YoutubeBookmark

دسته‌بندی نشده

شما متوجه هر گونه پرهای YoutubeBookmark بر روی کامپیوتر شما ظاهر می شود به تازگی کاربران اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم به شکایت در مورد این پیام ها به تازگی آغاز شده است. آنها آغاز شده noticing هایلایت کلمات در وب سایت های تصادفی است که به آنها مراجعه کنید.  هنگامی که آنها حرکت ماوس خود را بیش از این واژه ها، پرهای YoutubeBookmark نشان داده می شوند. کسانی که تجربه کرده اند چه آزار دهنده این پیام ها می دانید. YoutubeBookmark1 YoutubeBookmarkدانلود ابزار حذفبرای حذف YoutubeBookmark

چرا شما نیاز به حذف YoutubeBookmark؟

آن اغلب درجه ظریف یا نه برنامه ای در طبقه بندی به عنوان توله سگ و یا به عنوان یک تهدید و YoutubeBookmark یک افزونه مرورگر است که عقب و جلو بیش از رقصید که خط بیش از راحت است. کارشناسان مخرب سوء ظن بر تجزیه و تحلیل اولیه از ساختار برنامه YoutubeBookmark است که با استفاده از نام فایل ها به طور تصادفی تولید (رشته های بلند از شخصیت های گنگ و نامفهوم) برای شناسایی آن دشوار perked بودند. اگرچه YoutubeBookmark ویژگی مربوط به نشانه گذاری یوتیوب این ویژگی کم رنگ در مقایسه با ناراحتی از ویژگی های تبلیغات آن که تزریق لینک های شخص ثالث به کلمات متن تصادفی صفحات وب است.

آن را امن نگه دارید YoutubeBookmark فرمت بر روی کامپیوتر?

آن شمار به بسیاری از ایجاد بسیاری از خطرات ایمنی بالقوه به رایانه وجودی YoutubeBookmark فرمت تکنیکی نیست یک ویروس. YoutubeBookmark فرمت نصب شده بر روی کامپیوتر همراه با توله سگ دیگر توسط یک وسیله فریبنده “بسته بندی”. به عنوان شخص ثالث ارائه می دهد همراه با دانلود از اینترنت, آن را به PC خود را بدون دانش و توافق sneaks. هنگامی که شما آن را کشف آن در حال حاضر به Chrome چوب بوده است.

این فرمت ناخواسته خواهد شد دسترسی به همه وب سایت ها، زبانه ها و فعالیت های آنلاین برای جمع آوری عادت خود را مرور و نمایش داده شد. علاوه بر این، آن را صرفه جویی در اطلاعات شخصی و خصوصی خود مشکوک است. پس از دانستن اولویت آن تزریق تبلیغات هدفمند است که براساس منافع خود را در تلاش برای فریب شما را به سایر وب سایت های فروش در تصادفی وب سایت شما. جز تبلیغات شایع YoutubeBookmark فرمت برای برجسته کردن کلمات تصادفی بر روی صفحه درست مثل پیوند یافت می شود. بسیار به خلاص شدن از شر YoutubeBookmark فرمت از کامپیوتر شما پیشنهاد شده است. برای هر گونه سوال در طول فرایند حذف ملاقات، لطفا زیر ترک و ما آن را به زودی ممکن حل کنید.

هدف اصلی از پرهای YoutubeBookmark این است که تبلیغات وب سایت های تجاری و ترافیک بزرگتر برای آنها ساخت. هر پنجره شامل لینک به وب سایت تحت حمایت و اگر آنها را بر روی آنها کلیک کنید کاربران به این صفحه هدایت می شوید. سازندگان پرهای YoutubeBookmark پرداخت برای هر کلیک بر روی این لینک های وابسته.

برای جلوگیری از چنین برنامه های کاربردی، مطمئن شوید که شما با دریافت خود را از اینترنت بیشتر دقیق شوید. بسیاری از برنامه های ناخواسته است که باعث چنین مزاحمت مزاحم همراه با پخش موسیقی رایگان پی دی اف سازندگان دستگاه های ضبط ویدئویی، و غیره آمده است. همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید هنگام دانلود چنین برنامه هایی و عدم انتخاب هر کادر اضافی در مورد نشان می دهد اگر آنها به شما آشنا نیست.دانلود ابزار حذفبرای حذف YoutubeBookmark

چگونه برای حذف پسوند YoutubeBookmark

توجه داشته باشید: کاملا حذف YoutubeBookmark از کامپیوتر شما، اول از همه شما برنامه خود را از پانل کنترل باید حذف. YoutubeBookmark پس از این عملیات به پایان رسید 0.9/1.0 پسوند حذف خواهد شد. برای نصب آن بر روی گوگل کروم هنوز هم باقی می ماند و حتی شما دستی حذف آن از Chrome آن دوباره و دوباره باز خواهد گشت. پس لطفا کامل حذف صرفا بر اساس مراحل.

برای حذف پنجره YoutubeBookmark استفاده از نرم افزار ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا دیگر ابزار مشروع که شما اعتماد و اجرای کامل اسکن سیستم. آنها این پیام های مزاحم به راحتی از بین بردن. فراموش نکنید که جاسوس یاب خود را ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از تشخیص و حذف از جدید ترین برنامه های ناخواسته.

YoutubeBookmark برنامه را از رایانه حذف

 • برای ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع” > “تابلوی کنترل” > “افزودن یا حذف برنامه ها” > “برنامه ها و امکانات” > به دنبال YoutubeBookmark و هر برنامه دیگری را مشکوک، آن را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.
 • برای ویندوز 7 و ویستا: کلیک کنید “شروع” (“ویندوز موبایل”) > “تابلوی کنترل” > “حذف”(under Program) برنامه > نگاه YoutubeBookmark و هر برنامه دیگری را مشکوک، آن را انتخاب و عزل و تغییر را کلیک کنید.
 • برای ویندوز 8: در گوشه پایین سمت چپ صفحه را کلیک راست کنید > “تابلوی کنترل” > “حذف”(under Program) برنامه > نگاه YoutubeBookmark و هر برنامه دیگری را مشکوک، آن را انتخاب و عزل و تغییر را کلیک کنید.

چگونه برای حذف YoutubeBookmark از کامپیوتر

اینترنت اکسپلورر

 1. راه اندازی مرورگر خود را و سپس فشار دادن Alt + T
 2. افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید و سپس نوار ابزارها و پسوندها در منوی سمت چپ کلیک کنید.
 3. فرمت را در لیست افزونه های جانبی پیدا کنید و سپس دکمه غیر فعال کردن کلیک کنید.

گوگل کروم

 1. باز خود را مرورگر و Alt + Fرا فشار دهید.
 2. حرکت ابزار و سپس پیدا کردن برنامه های افزودنی.
 3. فرمت ناخواسته زیر را در بخش برنامه های افزودنیرا انتخاب کنید.
 4. سطل زباله را فشار دهید و سپس دکمه حذف کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. باز خود را مرورگر و سپس شیر Alt + T به طور همزمان فشار دهید.
 2. افزودنی را از منوی ” ابزار ” انتخاب کنید.
 3. تحت پسوندبر روی فرمت های بی فایده و سپس حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف YoutubeBookmark