حذف wprotectmanager.exe

دسته‌بندی نشده

wprotectmanager.exe بخشی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم WpManager/توله که تغییر تنظیمات مرورگر وب و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض تغییر و صفحه خانه خود، جدید ترین زوم ملت نامیده می شود. چندین ضد ویروس اسکنر قادر به شناسایی این پرونده به عنوان مضر یا بالقوه مضر برای مثال توله سگ است.نصب Optional.WpManager.A یک بار، آن را ایجاد یک فرآیند ویندوز به نام کنترل wmp به صورت خودکار اجرا می شود که هر زمان ویندوز شروع می شود.

این سرویس جلوگیری از تغییرات به کروم و مرورگر وب دیگری بعد از شما راه اندازی مجدد کامپیوتر شما بنابراین حتی اگر شما سعی می کنید برای بازگرداندن تنظیمات مرورگر دستی، آن مرورگر خود را دوباره ربودن خواهد شد. wprotectmanager.exe امضای دیجیتالی توسط گرامی فناوری محدود است. دلیل آن ساده است با این حال، این منتظر، hijacker مرورگر. علاوه بر این، برای ویندوز ضروری است و ممکن است آهسته مرورگر وب یا دیگر مشکلات. توصیه میکنم شما را به wprotectmanager.exe را از رایانه خود حذف و اجرای اسکن کامل سیستم با نرم افزار ضد تروجان توصیه می شود.

پس از نصب، wprotectmanager.exe موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی در تمام مرورگرهای وب مهم تغییر خواهد کرد، و اگر شما سعی می کنید برای برگرداندن به تنظیمات پیش فرض خود را این برنامه شما را به انجام این تغییرات مجاز خواهد بود.
wprotectmanager.exe در داخل نصب نوار ابزار بسیاری از جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته با تنها هدف از فرایند حذف این برنامه دشوارتر ساخت هاست.
برخی از نمونه هایی از عفونت است که wprotectmanager.exe برنامه نصب خواهد شد: Aartemis نوار NationZoom نوار ابزار پلت فرم شیرین صفحه نوار ابزار نوار ابزار جستجو های انجام و بسیاری برنامه های دیگر.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, قبیل hijacker wprotectmanager.exe این شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست نرم افزار آشنا, به خصوص اختیاری است که هرگز به شما دانلود و نصب در وهله اول می خواستم. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف wprotectmanager.exe

پاسخ دهید