حذف Yellow Cabs

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Yellow Cabs

Yellow Cabs هنوز دیگر پشتیبانی نرم افزار، طراحی شده برای افزایش ترافیک به صفحات که متعلق به اشخاص ثالث وابسته است. از لحظه ای که آن ارتشاح رایانه، برنامه بلافاصله تمام پنجره های خود را با آگهی ها و پنجره های بازشو و کوپن و انواع دیگری از تبلیغات سیل. در حالی که برخی از کاربران پیدا کردن تبلیغات جالب و لذت بخش بسیاری شکایت دارند که تبلیغات منحرف و تحریک آنها.

متاسفانه، مهم نیست که آیا دوست دارید تبلیغات یا شما نمی. پس از تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان ما، ما این مقاله به اطلاع شما در مورد ماهیت غیرقابل اعتماد مورچه تبلیغات ارائه شده به توصیه Yellow Cabs را از رایانه خود حذف اسرع آماده است.

Yellow Cabs حذف Yellow Cabs

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yellow Cabs

Yellow Cabs چکار می کند؟

هدف تنها این تبلیغات پشتیبانی نرم افزار برای افزایش ترافیک به صفحه حمایت مالی است. که برای رسیدن به هدف، نرم افزار زیر فعالیت های آنلاین شما و سوابق شما موقعیت جغرافیایی، آی پی آدرس نمایش داده شد جستجو، سابقه مرور، صفحات مورد علاقه و غیره. در حالی که این اطلاعات است که عمدتا برای سفارشی تبلیغات استفاده می شود، آن نیز ناشناخته اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته است. این بدان معناست که تا زمانی که شما اجازه می دهد سخت به ماندن در سیستم شما، برای هر کسی می تواند دسترسی به داده های خود را داشته باشد. بدیهی است که شما را با این شرایط باید و بنابراین ما را به Yellow Cabs نشان می دهد.

شما احتمالا به شنیدن این که اشخاص ثالث است که به شما ارائه با آن تبلیغات نیز ناشناخته هستند شگفت زده نخواهد. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول هر گونه خسارت به سیستم خود را توسط adverts انجام نیست و نتیجه آن نه صاحبان آنها را بررسی کنید. این سیاست باعث می شود برنامه های پشتیبانی بسیار جذاب برای مجرمان اینترنتی، بنابراین شگفت زده شود و اگر پس از کلیک روی یکی از تبلیغات شما را به وب سایت مشکوک روت و مواجهه با هکرها. کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب است که چیزی است که شما باید انجام دهید همه چیز برای جلوگیری از آلوده قطعا دریافت اگر که اتفاق می افتد. ما مصرانه از شما را به چنین ریسک با رایانه و قبل از اتفاق می افتد که به حذف Yellow Cabs.

کاربران که در تلاش برای درک چگونگی این نرم افزار سیستم خود را در وهله اول وارد باید به یاد داشته باشید نصب آخرین نرم افزار خود را. اگر شما رایگان دریافت شارژ نرم افزار صفحه فرم غیر قابل اعتماد, شانس هستند که سخت به کامپیوتر خود را در همان زمان خواهم مخفیانه. فراموش نکنید که برنامه های بالقوه نامطلوب اغلب رایگان بصورت پول در اوردن و در آینده بیشتر مراقب باشد استفاده می شود.

چگونه به حذف Yellow Cabs

شما می توانید بین دو گزینه حذف Yellow Cabs. برای کاربرانی که می خواهم برای مقابله با این موضوع توسط خود ما تهیه دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی حذف Yellow Cabs که شما زیر را مشاهده خواهید. اگر با این حال، می خواهید به ترک همه چیز را به حرفه ای ها، توصیه می کنیم یک ابزار امنیتی معتبر کامپیوتر نصب و استفاده از آن برای پاک کردن Yellow Cabs به طور خودکار.

حذف Yellow Cabs

ویندوز 8

  • فشار کلید ویندوز + X و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه کلیک کنید.
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • دسترسی به منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید.
  • برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  • برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و حذف را انتخاب کنید.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • در افزودن یا حذف برنامه ها، نرم افزار می خواهید پاک کنید را انتخاب کنید.
  • حذف دکمه شیر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yellow Cabs

پاسخ دهید