You have 48 hours to pay the fine Virus حذف

دسته‌بندی نشده

قطعا شما متوجه خواهد شد در صورتی که شما دریافت آلوده به You have 48 hours to pay the fine Virus که چیزی اشتباه است با رایانه است. این تهدید برنامه ransomware است و این بدان معنی است که این کامپیوتر هدف لحظه این عفونت درون سیستم پیکربندی می شود قفل کردن. هنگامی که این برنامه شده است و در حال اجرا، دفعه بعد شما در کامپیوتر خود را روشن، شما قادر به دیدن دسکتاپ شما–در عوض شما با اندازه صفحه نمایش اعلان ظاهرا ارسالی توسط مقامات اجرای قانون ملی ارائه خواهد شد. You have 48 hours to pay the fine Virus است بخشی از گروه Ukash ویروس عفونت های ransomware، بنابراین هیچ راهی در جهانی که اطلاع رسانی در روی صفحه نمایش خود را توسط دفتر پولیس ملی ارسال وجود دارد.

You have 48 hours to pay the fine Virus است ransomware فریبکارانه است که از طریق یک تروجان Reveton malign کنترل می شود. عفونت هشدار جعلی که گفته است توسط پلیس فرستاده شده و آن را نشان می دهد که شما استفاده می شود یا توزیع فایل های مستهجن، حق کپی رایت فایل های به اشتراک گذاشته و استفاده بدون مجوز نرم افزار را نمایش می دهد. هیچ کدام از این اتهامات به معتبر هستند و شما باید آنها را بدون تعمق بیشتر اخراج. Schemers به سادگی با استفاده از اعتبار بخش اجرای قانون معتبر به شما به درمان اطلاعات جعلی به عنوان واقع بینانه فوت و فن. این حقه توسط schemers پشت Departament اينترپل ویروس جرایم اینترنتی اعمال شده، رایانه مسدود شده ویروس MoneyPak ویروس و دیگر عفونت های مخفی شده است. اگر You have 48 hours to pay the fine Virus حذف ممکن است که schemers می کنند بیش از کل سیستم شما ویندوز است.

براساس نشان استفاده شده توسط You have 48 hours to pay the fine Virus آن باشد با اف بی آی (پلیس نروژی) Politiet Slovenská Polícia (اسلوواکی پلیس) و دیگر سازمان های اجرای قانون همراه می تواند. همانطور که آن را وارد رایانه خود را با قصد سرقت پول خود را با این حال، این برنامه با مقامات انتظامي مكزيك، ربطی به. آن استفاده می کند تنها از آرم پلیس به منظور شما را متقاعد کند که شما دچار مشکل جدی هستند، و شما باید جریمه غیر این صورت پرونده جنایی علیه شما آغاز پرداخت. You have 48 hours to pay the fine Virus همچنین “به پرداخت جریمه نقدی در 48 ساعت از تخلف اجازه”. اگر شما خوب در زمان پرداخت نمی کند، آن به آغاز یک پرونده جنایی علیه شما و قفل کردن رایانه شما برای همیشه تهدید می کند.

خوب است که شما انتظار می رود به پرداخت از طریق Ukash یا محدوده PaySafeCard از 100 یورو و دلار 400 دلار استرالیا 100 و 1000 کرون – ارز بستگی به محل اقامت شما. با این حال، محتویات پیام نمایش داده شده توسط You have 48 hours to pay the fine Virus در واقع همان دارد:

You have 48 hours to pay the fine Virus حتی اگر شما پرداخت هزینه باج رایانه را باز کنید. شما باید به خار چیدن رایانه خودتان به منظور You have 48 hours to pay the fine Virus را از کامپیوتر خود حذف کنید. اظهارات ارائه شده کاملا ساختگی هستند و اگر شما تصمیم به اخراج زیبا مورد درخواست شما هر گونه عواقب مواجه. این است زیرا کامپیوتر به طور غیر قانونی قفل شده است و آن schemers که پشت اعتبار نامه های تهدید آمیز پلیس ایستاده است. با این وجود, شما یک دقیقه برای حذف You have 48 hours to pay the fine Virus از آنجا که عفونت می تواند امنیت مجازی خود را افشا و بیشتر آغاز حملات schemers’ صبر باید. راهنماهای حذف زیر برای نصب نرم افزار حذف خودکار است که عفونت های در حال اجرا را حذف کرده و شما را محافظت در برابر حملات مشابه را دنبال کنید.

removal instructions en You have 48 hours to pay the fine Virus حذف

پاسخ دهید