XP Security Cleaner Pro حذف

Fake Antispyware

XP Security Cleaner Pro چیست؟

XP Security Cleaner Pro برنامه مخرب است که وارد سیستم های کامپیوتری تصادفی هر بدون اطلاع و برنامه های بزرگ به ارمغان می آورد به کاربران آن است. شبیه سازی تمام توابع از ابزار آنتی ویروس و برای فریب کاربران رایانه و مقداری پول از آنها انتظار دارد که آن را به عنوان یک برنامه آنتی ویروس سرکش طبقه بندی است. اساسا, آن ارائه می دهد خرید مجوز نسخه XP Security Cleaner Pro بیان کرد که آن را حل کند امنیت تمام مشکلات مربوط. قبل از آن برنامه اسکن سیستم شما تقلید و گزارش یک دسته از عفونت، شناسایی این روش ساخت شما فکر می کنید که سیستم شما آلوده است.

برنامه کامپیوتر با به کارگیری تروجان ویروس وارد. معمولا همراه با بارگیری مخرب یا وانمود حتی به روز رسانی برای سیستم شما. آن نصب شده است کاملا محسوس است. هنگامی که در داخل, آن برخی تنظیمات رجیستری ویندوز خود را تغییر پس آن به راحتی انجام مراحل مخرب آن بر روی کامپیوتر شما ادامه می تواند. XP Security Cleaner Pro باعث می شود که دسته ای از اعلان های امنیتی جعلی بر روی سیستم شما نمایش داده می شود. هدف از این پیام ها را به شما اعتقاد دارند که سیستم شما آلوده است. هشدار هشدار می دهند که شامل سیستم شما تن از خطاها و حتی ادعا می کنند اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر باشد. نگاهی به چند تن از پیام دریافت می کنید ممکن است داشته باشد:

XP Security Cleaner Pro کلید ثبتی:

  • 9443-077673-5028
  • 3425-814615-3990
  • 2233-298080-3424
  • 1147-175591-6550

به عنوان آنها وضعیت واقعی سیستم خود را نشان نمی دهد هیچ نتیجه توسط اسکنر XP Security Cleaner Pro را نادیده گرفت. اسکنر جعلی تنها بخشی از این پروژه مخرب است که به دنبال به مقداری پول از شما است. سیستم امنیتی ویندوز با کمک برنامه ضد جاسوسی مشروع، به عنوان مثال، Spyhunter حذف و خلاص شدن از شر تمام این مشکلات کامپیوتر شما. اگر شما را برای پرداخت این آنتی ویروس جعلی در حال حاضر، تماس با شرکت کارت اعتباری شما و مجادله اتهامات.

پاسخ دهید