Yontoo Layers حذف

Browser Hijacker

Yontoo ویروس است یک مرورگر بسیار تند و زننده ربودن مخرب است که بر روی یک کامپیوتر به عنوان یک نوار ابزار/افزونه مرورگر نصب می شود. Yontoo Layers مشتری نوار ابزار تغییر تنظیمات پیش فرض فایرفاکس، کروم و اینترنت اکسپلورر و سپس آنها را برای فعالیت های مخرب استفاده می کند. این نرم افزار می توان از وب سایت رسمی آن دریافت می شود، اما اگر شما آن را دانلود نشد آن حتی ممکن است به رایانه دریافت کنید. از آنجا که می آید همراه با نرم افزار نرم افزار رایگان از اشخاص ثالث. هنگامی که مشتری Yontoo Layers نصب شده است، Anyhow شما مزاحم فعالیت های مختلف مانند نتایج جستجوی گوگل هدایت به سایت های ناخواسته آگهي ظاهر شدن روی صفحه نمایش یا Yontoo تبلیغات داخل همه صفحات وب شما بازدید صورت خواهد شد. Yontoo Layers مشتری ویروس بسیار آهسته کامپیوتر آلوده تر. این مصرف مقدار زیادی از سیستم recourses و جمع آوری اطلاعات شخصی در مورد کاربر بر روی کامپیوتر آلوده. آن سرقت اطلاعات مالی خود را و آنها را به هکرها می گذرد. به شما توصیه برای حذف Yontoo Layers مشتری ویروس فرمت قبل از آن وظایف جنایی خود را برآورده.

Yontoo Yontoo Layers حذف

Yontoo Layers ویروس است؟

هیچ, این برنامه شما ویروس ها نمی دهد. با این حال، مهم نیست که چگونه مفید به نظر می رسد، شما که مشتری Yontoo Layers تبلیغات در خدمت از طریق Yontoo صفحه نمایش ممکن است باید توجه داشته باشید. علاوه بر این، آن هم برای نصب موتور جستجوی Buzzdock که قول دادن ‘وزوز در آنچه شما در جستجوی’ گزارش شده است. همین دلیل است که ما این برنامه را به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا ناخواسته حدود

چگونه می توانم Yontoo در کامپیوتر من علامتگذاری شده اند؟

شما می توانید Yontoo را بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب برنامه های دیگر (کدک های ویدئویی, به روز رسانی فلش,…) که آن را به لیست قطعات خود را پیدا. همین دلیل است که برخی از کاربران کامپیوتر هیچ ایده چگونه آیا آنها دریافت این برنامه بر روی کامپیوتر خود است. البته از آن همچنین دستی نیز می توان نصب. با این حال، ما خروج از کسانی که کار بر روی اصلاح نگاه وب سایت های برنامه توصیه نمی. اگر شما از این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما، علاوه بر این، به بررسی آن را با ضد برنامه های مخرب برای اطمینان شما با نرم افزار ناخواسته بیشتر آلوده هستند توصیه می کرده است. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yontoo Layers

پاسخ دهید