار، sharewares و یا دیگر برنامه های شخص ثالث را دریافت کنید. اینترنت پر است از برنامه های مشکوک است که موافقت با فریب مردم به دانلود بیش از یک برنامه برای کسب درآمد برخی از پول آسان است. این است که چرا هنگام نصب این برنامه ها شما گزینه نصب “سریع” “اساسی” و یا “توصیه” باید اجتناب از. ما توصیه می کنیم انتخاب روش نصب فقط “پیشرفته” یا “سفارشی” شما باید بهتر درک چه نوع از برنامه شما نصب هستند و چه می آید به آن پیوست. اگر شما در حال تجربه Wow.utop.it تغییر مسیر و دیگر علائم نشان که کامپیوتر شما ممکن است توسط این توله سگ تحت تاثیر قرار شما باید بدون اتلاف زمان و حذف آن از سیستم

چگونه برای حذف Wow.utop.it

اگر Wow.utop.it ربوده مرورگر خود یعنی آن افزونه های ناخواسته به سیستم خود را بدون اجازه شما اضافه شده است. گام منطقی در این مورد به آن را حذف می شود. چرا که آنها ممکن است باعث مشکلات بسیار جدی برای شما و کامپیوتر شما چنین برنامه هایی کم نگیرید. مراحل ارسال شده در زیر, شما با خیال راحت کمک خواهد کرد و به سرعت آن را حذف کنید:

 • حذف به تازگی نصب شده نرم افزار است که اسپرد Wow.utop.it:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. برای utop.it حذف راه حل بالا بارگیری utop.it پسوند زبانه جدید مرورگر پلاگین IePluginService SupTab Wsys کنترل و مشابه نوشته اینجا را نگاه کنید.
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید
 • مرورگر خود را تنظیم مجدد:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ پیدا کردن نوشته های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 2. بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Wow.utop.it

پاسخ دهید