XeeSearch.com حذف

Browser Hijacker

آیا می دانید چه XeeSearch.com

نرم افزار ارائه شده در fbdrawer.com شناخته شده به عنوان کشو FB افزونه شکلک Xee است که همراه با XeeSearch.com را پنهان می کند. اگر شما مراقب باشید با نصب و راه اندازی نرم افزار, شما ممکن است کشف تغییرات ارائه دهنده جستجو نامطلوب در مرورگر موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر. توجه داشته باشید که افزونه خود را بر روی Google Chrome به خوبی می توان دریافت. به عنوان مخرب ما محققان پیدا کرده اند، در صورت انتخاب XeeSearch.com پلاگین مربوطه را حذف شما باید به دنبال فیس بوک شکلک کروم و فایرفاکس و نوار صورتک Xee در اینترنت اکسپلورر. حتی اگر تغییر نام این افزونه ها، تردیدی نیست که آنها به همان اندازه به عنوان غیر قابل اعتماد.

XeeSearch XeeSearch.com حذف دانلود ابزار حذفبرای حذف XeeSearch.com Xee صورتک نوار نصب شده بر روی مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس ارائه لینک دسترسی آسان به Xee را پوشش می دهد، برنامه های سرگرم کننده Xee و فیس بوک دانلود فیلم. جعبه جستجو در این نوار نشان دهنده XeeSearch.com نیز هست و شما در حال حاضر ممکن است آشنا با این موتور جستجو مشکوک باشد. به عنوان تحقیقات نشان داده است صفحه اصلی و جستجو ارائه دهنده تغییرات اختیاری هستند و می توانید در طول نصب صورتک Xee کاهش یافته است. این گزینه پشت نصب سفارشی پنهان است و هیچ سوال چرا اکثر کاربران کامپیوتر آن را از دست و سپس حذف پلاگین های فکر که آن را ربوده به مرورگرهای خود را با عجله پس وجود دارد.

می توانید نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب به حذف Xee شکلک و XeeSearch.com را از مرورگر خود حذف کنید. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter چون این نرم افزار به روز همه سرزده برنامه را حذف کنید و اطمینان حاصل کنید که همه آنها نیز حذف می شوند خواهد شد. متاسفانه، به خصوص اگر شما با کار در همه تجربه نکرده است این ممکن است بسیار دشوار است برای شناسایی و حذف همه فایل های مرتبط XeeSearch.com،. اگر شما می خواهید می توانید افزونه نامطلوب در کنار ابزارهای جستجو نامطلوب از استفاده از راهنماهای دستي زیر را حذف کنید. طوری که شما نرم افزار نامطلوب در حال اجرا بگذارید شما را به بررسی همه مرورگرهای وب نصب شده مطمئن شوید.

نرم افزار های نامطلوب را حذف کنید

حذف از موزیلا فایرفاکس:

 1. مرورگر را باز، به طور همزمان شیر Alt + T و انتخاب گزینه.
 2. با کلیک روی زبانه عمومی تغییر/حذف صفحه اصلی و ضربه OK.
 3. در حال حاضر جعبه جستجو در سمت راست به حرکت و کلیک کنید نماد ارائه دهنده جستجو.
 4. مدیریت موتورهای جستجو و حذف گزینه های نامطلوب را انتخاب کنید. کلیک کنید OK.
 5. به طور همزمان Ctrl + Shift + A (مدیر افزودنی) شیر و کلیک کنید پسوند.
 6. کلیک کنید و پیدا کردن پلاگین نامطلوب حذف/غیر فعال کردن است.

حذف از اینترنت اکسپلورر:

 1. مرورگر را باز، به طور همزمان شیر Alt + T و انتخاب افزودنی های مدیریت.
 2. نوار ابزارها و پسوندها و غیر فعال کردن افزونه های مرورگر نامطلوب حرکت می کند.
 3. در حال حاضر به ارائه دهندگان جستجو و حذف ابزار جستجو نامطلوب را انتقال دهید. کلیک کنید نزدیک.
 4. Alt + T را انتخاب کنید و باز کردن ابزار منو دوباره شیر گزینه های اینترنت.
 5. با کلیک روی زبانه عمومی تغییر/حذف صفحه اصلی و ضربه OK.

از Google Chrome حذف کنید:

 1. مرورگر را باز و به طور همزمان ضربه بزنید Alt + فاطمه
 2. در منوی سمت راست به پسوند حرکت و کلیک کنید ابزار.
 3. یافتن افزونه نامطلوب و سطل زباله در سمت راست را کلیک کنید.
 4. حذف به خلاص شدن از شر فرمت را انتخاب کنید.

XeeSearch.com ابزار جستجو مشکوک است که با صورتک Xee یا کشو FB همراه است. اگرچه ابزار جستجو نتایج جستجو معتبر ارائه, آن ممکن است بر روی مرورگر شما بدون اطلاع شما به همین دلیل است که برخی آن را به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی نصب. نه توصیه زیرا آنها قابل اعتماد به نظر می رسد اعتماد به فرمت و یا ابزارهای جستجو. استفاده از دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف بالا و نصب نرم افزار امنیتی معتبر تا اطمینان حاصل شود که پلاگین های غیر مجاز و برنامه های کاربردی حذف می شوند و کامپیوتر خود را دوباره وارد کردن نمی باشد.دانلود ابزار حذفبرای حذف XeeSearch.com

پاسخ دهید