حذف Your PC Performance is Poor

دسته‌بندی نشده

Your PC Performance is Poor” تبلیغات است که نه مانند یک نگاه در همه است. این آگهی برای فریب کاربران ویندوز به اعتقاد داشتند که خود سیستم عامل نظم در حال اجرا هستند و بیشتر در معرض خطر طراحی شده است. در واقع، این اخطار به شما به گفته مفید سیستم ابزار بهینه سازی دانلود ترفند معنای است. در آن حس بالاپر شبیه به ساختگی اسکنر ها آنلاین است که مورد استفاده برای توزیع سرکش ضد جاسوسافزار ابزارها است. نیازی به گفتن نیست، ما توصیه می کنیم چون آنها گمراه کننده و غیر قابل اعتماد است که شما “Your PC Performance is Poor” مرتبط با برنامه های کاربردی از سیستم عامل حذف.

Your PC Performance is Poor حذف Your PC Performance is Poor

همچنین به عنوان شناخته شده Feven 1.7 و Feven 1.8 است که با Adware.Feven، آشنا هستید؟ این برنامه تبلیغات پشتیبانی بسیار مشکوک و نامطمئن است. کشف شده است که این نرم افزار می توانید سیل اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر با تبلیغات پاپ آپ، در خط و بنر مختلف است. همانطور که می دانید، نرم افزار وابسته به اشخاص ثالث که نیت ناشناخته است. همچنین چه نوع ارائه می شود ارائه شده ممکن است ناشناخته است. از آنجا که این تاکتیک ترساندن به شما را به تفکر است که شما نیاز به ارتقاء عملکرد کامپیوتر احمق استخدام ما قطعا پاپ آپ ‘Your PC Performance is Poor’ به عنوان تبلیغات گمراه کننده نشان می دهد. البته ممکن است درست است که شما نیاز به ارتقاء آن; با این حال، شما باید سیستم ابزار بهینه سازی از طریق آگهی های تصادفی و پنجره های بازشو را نصب کنید. اگر هشدار در بحث را کلیک کنید، شما را به نصب RegClean Pro یک برنامه بالقوه نامطلوب (توله سگ) ارائه شده توسط Systweak فریب.

آیا مایلید که نگرانی در مورد حذف برنامه های کامپیوتری بالقوه نامطلوب اگر شما نیست، شما حتی روی تبلیغات تصادفی و نصب برنامه های ظاهرا مفید فکر نمی بايد. اگرچه برخی از برنامه های معتبر از طریق تبلیغات بنر تبلیغی هستند، شما باید به یاد داشته باشید که نرم افزار غیر قابل اعتماد و حتی مضر می تواند در همان شیوه ترویج. شما باید به خصوص محتاط در مورد تبلیغات است که ارائه شده توسط برنامه های تبلیغی بدنام، از جمله Feven. توصیه می کنیم که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با استفاده از نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب را حذف و سپس RegClean Pro با استفاده از دستورالعمل دستي زیر را حذف کنید.

نحوه حذف نوزادان

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. به نوار وظیفه حرکت و کلیک بر روی آیکون شروع در سمت چپ.
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و رفتن به افزودن یا حذف برنامه.
  3. برنامه نامطلوب می خواهید برای خلاص شدن از شر از را انتخاب کنید و کلیک کنید حذف.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  1. کلیک بر روی آیکون شروع در سمت چپ نوار وظیفه و باز کنترل پنل.
  2. حذف یک برنامه و راست برنامه می خواهید حذف انتخاب کنید.
  3. حالا پاک به خلاص شدن از شر PUP را انتخاب کنید.

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. راست کلیک کنید منوی مترو UI و انتخاب همه واژهنامه.
  2. کنترل پنل را باز کرده و روی نصب برنامه لغو.
  3. پیدا کردن نرم افزار می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید را انتخاب کنید و آن عزل.

“Your PC Performance is Poor” است پاپ آپ است که شما را به دانلود ابزار تعمیر ویندوز احمق توسعه داده شده است. تنها پس از نصب این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما را متوجه که طرفدار RegClean جای آن نصب شده است. ما توصیه نمی اعتماد هر برنامه ای که می تواند وارد سیستم با استفاده از استتار، و بنابراین به جای اعتماد آنها شما نوزادان بلافاصله باید حذف.دانلود ابزار حذفبرای حذف Your PC Performance is Poor

پاسخ دهید