حذف YourAdExchange

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف YourAdExchange

YourAdExchange برنامه های غیرقابل اعتماد تبلیغاتی پشتیبانی برای منافع اشخاص ثالث ایجاد شده است. این برنامه با این نسخهها کار به عنوان یک مرورگر است افزودنی و آن همه مرورگرهای محبوب موزیلا Firefox، Google Chrome و Internet Explorer از جمله تاثیر می گذارد.

در وب سایت رسمی خود این نرم افزار به عنوان یک ابزار است که “بهینه سازی معماران و طراحان آگهی خود را در زمان واقعی و آهنگ نتیجه با گزارش تلفیقی” آگهی است. اگر شما خواندن مقاله زیر، با این حال، شما چرا ما به شدت توصیه به حذف YourAdExchange پیدا خواهد کرد.

youradexchange com removal حذف YourAdExchange

دانلود ابزار حذفبرای حذف YourAdExchange

YourAdExchange چکار می کند؟

مانند تمام ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه YourAdExchange شما با بسیاری از تبلیغات تحریک کننده امید که شما آنها را انتخاب کنید در حال حاضر. هدف این است که مستقیم به عنوان ترافیک حد که ممکن است به وب سایت ترویج. با این حال این بزرگترین مشکل خود را با این برنامه است که کاربران معمولا با جریان هرگز پایان پنجره های بازشو، آگهی ها، و غیره خیلی زود اذیت کنید. تبلیغات نمایش داده شده توسط این نرم افزار نه تنها آزار دهنده است، اما همچنین به طور جدی سیستم شما می تواند آسیب برساند. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم عهده کیفیت تبلیغات است، آنها انتخاب نشده باقی مانده است و بنابراین شما می توانید مسیر به صفحه مخرب. علاوه بر این، شما باید بدانید که برنامه های پشتیبانی اغلب توسط مجرمان اینترنتی استثمار ميشوند. این همه به شدت افزایش می دهد احتمال عفونت مخرب است که شما باید همه چیز را برای جلوگیری از انجام دهید. به این برنامه اعتماد و ماندن از تبلیغات. اگر شما در مورد امنیت سیستم خود را مراقبت, شما باید YourAdExchange اسرع حذف کنید.

برخی از تبلیغات ممکن است اعلان های فریبنده است که اطلاع رسانی شما در مورد نرم افزار منسوخ شده و یا نشان می دهد اما دیگران ممکن است تجاری به صورت یک جدید است. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آهنگ فعالیت های آنلاین خود و با استفاده از داده ها برای سفارشی تبلیغات تبلیغات بعد می باید به خصوص وسوسه انگیز برای شما. با این حال، مهم نیست که چگونه مفید تبلیغات ظاهر می شود، ما مصرانه از شما هوشیار باقی می ماند و خاتمه YourAdExchange از کامپیوتر شما.

برنامه پشتیبانی از آگهی معمولا کامپیوتر با نرم افزار وارد کنید. آن می تواند در جریان نرم افزار ویدئو سفر، مدیران و یا بسته نرم افزاری PDF دانلود. حقیقت این است که شما می توانید امتناع از ورود به این نرم افزار اگر شما در هنگام نصب متوجه. گزینه های پیشرفته را انتخاب کنید و با دقت به هر مرحله از فرایند نظارت بر. سیستم خود را ترک ‘ ایمنی به شانس و پاک YourAdExchange، اگر آن را به لغزش را به کامپیوتر شما موفق.

چگونه به حذف YourAdExchange

واضح است که شما YourAdExchange از سیستم شما باید از بین بردن است. توصیه می کنیم به استخدام یک ابزار امنیتی قدرتمند برای مقابله با این برنامه برای شما. اگر شما مایل به YourAdExchange به صورت دستی حذف کنید، شما دستورالعمل های زیر را پیدا کنید. با این حال، شما باید این واقعیت است که قابل اعتماد ضد جاسوس قادر خواهند بود برای محافظت از کامپیوتر شما در آینده پس از آن YourAdExchange پاکسازی کنید.

YourAdExchange را از مرورگر خود حذف کنید

موزیلا Firefox

 1. برنامه های افزودنی را انتخاب کنید و Ctrl + Shift + A را فشار دهید.
 2. پیدا کردن و حذف تمام پسوندهای غیر قابل اعتماد. زبانه را ببندد.
 3. Alt + T را فشار دهید و رفتن به گزینه های.
 4. صفحه اصلی جایگزینی با یکی از مورد علاقه خود را در زبانه عمومی.
 5. “موافق” را انتخاب کنید و این منو را ببندید.
 6. کلیک کنید آیکون که در کادر جستجو واقع شده است و موتورهای جستجو مدیریت.
 7. پاک کردن موتور جستجوی ناخواسته و ابزار جستجوی جدید خود را انتخاب کنید.
 8. روی OK کلیک کنید.

Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و ابزار باز.
 2. شیر الحاقات و حذف الحاقات است که شما فکر می کنید مشکوک هستند.
 3. تنظیمات را انتخاب کنید و برای باز کردن یک صفحه و یا مجموعه ای از صفحات زیر در هنگام راه اندازی.
 4. شیر تنظیم صفحات، سپس صفحه فعلی را حذف کنید و یکی جدید را انتخاب کنید.
 5. روی تأیید ضربه بزنید.
 6. مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید (زیر جستجو) و جایگزینی موتور جستجوی فعلی با یکی از جدید.
 7. انجام می شود کلیک کنید و راه اندازی مجدد مرورگر.

Internet Explorer

 1. Alt + X کلیک کنید و افزودنی مدیریت کنید.
 2. از بین بردن در نوار ابزارها و پسوندها تمام پسوند های ناخواسته.
 3. ارائه دهنده جستجو را کلیک کنید.
 4. موتور جستجو های ناخواسته را حذف و دیگری را انتخاب کنید.
 5. تغییرات را ذخیره کنید و پنجره را ببندید.
 6. Alt + X را فشار دهید و حرکت به گزینه های اینترنت.
 7. در قسمت عمومی صفحه خود را حذف کنید و یکی جدید را انتخاب کنید.
 8. روی OK کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف YourAdExchange

پاسخ دهید