حذف xtloowpkjv64.exe

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف xtloowpkjv64.exe

xtloowpkjv64.exe یک فایل اجرایی است که متعلق به یک برنامه پشتیبانی از آگهی به نام Couponarificاست. Adware نیز شناخته شده است که Adware:Win32 / Couponarific نمایش محتوای تجاری روی صفحه نمایش شما. می تواند نفوذ به تمام مرورگرهای محبوب از جمله Internet Explorer، Google Chrome و موزیلا Firefox.

نرم افزار برای تنها هدف از ایجاد ترافیک آنلاین و بنابراین پول برای سازندگان آن در نظر گرفته شده بود. شما دریغ باید آن را پاک کنید. تنها با نگه داشتن برای حذف Couponarific، شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از xtloowpkjv64.exe و پرونده های دیگر است که متعلق به برنامه های ناخواسته.

xtloowpkjv64.exe  حذف xtloowpkjv64.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف xtloowpkjv64.exe

Couponarific چگونه کار می کند؟

Couponarific به عنوان یک ابزار است که شما ارائه با مربوطه کوپن و تخفیف در صفحه خرید آنلاین مانند آمازون و eBay و غیره ظاهر می شود که تبلیغ می شود. که، با این حال، کاملا درست نیست. نرم افزار مرورگر شما با انواع تبلیغات و لینک های که در صفحه خود را به هر صفحه که باز می کنید ظاهر خواهد شد را پر کنید. بدتر از آن، با این حال، شما تبلیغات نیز جعلی را ببینید. تبلیغات جعلی ممکن است غیر قابل اعتماد یا حتی مخرب نرم افزار حمایت می کنند. آنها می تواند هم به عنوان نظر سنجی و یا قرعه کشی است که تنها با هدف دستیابی به اطلاعات شخصی خود را ارائه. شما باید مراقب باشید با تبلیغات و اگر می خواهید سیستم خود را امن نگه دارید به محض این که شما می توانید شما xtloowpkjv64.exe و دیگر اجزای Couponarific باید از بین بردن.

Couponarific معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه دیگر می آید. بسیاری از کاربران کامپیوتر زمان حتی نصب آن در همه متوجه. این است زیرا آنها نمی توجه به مراحل نصب نرم افزار و برنامه های اضافی را وارد کامپیوتر خود را به عنوان اجازه می دهد. با این حال، ممکن است برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته است. همه شما نیاز به انجام است انتخاب حالت نصب پیشرفته و یا سفارشی و عدم انتخاب نرم افزار نا آشنا. به این ترتیب شما برنامه انتخاب شما بدون نیاز به مقابله با عوارض غیر ضروری به دست آوردن.

چگونه به حذف xtloowpkjv64.exe

به منظور حذف xtloowpkjv64.exe شما باید Couponarific را از رایانه خود حذف. که به صورت خودکار و یا دستی انجام می شود. دستورالعمل در مورد چگونگی حذف xtloowpkjv64.exe دستی زیر ارائه شده است. مشکل این است که با این حال، که دستي همیشه کار است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف برنامه به طور کامل حذف Couponarific و برخی از اجزای آن مثل xtloowpkjv64.exe پشت برگ. است که چرا شما دانلود ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها و استفاده از آن به پایان xtloowpkjv64.exe نیز به عنوان دیگر تهدید است که ممکن است در سیستم شما توصیه می کنیم. است که تنها راه برای اطمینان از xtloowpkjv64.exe و سایر عناصر پشتیبانی برنامه را پاک می کنید.

xtloowpkjv64.exe به صورت دستی حذف کنید

ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → حذف حذف برنامه → → Couponarific

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Couponarific پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Couponarific →

دانلود ابزار حذفبرای حذف xtloowpkjv64.exe

پاسخ دهید