حذف Yourtechsupport

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Yourtechsupport

Yourtechsupport، همچنین به عنوان شناخته شده Yourtechsupport.org, وب سایت است که نگه می دارد reappearing بر روی صفحه نمایش خود را هنگامی که شما برنامه پشتیبانی بر روی آن نصب شده است. صفحه مخرب تلاش می کند تا شما را متقاعد کند که شما مشکلات کامپیوتر شما مانند نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و داده های شخصی خود را در معرض خطر است. که کاملا درست است. اگر چه شما یک تبلیغ پشتیبانی برنامه نصب شده, آن می تواند سرقت نیست اطلاعات شخصی شما.

چه می توانید آن را انجام دهید شما را با تبلیغات جعلی مثل Yourtechsupport حال حاضر است. سازندگان این اومدی سعی کنید برای متقاعد کردن شما به شماره “آزاد پشتيبانی فنی” تماس بگیرید. نیازی به گفتن نیست، اگر شما تماس شما کارشناسان رایانه برسد، اما نه در ارتباط با مجرمان اینترنتی. دستورالعمل در سایت جعلی دنبال کنید و خلاص شدن از Yourtechsupport حق دور.

yourtechsupport org حذف Yourtechsupport

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yourtechsupport

Yourtechsupport چگونه کار می کند؟

هنگامی که شما در جستجوی چیزی آنلاین یا کلیک بر روی زبانه جدید شما ممکن است به Yourtechsupport.org هدایت کنید. آن ممکن است حتی به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم. اطلاعات ارائه شده در سایت را برای کسی که هرگز کلاهبرداری مشابه قبل از مواجه شده است قابل اعتماد به نظر می رسد ممکن است، اما ما به شما اطمینان دهم کاملا گمراه کننده است. بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی بر روی کامپیوتر خود ندارید و شما قطعا نه نیاز به تماس با هر شماره برای تمیز کردن کامپیوتر خود را. Schemers سعی کنید شما را متقاعد می کند که اطلاعات شخصی خود مانند logins و کلمه عبور، عکس های خصوصی و اطلاعات بانکی در معرض خطر است. این تاکتیک ترساندن استفاده می شود به منظور شما را متقاعد به خرید جعلی نرم افزار که به شما خواهد شد ارائه شده اگر شما تعداد ارائه شده تماس بگیرید. برای این ترفند نمی افتد و یک کلمه ارائه شده در سایت های مخرب را باور ندارد.

برای از بین بردن Yourtechsupport، شما باید مقابله با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که مسئول آن است. اگر شما صفحه جعلی، شانس هستند، شما را نیز به سایر پاپ آپ، تبلیغات و آگهی ها در معرض. پس از حذف Yourtechsupport شما از کسانی نیز خلاص خواهد شد.

چگونه به حذف Yourtechsupport

با حذف نصب سخت مرتبط با آن می توانید از Yourtechsupport حذف کنید. اگر شما نمی دانید که این برنامه، شما اسکنر تروجان رایگان ارائه شده در این صفحه استفاده کنید. هنگامی که شما این موضوع را تشخیص می دهد توانید Yourtechsupport دستی یا به صورت خودکار حذف کنید. اگر دستي را انتخاب می کنید، شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید. اگر با این حال، می خواهید به حذف Yourtechsupport به طور خودکار، شما باید اسکنر ارتقا به نسخه کامل آن و استفاده از ابزار ضد بدافزارها. خاتمه خواهد یافت Yourtechsupport و دیگر تهدیدات است که کامپیوتر شما ممکن است باشد.

حذف Yourtechsupport

ویندوز 8

  • حرکت اشاره گر به گوشه پایین سمت چپ
  • راست کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
  • حذف نرم افزار ناخواسته تبلیغاتی

ویندوز 7 و ویستا

  • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
  • حرکت به افزودن یا حذف برنامه ها
  • را انتخاب کنید و حذف نرم افزار ناخواسته تبلیغاتی

دانلود ابزار حذفبرای حذف Yourtechsupport

پاسخ دهید