حذف YTDownloader Deals

دسته‌بندی نشده

YTDownloader Deals چیست؟

YTDownloader یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی با Goobzo ترویج است. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود فیلمهای یوتیوب و تبدیل آنها به MP3 و هر زمان که شما می خواهید برای دسترسی به آنها. همچنین پشتیبانی از فرمتهای MP4 MPEG MP3 ویدئویی و FLV fromats. بسیار مفید به نظر می رسد و بسیاری از کاربران نصب برنامه از خود وب سایت رسمی yt-downloader.com، با این حال آن نیز می توانید با نرم افزار رایگان سفر. اگر نرم افزار در بسته نرم افزاری با نرم افزار آزاد می آید، آن را بسیار محتمل است که شما را از ورودی دست است. عمل را نشان می دهد که شما هرگز باید اعتماد یک برنامه است که وارد کامپیوتر شما بدون اجازه شما، بنابراین توصیه می کنیم به حذف YTDownloader.

YTDownloader حذف YTDownloader Dealsدانلود ابزار حذفبرای حذف YTDownloader Deals

YTDownloader چکار می کند؟

دلیل که چرا این برنامه به عنوان نرم افزار تبلیغات پشتیبانی طبقه بندی شده وجود دارد. بسیاری از کاربران با خدمات ارائه شده توسط این برنامه به دلیل ثابت و تحریک کننده بازشو ناراضی هستند. از آنجا که این نرم افزار رایگان، سازندگان کسب درآمد ترویج وب سایت تحت حمایت. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آنها personalizes به شما برخی از تبلیغات جالب به نظر می رسد ممکن است. این شرح فعالیت های آنلاین خود را، بررسی سابقه مرور خود و سوابق هر کلیک مکان نما به منظور درک منافع خود و انطباق با تبلیغات. ایده این است که اگر تبلیغات مورد علاقه شما، که شما آنها را کلیک کنید را تولید درآمد برای سازندگان برنامه. این نوع پرداخت ‘پرداخت پستها در طول کلیک کنید’ نامیده می شود و بسیار محبوب در میان این نوع از برنامه است.

حتی اگر سخت شما را به وارد کردن صفحات ترویج بخواهد، این نه نظارت بر آنها یا قابل اعتماد بودن آنها را چک کنید. هر کلیک تصادفی شما را به صفحات خراب مسیر می تواند تا YTDownloader را حذف کنید. نیازی به گفتن نیست، در وب سایت مانند کامپیوتر خود را با نرم افزار مخرب مبتلا می شود. امنیت سیستم شما را خطر و خلاص شدن از شر YTDownloader.

همانطور که ذکر شد ما قبل از اینکه سخت است که اغلب با هم با توزیع رایگان از نرم افزار شارژ. برای جلوگیری از چنین ورودی مخفی شما باید در طول فرایند نصب مشتاق. خواندن هر کلمه در ‘توافقنامه مجوز کاربر نهایی’ و نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید. نظارت بر تمامی مراحل را با دقت و تنها اگر شما مطمئن نیستید که شما آنچه شما می خواهید دکمه “بعدی” را کلیک کنید. اگر شما موفق به انجام این کار به فسخ YTDownloader ویروس توصیه می کنیم. می دانم که این نرم افزار برای نصب شیء کمکی کاوشگر (BHO) به حذف را سخت تر، بنابراین شما باید با آن برخورد بیش از حد تمایل دارد.

چگونه به حذف YTDownloader

ما پژوهشگران توافق می کنید که شما باید YTDownloader را پاک کنید. ما توصیه می کنیم برای خرید معتبر ضد جاسوس و کامپیوتر شما را با آن اسکن. اگر می خواهید برای مقابله با مشکل خود ما دستورالعمل در مورد چگونه به خلاص شدن از شر YTDownloader آماده است. شما می توانید آموزش کامل تحت مقاله پیدا کنید.

حذف YTDownloader

ویندوز 8

 1. حرکت در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش و تنظیمات را انتخاب کنید.
 2. به کنترل پنل بروید و انتخاب یک برنامه را حذف کنید.
 3. پیدا کردن و حذف او نامطلوب برنامه.

ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
 2. حرکت به افزودن یا حذف برنامه ها و حذف نرم افزار ناخواسته.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف برنامه مشکوک.

بازیابی تنظیمات مرورگر خود

Internet Explorer

 1. فشار دهید Alt + X و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.
 2. برو به نوار ابزارها و پسوندها و حذف YTDownloader از.

موزیلا Firefox

 1. به طور همزمان فشار دهید Ctrl + Shift + A برای باز کردن افزودنی فایرفاکس مدیر.
 2. حرکت به پسوند و حذف YTDownloader از

Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و ابزار را انتخاب کنید.
 2. انتخاب پسوند و YTDownloader را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف YTDownloader Deals

پاسخ دهید