XP Protection 2013 حذف

Fake Antispyware

XP Protection 2013 چیست؟

XP Protection 2013 برنامه سرکش آنتی ویروس است که توسط مجرمان اینترنتی است که به دنبال راه هایی برای بدست آوردن پول بدون هیچ تلاشی بزرگ طراحی شده است. برنامه تظاهر به یک ابزار امنیتی معتبر، اما در واقع یک برنامه مخرب است که تنها برای فریب پول خود را دور است. متعلق به یکی از بزرگترین خانواده از برنامه های سرکش – Braviax. اگر شما متوجه این برنامه کامپیوتر شما, شما اسرع حذف آن باید.

درباره ویروس XP Protection 2013

XP Protection 2013 infiltrates به کامپیوتر با استفاده از ویروس تروجان. چند تغییرات در رجیستری ویندوز خود را بیشتر از برنامه های مشروع و حتی مدیر وظیفه مسدود کردن باعث می شود. برنامه اسکنر جعلی خود را با هر راه اندازی مجدد سیستم بارهای. پس از آن متوقف می شود شبیه سازی سیستم اسکن, این برنامه نشان می دهد یک دسته از فایل ها و گزارش آنها را به عنوان عفونت. همچنین توصیه می کند از بین بردن آنها را با یک نسخه کامل از XP Protection 2013 است که شما برای پرداخت. این است که چگونه سازندگان آن در حال گرفتن پول.

علاوه بر این، این تولید تن از اطلاعیه امنیتی یا پاپ تا پیام گفت که کامپیوتر شما توسط ویروس تروجان آلوده شده و یا برخی از خطر دیگر اطلاعات خصوصی خود را وجود دارد. هر پیام چنین می خواهد به دنبال پیشنهاد بلافاصله حذف عفونت با XP Protection 2013 یا شما نوعی به پیام های دیگری است که به ترویج این badware هدایت می شوید. همانطور که می بینید این برنامه را به شما پرداخت پول برای آن چیز است. در اینجا این است که زن و شوهر از پیام ها را می توانید دریافت کنید:

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

System hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Protection 2013 حذف ویروس

برای این کلاهبرداری نمی افتد. XP Protection 2013 از کامپیوتر شما بلافاصله پس از توجه به آن آثار اول حذف کنید. برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter و یا هر گونه دیگر ابزار امنیتی است که به شما اعتماد استفاده کنید. اگر شما برای این اومدی در حال حاضر پرداخت می شود، لطفا با تماس با شرکت کارت اعتباری شما و اختلاف این اتهامات را به زودی به عنوان شما می توانید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Protection 2013

removal instructions en XP Protection 2013 حذف

پاسخ دهید