XP Smart Defender حذف

Fake Antispyware

XP Smart Defender برنامه ضد جاسوس افزار جعلی توسط cybercrooks طراحی شده است. XP Smart Defender هیچ قابلیت تشخیص و حذف نصب هر نوع تهدیدات امنیتی است. هدف اصلی XP Smart Defender این است که فریب کاربران کامپیوتر غافل و پول از آنها را pilfer. XP Smart Defender تلاش برای کاربران ساده کامپیوتر به فکر کردن رایانه های خود را با عفونت های مختلف مخرب آلوده می شوند.

سپس XP Smart Defender تلاش برای وادار کردن قربانیان به صرف پول در ابزار امنیتی جعلی است که گفته می شود قادر به تعمیر هر گونه عفونت مخرب. XP Smart Defender از طریق تروجان ها یا مخرب دریافت توزیع شده است و وارد دستگاه خراب مخفیانه بدون اطلاع مالک کامپیوتر. وقتی که نصب شده، راه اندازی شد XP Smart Defender قرار سیستم اسکن و وانمود به رایانه برای تهدیدات بدافزارها ممکن و دیگر مسائل امنیتی را بررسی کنید. نرم افزارهای مخرب ناسالم گزارش تولید شده توسط XP Smart Defender استفاده می شود برای ارعاب قربانیان به فکر کردن رایانه های خود را خراب شده است.

پیام های جعلی برای XP Smart Defender:

به نظر می رسد زیر پیام خطا جعلی برای XP Smart Defender:

XP Smart Defender فایروال هشدار
Iexplore.exe آلوده به Trojan.JS.Fraud.ba است. داده های خصوصی می تواند توسط اشخاص ثالث، از جمله رمزهای عبور و اطلاعات کارت اعتباری به سرقت رفته.
توصیه های ویندوز فعال کردن XP Smart Defender

هشدار امنیتی سیستم!
آسیب پذیری یافت
اسکن های پس زمینه برای نقض امنیت تمام شده است. مشکلات جدی تشخیص داده شده اند. رایانه شما در برابر سوء استفاده، بدافزارها و ویروسهای حال حاضر با فعال کردن دفاع پیشگیرانه حفاظت.

هشدار امنیتی سیستم!
ناشناخته برنامه رجیستری سیستم شما در حال حاضر اسکن! شناسایی سرقت را شناسایی کرده!

XP Smart Defender قربانیان پاکستان برای خرید نسخه کامل scareware که در واقعيت وجود ندارد. XP Smart Defender نیز جعلی پیام هشدار پاپ آپ را نشان می دهد که ادعا می کنند که کامپیوتر شما آلوده است و در معرض خطر. برای دور زدن تشخیص و حذف XP Smart Defender ممکن است غیر فعال کردن برنامه های امنیتی مشروع از عملکرد. چرا که تمام اطلاعات مربوط به این نرم افزار مخرب نادرست است نه هر چیزی XP Smart Defender ایالات یا نمایش تکیه. 2-removeivurs نرم افزارهای مخرب محققان به شدت توصیه شما استفاده از یک برنامه معتبر ضد بدافزارها مانند Spyhunter XP Smart Defender به حذف هرچه سريعتر. نه تا کنون صرف پول در XP Smart Defender.

XP Smart Defender فراهم می کند جزئیات مربوط به امنیت کامپیوتر خود را در تلاش برای ترساندن شما را به فکر کردن دستگاه شما گیج کننده به خطر بیافتد و سپس شما به خرید نسخه تجاری نرم افزار جعلی که ظاهرا تمام مسائل امنیتی شناخته شده حل خواهد شد ارائه می دهد. در واقع، نه نسخه آزمایشی است که کامپیوتر شما بدون اجازه شما حمله کرد، و نه نسخه کامل XP Smart Defender قادر به تعمیر مشکلات کامپیوتر شما است. نسخه کامل XP Smart Defender، که در واقع نسخه تجاری بی فایده, است با هدف به سرقت پول از قربانیان و هیچ چیز در عوض دادن آگهی است.

removal instructions en XP Smart Defender حذف

پاسخ دهید