حذف XP Protection 2014

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد چگونگی حذف XP Protection 2014

XP Protection 2014 آنتی ویروس جعلی است که تنها چیزی که–مردم بر این باورند که کامپیوتر آنها آلوده خطرناکی هستند و که آنها را به خرید مجوز آن برای حذف آنها را. از آنجا که این یک راه راست است البته شما هرگز برای آن باید پرداخت به رفتن پول، جزئیات کارت اعتباری و سایر اطلاعات شناسایی شخصی.

هنگامی که با داشتن ویروس XP Protection 2014 نصب شده بر روی کامپیوتر شما، شما باید برای اسکنر سیستم ثابت است که نشان می دهد چگونه آنها اسکن سیستم و سپس تشخیص این ویروس به عنوان تروجان ها، adwares و جنایتکاران و مجرمین آماده شود. هر وقت که قربانی او/مخصوص اوست را ری بوت آنها به طور معمول نمایش داده می شود کامپیوتر و شروع به کار بر روی آن. علاوه بر این، شما همچنین می توانید صدها هشدار به شما برای خرید XP Protection 2014 را ‘کامل’ و ‘مجوز’ یا مشابه نسخه آن را به عنوان جدی قدرتمند ضد جاسوس ارائه ارائه انتظار. اگر شما در حال حاضر متوجه چنین اطلاعیه ها, آن نشانه ای است که کامپیوتر شما آلوده است. در این مورد شما باید دستگاه خود را با نرم افزار امنیتی معتبر را بررسی کنید. این کمک خواهد کرد که شما برای حذف همه فایل های خطرناک، از جمله آنهایی که متعلق به XP Protection 2014.

XP Protection 2014  حذف XP Protection 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Protection 2014

چگونه XP Protection 2014 می ربودن به کامپیوتر من?

XP Protection 2014 متعلق به گروه بزرگی از ویروس ها، که به عنوان Braviax شناخته شده است. این گروه چند نام جنایتکاران و مجرمین که تغییر نام آنها با توجه به سیستم عامل بر روی کامپیوتر استفاده شده است که شناخته شده است. بنابراین، اگر شما با استفاده از ویندوز ایکس پی, XP Protection 2014 به راحتی روی رایانه شما را نشان می دهد. چگونه این و دیگر جنایتکاران و مجرمین نفوذ آنها متکی بر آسیب پذیری های امنیتی. اگر کامپیوتر شما آسیب پذیر است، شما می توانید به راحتی کشف سرکش این پنهان کردن بر روی آن. همین دلیل است که شما همیشه باید به روز شده ضد نرم افزارهای جاسوسی نصب شده بر روی کامپیوتر خود را که در آن از انواع تهدیدها محافظت شده حفظ خواهد کرد که شما مطمئن شوید. علاوه بر این، شما همچنین باید بسیار محتاط با تبلیغات بازشو در طول مرور خود را نشان می دهد که گمراه کننده باشند. اگر شما هشدار گفت که شما باید کامپیوتر خود را رایگان بررسی، زیرا ممکن است آن را برای گسترش این جنایتکاران و مجرمین مانند XP Protection 2014 استفاده آن را نادیده گرفت. به محض این که آن کامپیوتر ارتشاح، تغییر سیستم و نمایش هشدار چنین شروع می شود:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

اگر فکر می کنید که کامپیوتر شما ممکن است آلوده توسط XP Protection 2014 شما نباید منتظر دیگر هیچ. شما باید اسکن آن با معتبر و به روز ضد نرم افزارهای جاسوسی برای از بین بردن این ویروس از سیستم. نگه داشتن آن را بر روی کامپیوتر به راحتی می توانید مسائلی چون نفوذ تهدید سرقت هویت و مشکلات مشابه دیگر آغاز.

چگونه به حذف XP Protection 2014

ما به XP Protection 2014 از رایانه دستی حذف کنید چون سیستم کامپیوتر خود را با از بین بردن فایل های اشتباه آسیب ممکن است توصیه نمی. خوشبختانه، خودکار ضد مخرب ابزار می تواند به کمک شما برای رفع آن و خلاص شدن از شر چنین تهدید به راحتی. که توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. اگر مسدود شده است و آنها نمی تواند راه اندازی شما می توانید سعی کنید استفاده از این کد ثبت نام است که با نسخه های قبلی این گروه ویروس ها مشغول به کار بود: 3425 814615 3990. پس از آن با استفاده از اسکن کامل سیستم را اجرا کنید و فایل های آلوده را از رایانه خود حذف.

اگر شما نمی توانید این برنامه ها راه اندازی، استفاده از این مراحل:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را به حالت ایمن با شبکه. فقط راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و به محض این که شروع به بوت کردن، شروع به فشار F8 بارها و بارها.
2. loggin به عنوان کاربر همان که شما در حالت عادی ویندوز بودند
3. در حال حاضر بر روی اینترنت اکسپلورر و یا دیگر مرورگر کلیک کنید و اجرا به عنوان’ یا “اجرا بعنوان سرپرست” را انتخاب کنید، کلمه عبور حساب کاربری خود را وارد کنید (در صورت نیاز).
4. دانلود Spyhunter. آن را به کشتن فرآیندهای مخرب XP Protection 2014 و حذف فایل های خود را راه اندازی کردیم.

حذف XP Protection 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف XP Protection 2014

پاسخ دهید