حذف XP Antivirus 2014

Fake Antispyware

توصیه در حذف XP Antivirus 2014

XP Antivirus 2014 ویروس جدی است که به راحتی مشکلات بر روی کامپیوتر شما راه اندازی می باشد. آن را به خوبی شناخته شده از سرکش ضد-spywares، که به نام braviax تعلق دارد. وقتی که داشتن این سرکش بر روی کامپیوتر شما، شما نه تنها مداوم سیستم اسکنر گزارش در مورد انواع ویروس ها ممکن است متوجه.

شما همچنین ممکن است مستمر ارائه می دهد به خرید نسخه مجوز آن را مشاهده کنید. اگر شما توافق می کنید برای انجام این کار، زیرا مستقیما به هکرها فرستاده خواهد شد پول خود را، جزئیات کارت اعتباری و دیگر اطلاعات شخصی شما به حتی خطرناک مشکلات ممکن است اجرا. لطفا برای هشدار XP Antivirus 2014 قرار می گیرند و هرگز برای نسخه مجوز آن پرداخت چرا که جعلی است. در واقع، این برنامه قادر به تشخیص هر نوع تهدید است. تمام آن چه مردم اعلان های یکسان است که سعی کنید به آنها را به تفکر است که رایانه های شخصی خود را آلوده خطرناکی ترساندن نمایش است. با این حال، این ویروس تنها واقعی است که در رایانه های خود را مخفی XP Antivirus 2014 است. لطفا این سرکش را اجازه نمی دهد شما. به محض شروع آن به شما نشان آن اطلاعیه های پاپ آپ اختراع باید XP Antivirus 2014 را حذف کنید.

XP Antivirus 2014 removal حذف XP Antivirus 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Antivirus 2014

چگونه XP Antivirus 2014 می تواند آلوده به کامپیوتر من?

XP Antivirus 2014 درست مثل بسیاری از جنایتکاران و مجرمین دیگر، مانند برنده 7 حفاظت 2014 یا برنده 7 آنتی ویروس 2014 پخش شده است. بدان معنی است که اگر معتبر ضد جاسوس افزار روی کامپیوتر شما نصب شده آن آسیب پذیر است و به راحتی می توانید با این و یا دیگر تهدیدات که متعلق به Braviax آلوده می. علاوه بر این، شما همچنین باید برای جلوگیری از سایت های غیر قانونی، هرزنامه ها و پرهای گمراه کننده است که به شما در هنگام بازدید از وب سایت های قانونی و غیر قانونی ممکن است نشان دهد سعی کنید. آنها به طور معمول می گویند که کامپیوتر ممکن است آلوده و ارائه آن به رایگان برای چک کردن. البته به شما در چنین اعلان کلیک کنید، شما دانلود تروجان است که نصب این سرکش. اگر XP Antivirus 2014 کامپیوتر آلوده، آن علاوه بر قطره رجیستری و فایل های خود. به محض این که شما راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و نمایش چنین علاوه بر این، آن کار خود را شروع می شود و اعلان های مشابه:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

اگر شما از تبلیغات XP Antivirus 2014 است که سعی کنید به اطلاع شما در مورد دهها ویروس مختلف رنج شده اند، شما باید آنها را نادیده گرفت. اگر شما سقوط برای آنها، شما به راحتی پول و اطلاعات شخصی خود را از دست می. ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر آن تبلیغات این ضد جاسوس-سرکش را از سیستم حذف است. شما با کمک یک راهنمای که در زیر آورده شده است انجام دهد.

چگونه به حذف XP Antivirus 2014 است؟

چگونه می توانید XP Antivirus 2014 را از رایانه خود حذف کنید بسیار دشوار است زیرا آن فایل ها به صورت تصادفی به نام عدم حضور خود را بر روی سیستم استفاده می کند. خوشبختانه، خودکار ضد مخرب ابزار می تواند به کمک شما برای رفع آن و خلاص شدن از شر چنین تهدید به راحتی. که توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. اگر مسدود شده است و آنها نمی تواند راه اندازی شما می توانید سعی کنید استفاده از این کد ثبت نام است که با نسخه های قبلی این گروه ویروس ها مشغول به کار بود: 3425 814615 3990. پس از آن با استفاده از اسکن کامل سیستم را اجرا کنید و فایل های آلوده را از رایانه خود حذف.

اگر شما نمی توانید این برنامه ها راه اندازی، استفاده از این مراحل:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را به حالت ایمن با شبکه. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که شروع به بوت کردن، شروع به فشار F8 بارها و بارها.
2. loggin به عنوان کاربر همان که شما در حالت عادی ویندوز بودند
3. در حال حاضر بر روی اینترنت اکسپلورر و یا دیگر مرورگر کلیک کنید و اجرا به عنوان’ یا “اجرا بعنوان سرپرست” را انتخاب کنید، کلمه عبور حساب کاربری خود را وارد کنید (در صورت نیاز).
4. دانلود Spyhunter. آن را به کشتن فرآیندهای مخرب XP Antivirus 2014 و حذف فایل های خود را راه اندازی کردیم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Antivirus 2014

پاسخ دهید