حذف YouTubeNoAds

دسته‌بندی نشده

YouTubeNoAds فرمت برنامه ناخواسته است که برای بهبود خلق در حال دیدن سایت وعده داده است. با این حال، به جای کمک به مردم برای جلوگیری از اطلاعیه های پاپ آپ تجاری آن همان تبلیغات در متن لینک بنر تبلیغاتی و محتوای مشابه در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر وب باعث شروع ممکن است. YouTubeNoAds ویروس نیز ممکن است اقدام به ربودن موتور جستجو صفحه اصلی یا پیش فرض و شروع مداوم تغییر مسیر به سایت پیش تعیین شده به زودی به عنوان شما شروع به مرور خود را.

این یک دلیل بسیار ساده – وب سایت افزایش ترافیک و فروش انجام شده است. همین دلیل است که توصیه می کنیم نمی اعتماد به چنین برنامه هایی به عنوان YouTubeNoAds. اگر شما بودند فریب به دانلود این فرمت بر روی کامپیوتر شما، شما باید بدون اتلاف زمان و حذف آن از وجود دارد. که توصیه می کنیم با تکیه بر برنامه های امنیتی قابل اعتماد.

چگونه نفوذ YouTubeNoAds می توان کامپیوتر من?

YouTubeNoAds ویروس است که به طور معمول با کمک نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. این روش توزیع همچنان آغاز بحث های مختلف در اینترنت و چون مردم درباره نصب برنامه های مختلف به جای یک نرم افزار هشدار هستند به سختی قانونی نامیده می شود. با این حال، شما می توانید جلوگیری از نفوذ هفته اضافی مانند’ unchecking کادر که می گویند که شما تایید نصب YouTubeNoAds در یک بسته نرم افزاری برخی از خالق اف یا مدیریت دانلود. برای آن، شما همیشه باید روش نصب سفارشی یا پیشرفته از نرم افزار رایگان را انتخاب کنید. اگر شما متوجه اطلاعیه ها YouTubeNoAds در هنگام بازدید از وب سایت های محبوب مانند آمازون یاهو یا فیس بوک، شما باید بدون شک و تردید داشته باشد و آنها را نادیده گرفت. علاوه بر این، این فرمت را از رایانه خود حذف حاصل.

چگونه برای حذف YouTubeNoAds

YouTubeNoAds دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که گسترش است با استفاده از نرم افزار رایگان و شاخه است. مهم نیست که چنین برنامه هایی به سختی می تواند رایانه آسیب برساند، آنها می تواند محتوای حمایت در طول مرور شود. با این حال، شما از تبلیغات ناخواسته پاپ آپ و اعلان ها با کمک این دستورالعمل ها می توانید خلاص:

 • اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter
 • علاوه بر این، بررسی لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها و حذف ورودی های ناشناخته. برای آن، این مراحل را استفاده کنید:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. اینجا دنبال YouTubeNoAds، SafeSaver، DP1815، پخش ویدیو, 1.3 پلاس HD، BetterSurf، LyricsGet، PassShow، LyricsBuddy-1، AlLyrics، Media Player 1.1، صرفه جویی در گاو، Feven 1.8، Websteroids، ScorpionSaver، HD-Plus 3.5 و انتخاب “حذف تغییر” و “موافق” را کلیک کنید به ذخیره تغییراتی که.
 • در نهایت، هر یک از مرورگرهای خود را تعمیر:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف YouTubeNoAds

پاسخ دهید