حذف www-search.info

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف www-search.info

www-search.info hijacker مرورگر است که تغییر تنظیمات مرورگر خود و جایگزین صفحه برگه جدید و موتور جستجوی پیش فرض خود را است. معمولا با ناخواسته و یا نرم افزار پشتیبانی از آگهی همراه شده است.

آن را به عنوان سازگار با همه آنها hijacker اثر بگذارد هر مرورگر وب. پس از آن کامپیوتر شما ارتشاح، شما متوجه تغییرات بیشتر از فقط تغییرات تنظیمات. علائم دیگر عبارتند از افزایش مقدار زیادی از آگهی های بازرگانی, ریدایرکت ثابت به وب سایت های نا آشنا، اتصال به اینترنت کند و بیشتر. شما هر یک از این تحمل باید. ما توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید www-search.info.

Www search.info حذف www search.info

دانلود ابزار حذفبرای حذف www-search.info

www-search.info چگونه کار می کند؟

پس از hijacker طول می کشد، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به www-search.info تغییر می شوند. این سایت یک کادر جستجو و همچنین لینک های مختلف برای مقالاتی که به چنین دسته بندی اخبار ورزشی سرگرمی و کسب و کار گروه بندی می شوند. چه شما نیز در صفحه اصلی متوجه خواهد شد adverts جعلی است. نیازی به گفتن نیست، شما هنوز باید بر روی آنها کلیک کنید. موتور جستجوی اصطلاح به شما ریدایرکت به “جستجوی سفارشی Google” که حاوی تبلیغات و لینک با سایر نتیجه حمایت مالی. واضح است، شما قادر به استفاده از این وب سایت به طور موثر نخواهد.

Hijacker نیز طول می کشد اقدامات دیگر مانند نصب گسترش دهنده مختلف به مرورگر خود که آن را مشکل تر برای شما برای خلاص شدن از شر www-search.info به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است. این نمایش آگهی های بازرگانی روی صفحه خود را در تلاش برای ترویج آن حامیان. شما نمی توانید اعتماد دارند که این تبلیغات تمام امن خواهد بود. عفونت نیز به صفحات ناآشنا در وسط مرور خود را بدون هیچ دلیل روشنی تغییر مسیر خواهد شد. اگر می خواهید برای از بین بردن تمام دغدغه و بازگشت به گشت و گذار آنلاین بی وقفه شما باید خاتمه www-search.info حق دور.

چگونه به حذف www-search.info

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر www-search.info دو گزینه می توانید انتخاب کنید از برای انجام آن وجود دارد. یکی از آنها دستی است و یکی دیگر حذف خودکار است. شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده از زیر این فصل شما باید گزینه حذف دستی را انتخاب کنید. در اولین قدم شما باید برای حذف www-search.info همراه برنامه که برنامه ای که همراه با آمد. دوم، شما باید بازگرداندن مرورگر وب خود. اگر با این حال، شما تصمیم به رفتن با حذف خودکار در عوض شما باید دانلود ابزار ضد تروجان است که www-search.info برای شما حذف خواهد شد. آن همچنین مطمئن شوید که شما هنوز برخورد مشکلات مشابه در آینده توسط محافظ کامپیوتر شما از انگل های مختلف مبتنی بر اینترنت است.

حذف www-search.info

گام 1: پاک www-search.info

ویندوز 8/7 و ویستا

 • در پایین سمت چپ گوشه/کلیک بر روی شروع راست کلیک کنید
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و برای حذف یک برنامه
 • انتخاب برنامه مشکوک و لیسیدن عزل

ویندوز ایکس پی

 • دسترسی به منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

مرحله 2: از بین بردن www-search.info از مرورگرهای

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T → → “زبانه پیشرفته” گزینه های اینترنت →
 • جعبه و روی بازنشانی کلیک کنید

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
 • انتخاب Firefox تازه برای تایید

تنظیم مجدد Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف www-search.info

پاسخ دهید