Your Computer is Locked Virus حذف

دسته‌بندی نشده

قفل کامپیوتر شما چه شده است؟

رایانه قفل شده است و نظرسنجی اومدی baleful ویروس کامپیوتری است که ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی با نیت بد برای کسب درآمد نامشروع و حریم خصوصی کاربران کامپیوتر جمع آوری است. آن را در سراسر جهان منتشر شده است از طریق لینک های ناشناخته یا هک سایت های, برنامه های رایگان از منابع uncertified و پیوست های ایمیل هرزنامه. شایع است اگر آنها دقت و توجه بر روی فعالیت های اینترنتی که کاربران کامپیوتر این ویروس به راحتی دچار ممکن است. ویروس ها با علايم مشابه عبارتند از: ویروس صفحه سفید سیستم شکست ویروس و رمز گشایی حفاظت از ویروس.

چگونه کار Your Computer is Locked Virus؟

به محض این که کامپیوتر شما قفل شده infiltrates به کامپیوتر با موفقیت است، شروع به میکشید تا کامپیوتر شدت انجام جدی از وظایف مخرب. هر زمان که برق بر روی کامپیوتر آلوده ویروس قادر به فعال کردن در زمان سریع برای قفل کردن رایانه و موسیقی پاپ تا صفحه هشدار دهنده درخواست شما را به کامل بررسی است. ادعا می کند که شما نیاز به یک کد نظر سنجی به دست آوردن مجدد کنترل کامل کامپیوتر. اما حتی اگر کد را با موفقیت به دسکتاپ پس از پر کردن در نظر سنجی و یا پرداخت جریمه مورد نیاز دسترسی، متاسفانه ویروس هنوز هم در کامپیوتر کمین است. شما به صرف زمان طولانی در شروع کامپیوتر، برنامه های در حال اجرا کنید و بازدید از وب سایت برای عملکرد کامپیوتر تا حد زیادی توسط ویروس آهسته است. علاوه بر این، اضافی ویروس تروجان و ویروس ها کرم یا نرم افزارهای جاسوسی به کامپیوتر که بیشتر باعث خسارت کاشته شود خواهد شد. مجرمان اینترنتی نظارت ممکن است رفتارهای آنلاین خود وابستگانش، برای جمع آوری اطلاعات آن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کسب پول. برای دریافت به کامپیوتر پاک شما ویروس کلاهبرداری حذف موقع باید باشد.

Your Computer is Locked Virus تصویر

Your Computer is Locked Survey Scam Your Computer is Locked Virus حذفاین ویروس کلاهبرداری است قادر به دور زدن برداشتن برنامه های آنتی ویروس و حتی کسانی که برنامه آنتی ویروس را غیرفعال کردن. به آن کاملا خلاص شدن از شر، دستي می تواند بهترین انتخاب باشد. هنگامی که شما در حال پردازش زیر راهنمای حذف در صورت هر گونه اشتباه باعث خرابی کامپیوتر لطفا محتاط باشید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Your Computer is Locked Virus

راهنماهای حذف دستی Your Computer is Locked Virus:

removal instructions en Your Computer is Locked Virus حذف

پاسخ دهید