حذف Yaimo.com

Browser Hijacker

Yaimo.com ویروس مرورگر حذف دستورالعمل–100 ٪ کار!

این واقعیت که Yaimo.com تا به جای صفحه اصلی خود و موتور جستجو خود را بدان معنی است که سیستم خود را با مرورگر hijacker آلوده. هواپیماربایان مرورگر تمایل به انجام تغییرات مربوط به صفحه اصلی پیش فرض خود و موتور جستجو خود را; بنابراین, شما قادر خواهید بود برای بازگرداندن تغییرات تنها در صورتی hijacker مرورگر را کاملا از سیستم حذف می کنید. حتی ارزش تعویض مرورگر چون Yaimo.com ممکن است همه آنها را، از جمله Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox تحت تاثیر قرار ندارد. اگر Yaimo.com را به عنوان موتور اصلی و جستجوی پیش فرض خود حفظ شما ممکن است آلوده به سیستم خود را با تهدیدات و تجربه دیگر مشکل است که چرا شما باید به حذف این مرورگر hijacker تاخیر.

Yaimo حذف Yaimo.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yaimo.com

اگر Yaimo.com مواجه می شوند احتمالاً که آن را فراهم می کند نتایج جستجو از طریق searches.safehomepage.com که یک موتور جستجو مشکوک به خوبی متوجه شده است. حتی اگر موتور جستجوی خود را در نظر می رسد بسیار مفید ممکن است، آن که آن را فراهم می کند مقدار زیادی از لینک همراه با نتایج جستجو نشان داده شده است. از آنجا که شما به وب سایت خراب شده که در آن شما ممکن است سیستم شما با بدافزارها آلوده بد گرفته شود ممکن است روی آنها توصیه نمی شود. علاوه بر این, شما قادر به جستجو در وب موثر به دلیل حضور این لینک نیز نخواهد.

حتی اگر Yaimo.com اجازه می دهد تا شما را به جستجو در وب، تصاویر، فیلم ها، اخبار، بازی، و طنز، شما باید این سرویس multisearch تحسین بیش از حد به دلیل آن ممکن است شما را به وب سایت های دیگر هدایت. اگر شما سعی می کنید بازی ها و طنز بخش روی شما به زودی که Yaimo.com همکاری با وب سایت های چنین به عنوان 337. مقررات کام و 999gag.com. هیچ کس می داند که آیا این وب سایت که فقط به سادگی به معنی امن با استفاده از Yaimo.com در همه نیست که واقعا قابل اعتماد هستند. شما می خواهید برای پیدا کردن چگونه به آن را حذف کنید؟ ادامه خواندن این مقاله و شما می توانید تمام اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ساده ترین و سریعترین راه برای حذف Yaimo.com، البته، برای اسکن سیستم خود را با ابزار antimalware, به عنوان مثال، SpyHunter است; با این حال، شما همان پروسه بصورت دستی انجام دهید. ما توصیه نمی با استفاده از این روش برای کسانی که هرگز از بین بردن بدافزارها تلاش کرده اند، اما اگر شما یکی از آنها نیست، شما دستورالعمل های ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید. آنها کمک خواهد کرد که شما را به خلاص شدن از شر Yaimo.com و شما قادر خواهید بود برای خود برگزیده صفحه اصلی و موتور های جستجو به تنظیم دوباره.

چگونه به خلاص شدن از شر Yaimo.com

حذف Yaimo.com Internet Explorer

 1. راه اندازی مرورگر خود را.
 2. Alt + T را ضربه بزنید.
 3. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 4. بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید و سپس دکمه بازنشاندن را انتخاب کنید.
 5. علامت حذف تنظیمات شخصی و سپس دکمه بازنشاندن را کلیک کنید.

حذف Yaimo.com از موزیلا Firefox

 1. مرورگر خود را باز کنید.
 2. Alt + H را ضربه بزنید.
 3. به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید.
 4. Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید.
 5. ریست Firefox دوباره در کادر محاوره ای را انتخاب کنید.

حذف Yaimo.com Google Chrome

 1. باز کردن مرورگر خود و Alt + H را ضربه بزنید.
 2. تنظیمات را از منو انتخاب کنید.
 3. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید و سپس تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید.
 4. دکمه تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yaimo.com

پاسخ دهید