حذف Xportsoft Quick PC Booster

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Xportsoft Quick PC Booster

رتبهٔ تحلیلگران Xportsoft Quick PC Booster به عنوان برنامه های ناخواسته و یا توله سگ به دلیل ماهیت فریبنده آن طبقه بندی شده اند. آن است که آگهی به عنوان یک ابزار تاسیسات نوع سیستم است که “خروجی کامپیوتر خود را در آتش قرار داده خواهد شد.” خوب، بیایید امیدواریم که آنها انجام داد به این معنی نیست آن به معنای واقعی کلمه. اما وقتی می گوییم که شما باید این برنامه را حذف کنید کاملا جدی هستیم.

همانطور که بسیاری از توابع آن تقلید از کسانی که در حال حاضر به سیستم عامل ساخته شده است این نرم افزار غیر قابل اعتماد است. با این حال، ما فکر می کنیم که تجزیه و تحلیل بیشتر به منظور به طور کامل درک چرا کاربران باید حذف Xportsoft Quick PC Booster مورد نیاز است.

Xportsoft Quick PC Booster حذف Xportsoft Quick PC Booster

دانلود ابزار حذفبرای حذف Xportsoft Quick PC Booster

Xportsoft Quick PC Booster در نظر گرفته عفونت است که حذف می کنید باید، نه نصب. با این حال، ما فکر می کنیم به دانستن منبع این عفونت بسیار مهم است. این برنامه لینک اصلی وب سایت و دانلود در Quickpcbooster.comقرار دارد. وب سایت ویژگی های زیادی از اطلاعات در مورد قابلیت های آن و ادعا می شود بهترین چیز بعدی را از نان ورقه. ویژگی های چنین “بی نظیر” به عنوان یک رجیستری پاک، است حذف پرونده دائمی حذف برنامه مدیر راه اندازی و رجیستری پشتیبان گیری. آن نیست تلاش بسیار به debunk این توابع به عنوان جعلی را، چرا که سیستم عامل ویندوز تقریبا همه از ویژگی های مذکور ساخته اید بنابراین نیازی به این نرم افزار غیر قابل اعتماد می ماند بر روی کامپیوتر شما وجود دارد و توصیه می کنیم که شما را حذف Xportsoft Quick PC Booster.

جالب واقع نسخه ثبت نشده Xportsoft Quick PC Booster نرم افزار حذف برنامه فقط می توان برای 10 که در آن زمان به عنوان کنترل پنل ویندوز را به عنوان هر چند بار که می خواهید استفاده کنید. آن خونشان کاربران به فکر که این برنامه نوعی چیزهای بهتر از سیستم عامل خود می توانید این نرم افزار یک کلاهبرداری واقعی است. البته ویندوز همیشه حال معایب خاص خود، اما این مشکلات از بین بردن برنامه های کاربردی به حال هرگز. توسعه دهندگان این نرم افزار یک کار واقعا درهم و برهم بود که ساخت این نرم افزار حذف بدون فایل های آشغال ترک. نکته جالب از توسعه دهندگان برنامه نذر که این نرم افزار می تواند حذف فایل های آشغال مانده از برنامه های کاربردی دیگر است.

تحقیقات تا به این نتیجه رسیدند که این نرم افزار ناخواسته ارائه می دهد هیچ کاربر بدون آن وجود ندارد. Xportsoft Quick PC Booster به سادگی توابع داخلی ویندوز ابزار و ویژگی های تقلید. کاربران خیلی ساده لوح باشد و دلیل آن را به شما نمی خوب امتناع وسوسه این برنامه را دانلود و هشدار می دهند. اما اگر شما با این نرم افزار آلوده می شوند، شما می توانید آن را با پیروی از راهنمای ما در زیر حذف. ما همچنین توصیه SpyHunter برای تمیز کردن کامپیوتر خود را از هر گونه فایل های ناخواسته با استفاده از سمت چپ توسط Xportsoft Quick PC Booster.

حذف Xportsoft Quick PC Booster

حذف Xportsoft Quick PC Booster از ویندوز 8 و 8.1

 • باز کردن صفحه شروع.
 • عزل در کادر جستجو تایپ کنید و سپس به تنظیمات بروید.
 • در نتایج جستجو، حذف یک برنامه را کلیک کنید.
 • تعیین محل Xportsoft Quick PC Booster ها و حذف کنید.

حذف Xportsoft Quick PC Booster از ویندوز 7 و ویستا

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • تعیین محل Xportsoft Quick PC Booster ها و حذف کنید.

از بین بردن Xportsoft Quick PC Booster از ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع.
 • کنترل پنل کلیک کنید.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
 • تعیین محل Xportsoft Quick PC Booster ها و حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Xportsoft Quick PC Booster

پاسخ دهید