www1.search-results.com حذف

Browser Hijacker

www1.search-results.com تغییر مسیر موضوع مزاحم که ممکن است شروع به اتفاق می افتد بر روی هر کامپیوتر ضعیف محافظت شده است. در بسیاری از موارد، آن شروع هنگامی که کامپیوتر با hijacker مرورگر، یک ویروس است که علاوه بر تغییر تنظیمات کامپیوتر و شروع به ساخت آن قربانیان بازدید www1.search-results.com و یا سایت های مشابه بدون اجازه هر خواسته آلوده می شود. به طور مشابه به جستجو results.com ویروس عفونت کاربر این تغییرات صفحه پیش فرض موتور جستجو لیست بوک مارک ها و ممکن است نتایج جستجو حتی نصب نوار ابزار بر روی آن کامپیوتر هدف. اگر شما متوجه چنین تغییراتی بر روی دستگاه شما, شما باید کامپیوتر خود را برای مرورگر hijacker بررسی و در نهایت حذف آن از دستگاه.

چرا من از www1.search-results.com تغییر مسیر رنج هستم؟

همانطور که گفتيم www1.search-results.com تغییر مسیر معمولا توسط hijacker مرورگر است که می شود داخل سیستم بدون خطا کاربر ایجاد می شود. هزاران نفر از افرادی که استفاده از نرم افزار رایگان بدون فکر کردن در مورد ایمنی آن وجود دارد و آنها حتی نمی دانند چگونه بسیاری از برنامه های ناخواسته چنین برنامه های کاربردی با استفاده از توزیع. یکی از چنین “مهمان ناخوانده” این ویروس www1.search-results.com تغییر مسیر است. بنابراین شما همیشه باید توجه به هر پنجره نصب برنامه هنگام دانلود چیزی پرداخت و به طور معمول، این برنامه به لیست قطعات گنجانده شده است. به محض این که داخل میشود، این مرورگر تغییر تنظیمات DNS، صفحه اصلی را تغییر می دهد و شما هر بار که کاربر شروع به مرور در اینترنت جستجو results.com دیدار می کند. زیرا ممکن است شما را به سایت های مخرب نیز هدایت لطفا، که نادیده!دانلود ابزار حذفبرای حذف www1.search-results.com

جستجو results.com hijacker مرورگر است که باعث می شود مرورگر اینترنت صفحه اصلی به نمایش کادر جستجو ناشناخته است. شکی نیست که این تغییر مسیر ناشی از عفونت ویروس شده است. به چیز روشن جستجو results.com هنوز رتبه دهی نشده است به عنوان یک ویروس لقب است. تحت رده سخت است که با برنامه های دیگر که شما را دریافت بسته بندی شده می افتد. متوجه شده است که results.com جستجو به نظر می رسد پس از نصب ابزار اینترنت و برنامه های بهبود است.

گزارش حادثه می گوید که results.com جستجو در صفحه اصلی از مرورگرهای فایرفاکس کروم و اینترنت اکسپلورر ربودن معروف است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم تنظیمات از طریق تغییرات رجیستری ویندوز و تنظیمات سیستم را اصلاح می کند. پس از تنظیم کامل، کاربر http://www.search-results.com جعبه جستجو به عنوان صفحه اصلی پیش فرض را ببینید. این با این نسخهها کار فقط به عنوان سایر موتورهای جستجو; با این حال، hijacker نتایج غیر حس و بی ربط می دهد. همچنین هدف اصلی آن این است که ترویج برخی از محصولات با هدایت کاربر به صفحات وب است که نشان می دهد که تبلیغات و آگهی ها. سایر آدرس های مورد استفاده توسط این نرم افزار تبلیغاتی شامل موارد زیر:

      dts.search results.com

sp.search results.com

 

uk.search results.com

 

get.search results.com

 

de.search results.com

 

int.search results.com

 

به منظور معکوس تغییرات داده شده در مرورگر خود، شما می توانید ویندوز بازیابی سیستم فرمان استفاده. با این حال، این گزینه تنها آثار اگر وجود نقطه بازیابی قبل از عفونت ذخیره می شوند. روش دیگر شما ممکن است درخواست برای حذف جستجو results.com در قسمت خاص در زیر مشخص شده است. به دنبال راهنمای و دانلود ابزار پیشنهادی برای حاصل کنید که تمام پرونده های سخت از رایانه حذف خواهد شد.

تغییر مسیر به توقف www1.search-results.com چگونه است؟

به منظور حذف ویروس تغییر مسیر www1.search-results.com، توصیه می کنیم سیستم با برنامه های معتبر ضد جاسوس اسکن. در این مورد اسکن با SpyHunter اجرا کنید. علاوه بر این, فراموش نکنید که به نوار ابزار نتایج جستجو را از لیست افزودن/حذف برنامه ها حذف و همچنین حذف آن افزودنی از مرورگرهای، همچنین شما نیز باید تغییر صفحه اصلی نیز::

اینترنت اکسپلورر

  • اینترنت اکسپلورر باز و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید–> نوار ابزارها و پسوندها. نتایج جستجو را غیرفعال کنید.
  • اینترنت اکسپلورر باز -> ابزارآلات -> گزینه های اینترنت -> بند عمومی وارد گوگل یا دیگر آدرس آن را به طور پیش فرض صفحه شروع.

گوگل کروم

  • > پسوند گوگل کروم باز و ابزار را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جستجو حذف کنید.
  • Google Chrome را باز، کلیک بر روی آیکون wench، رفتن به تنظیمات و ‘مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید. تغییر موتور جستجو به گوگل یا دیگر و نتایج جستجو را از لیست حذف کنید.

موزیلا فایرفاکس

  • موزیلا فایرفاکس باز، کلیک بر روی زبانه الحاقات و حذف نتایج جستجو.
  • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به ابزار گزینه -> -> عمومی -> راه اندازی. در حال حاضر ‘نمایش یک صفحه خالی’ زمانی که انتخاب شروع فایرفاکس یا مجموعه خاصی سایت مانند گوگل یا مشابه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف www1.search-results.com

پاسخ دهید