Your computer has been locked! حذف

Malware

Your computer has been locked! ویروس چیست؟

پیام قفل کردن کامپیوتر کاربر و خواستار پرداخت جریمه 300 دلار با استفاده از MoneyPak اومدی – آن یک عفونت ransomware ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی و هدفمند در کاربران کامپیوتر از ایالات متحده است. این پیام های جعلی که روی صفحه نمایش کاربر کامپیوتر دانلود و توزیع محتوای غیر قانونی (پورنوگرافی) قفل شده بود – کاربران کامپیوتر نباید این اظهارات باور – آنها جعلی و مجرمان اینترنتی است که این پیام فریبنده (ransomware) را توسعه داده اند که کاربران کامپیوتر برای این حیله گری سقوط خواهد کرد و این جعلی پرداخت خوب امیدوار است ایالات. توجه کنید که “وزارت دادگستری” و نه “ایالات متحده وزارت امنیت داخلی” مربوط به این پیام – مجرمان اینترنتی است که مسئول انتشار این اومدی نام و گرافیک این سازمان بهره برداری هستند.

چگونه کار می کند Your computer has been locked!؟

کاربران کامپیوتر باید درک کنند که در واقع هیچ یک از مقامات و یا سازمان های سراسر جهان چنین دسکتاپ قفل کردن پیام ها برای جمع آوری جریمه برای هر گونه نقض قانون استفاده می. پرداخت جریمه 300 دلار وقتی خواسته این پیام را به ارسال پول را برای مجرمان اینترنتی برابر. این ویروس خاص (ransomware) سرچشمه از خانواده صفحه کابینت به نام Kovter و تنها یکی از بسیاری از اهداف که کاربران کامپیوتر از ایالات متحده است. دیگر ransomware شناخته شده در کاربران رایانه از ایالات متحده آمریکا هدف سوء استفاده از نام وزارت دادگستری، اف بی آی بخش جرایم اینترنتی و بسیاری دیگر.

ویروس “Your computer has been locked!” غیر از مسدود کردن صفحه کامپیوتر نیز اسکن سابقه مرور کاربر کامپیوتر و اینترنت – این را فریبنده پیام ظاهر می شود بیشتر مشروع انجام داده است: مرور تاریخچه اسکن چک اگر شما اخیرا تعداد بازدید هر وب سایت های مستهجن و اگر چنین نوشته های آنها را در بخش «منبع یا سایت های واسطه» از این عفونت ransomware نمایش داده شود. توجه کنید اگر کاربر کامپیوتر هرگز هر وب سایت های مستهجن بازدید است که این ransomware که منبع یا سایت های واسطه بود porn.com دولت خواهد شد. رایج ترین منبع عفونت ransomware کیت بهره برداری سوء استفاده که آسیب پذیری های امنیتی را در رایانه کاربر را پیدا و اجرا کد مخرب هستند. حفاظت از کامپیوتر شما با استفاده از آنتی ویروس و ضد نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار، اگر کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این اومدی.

پیام های جعلی در ویروس “Your computer has been locked!” ارائه شده:

آیا شما نیاز به کمک از بین بردن ویروس “قفل خود کامپیوتر شده است”

است کامپیوتر خود را با آلوده شده “ رایانه قفل شده است ” ویروس? نگران نباشید اگر شما یک پنجره پاپ تا بر روی کامپیوتر شما با یک لوگوی رسمی اف بی آی به دنبال و برخی از متن شما گفتن که کامپیوتر شما توسط اف بی آی قفل شده است، اما شما می توانید هزینه های کوچک به آن – باز پرداخت دیده ام. رایانه شما در واقع با ویروس کلاهبرداری اف بی آی آلوده شده است اما شما لازم نیست که هر کسی را به آن باز پرداخت، شما فقط نیاز به دنبال چند مرحله ساده! در نگه داشتن خواندن برای حل ساده چگونه به.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Your computer has been locked!

“Your computer has been locked!” حذف ویروس:

removal instructions en Your computer has been locked! حذف

پاسخ دهید