Wuauclt.exe را حذف (پاک wuauclt.exe)

Toolbar

راهنمای در مورد حذف wuauclt.exe

wuauclt.exe روند بروز رسانی ویندوز است که چک برای به روز رسانی سیستم در وب سایت مایکروسافت است. wuauclt.exe در زمينه و جستجو براي نرم افزار و سخت افزار به روز رسانی اجرا می شود. آن را در پوشه C:WindowsSystem32 قرار دارد. اگر می بینید که wuauclt.exe را در پوشه دیگری ذخیره شده است این ممکن است نشانه ای که کامپیوتر شما توسط نرم افزارهای مخرب آلوده شده.

مجرمان اینترنتی شناخته شده است به پنهان کردن فایل های آلوده به عنوان wuauclt.exe برای جلوگیری از نرم افزارهای مخرب خود را از بودن تشخیص داده است. اگر کامپیوتر شما آلوده شده است شما را مجبور به حذف wuauclt.exe و همچنین برنامه آن را با آمد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف wuauclt.exe

چگونه نرم افزارهای مخرب می تواند کامپیوتر من تاثیر می گذارد?

wuauclt.exe مربوط به عفونت های مختلف تروجان ها مانند Trojan.Agent.aiae، Trojan.Agent.afbr و بسیاری دیگر بوده است. اگر کامپیوتر شما توسط یکی از این تروجان آلوده شما قطعا متوجه برخی از بد عمل کردن سیستم. سرعت اینترنت و رایانه شما قابل ملاحظه ای آهسته خواهد شد. شما همچنین ممکن است متوجه یخ سقوط و خاموش شدن ناگهانی. برنامه های مخرب نیز به فاسد فایل های سیستم و اسناد و عکس ها و فیلم ها، و غیره شناخته شده است. شما ممکن است قادر به باز کردن فایل های خود را و یا راه اندازی برنامه های خاصی است. به طور کلی دیگر شما صبر کنید تا از بین بردن wuauclt.exe مربوط مخرب آسیب بیشتر آن را انجام دهد. اگر شما با یک برنامه مخرب آلوده دریافت کنید که شما با بیشتر به عنوان مخرب معمولا قطره دیگر برنامه های ناخواسته را بر روی کامپیوتر آلوده شود ملزم به خاطر داشته باشید.

wuauclt.exe Wuauclt.exe را حذف (پاک wuauclt.exe)

علاوه بر باعث بد عمل کردن سیستم جدی تروجان ها نیز سرقت اطلاعات حساس شما می توانید. اگر مدیریت مجرمان اینترنتی به سرقت اطلاعات خصوصی خود را ممکن است عواقب جدی رنج می برند. شما باید با حساب بانکی به خصوص دقت اطلاعات مربوط به شما پول خود را باید آن اطلاعات می شود به سرقت رفته از دست بدهد. هنگامی که شما متوجه علائم فوق شرح داده شده بر روی کامپیوتر شما، اولویت اول خود را به زودی به عنوان شما می توانید فسخ wuauclt.exe باید.

چگونه برای حذف wuauclt.exe از کامپیوتر من?

روشن است که شما نیاز به حذف wuauclt.exe از سیستم خود را به زودی به عنوان شما می توانید اگر فایل مربوط به عفونت مخرب است. هر چه زودتر شما از wuauclt.exe خلاص بهتر است. تنها راه برای انجام این کار است می شود حذف تروجان wuauclt.exe که به آن تعلق دارد. شما لازم نیست به دانستن دقیقا همان چیزی است که. آنچه شما باید انجام دهید است دانلود و نصب برنامه حذف تروجان قدرتمند است که کامپیوتر شما مراقبت برای شما خواهد شد. ابزار ضد جاسوس افزار رایانه خود را اسکن و تشخیص همه عناصر از تهدید از جمله wuauclt.exe. سپس تروجان کاملا از بین بردن آن خواهد شد. این برنامه نیز سخت کامپیوتر خود را تمیز نگه دارید و شما را با حفاظت کامل سیستم کار خواهد کرد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف wuauclt.exe

پاسخ دهید