حذف Your personal files are encrypted virus

دسته‌بندی نشده

حذف Your personal files are encrypted virus

‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’ ویروس برنامه ransomware است که آغاز مشکلات مختلف برای کاربران کامپیوتر است. متفاوت از پیش منتشر ransomwares این ویروس برای جهان خاص یک کشور طراحی نشده است. بنابراین شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام مرور در اینترنت به گفته کارشناسان، آن همه دنیا پخش شده است. به محض این که این برنامه داخل سیستم می شود، “فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’ تمام فایل هایی که در سیستم نگهداری می شوند و نشان می دهد یک پیام گمراه کننده به جای پوشش دسکتاپ را مخفی می کند. مطمئن باشید که همه این انجام شده است برای ساخت کاربران پرداخت باج برای آشکارسازی پرونده های خود را است. قبل از اینکه شما توافق می کنید برای خداحافظی به پول خود را، شما باید درک کنند که این کمک کند که شما به خلاص شدن از شر ویروس ‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’. برای آن، شما باید استفاده از معتبر ضد جاسوس و حذف فایل های مخرب از سیستم.

Your personal files are encrypted virus چیست؟

Your personal files are encrypted virus برنامه ransomware است که می تواند به رایانه های تصادفی با کمک ویروس تروجان نصب شده است. تروجان برای نصب برنامه های مخرب به رایانه بدون رضایت کاربران شناخته شده است. یک بار داخل، این برنامه همچنین به طور خودکار هر زمان که شما راه اندازی مجدد رایانه شما شروع می شود قرار است. در واقع، این برنامه که فایل های شخصی خود را رمزگذاری شده اند و شما مجبور به پرداخت برای آنها رمزگشایی ایالات.

Your personal files are encrypted virus به طور کامل سیستم قفل و اجازه نمی دهد با استفاده از هر برنامه. یک پیام گفت که پرونده های رمزگذاری شده هستند و شما نیاز دارید برای به دست آوردن یک کلید خصوصی برای گشودن رمز آنها را نمایش می دهد. قیمت این کلید خصوصی و حدود 100 یورو یا 100 دلار بسته به چه ارز در کشور شما استفاده می شود. در اینجا این است که چگونه پیام اعلان نظر می رسد:

Your personal files are encrypted!
Your important files encryption produced on this computer: photos, videos, document, etc. Here is a complete list of encrypted files, and you can personally verify this.
[...]
To obtain the private key for this computer, which will automatically decrypt files, you need to pay 100 USD / 100EUR / similar amount in another currency.

Your personal files are encrypted virus نیز زمان مشخصی را پرداخت می دهد. معمولا حدود یک ساعت است و پس از که گذر زمان, برنامه می گوید: کلید خصوصی خود قرار است نابود شود. این واقعا باعث می شود کامپیوتر کاربران عجله. آن را به عنوان یک کلاهبرداری خالص با این حال، شما باید سقوط آن. هکرهای رایانه است که ایجاد این ویروس تنها به دنبال راه های جدید برای کسب درآمد به راحتی.

چگونه می توان ‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’ ویروس گرفتن داخل سیستم?

‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری شده است’ به طور معمول توسط اسب تروا است که وظیفه نفوذ به کامپیوتر بدون هیچ گونه نشانه ای، فایل ransomware را دانلود و سیستم قفل کردن پس از آن منتشر می شود. پس از آن انجام می شود هر بار قربانی ری بوت کامپیوتر ویروس کار خود را شروع. از آنجا که آن را فقط برای گرفتن پول خود را دنبال لطفا بسیار مراقب با ‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’ باشید. برای آن، آن را نشان می دهد چنین هشدار:

Your personal files are encrypted!
Your important files encryption produced on this computer: photos, videos, document, etc. Here is a complete list of encrypted files, and you can personally verify this.
(…)
To obtain the private key for this computer, which will automatically decrypt files, you need to pay 100 USD / 100EUR / similar amount in another currency.
(…)
Any attempt to remove or damage this software will lead to immediate destruction of the private key server.

لطفا چشم پوشی ‘فایل های شخصی خود را هشدار به دلیل آن را به پول خود را فریب دنبال رمزگذاری می شود’. این کلاهبرداری بزرگ است که باید به دنبال هرگز است.

چگونه برای حذف ‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری شده است’ ویروس?

به منظور حذف ویروس ‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’ از رایانه شما باید فایل های آلوده که برای این ویروس از بین بردن. در حالی که هر کس می داند که چگونه برای راه اندازی نرم افزار ضد تروجان, با این حال، ransomware همه چیز می یابد آن را بر روی آن، بنابراین شما ممکن است دریابید خودتان ناتوان برای اسکن کامپیوتر خود را مسدود می کند. این راهنما را دنبال کنید و کامپیوتر خود را باز کند:

فلش درایو روش:

1. نگاهی به ماشین دیگر و استفاده از آن دانلود SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب.
2. به روز رسانی برنامه و به درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
3. در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و چوب USB درایو در آن.
4. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده به ویروس ‘فایل های شخصی خود را رمزگذاری می شود’ بار دیگر و اجرای کامل اسکن سیستم.دانلود ابزار حذفبرای حذف Your personal files are encrypted virusremoval instructions en حذف Your personal files are encrypted virus

Incoming search terms:

One thought on “حذف Your personal files are encrypted virus

پاسخ دهید