حذف YTDownloader Virus

Malware

YTDownloader Virus چیست؟

YTDownloader Virus (اشاره نیز به عنوان یک ویروس یوتیوب دانلود) نرم افزار رایگان است که با تبلیغات حمایت و همراه با برنامه های کاربردی شخص ثالث مانند Tuvaro است. اگر چه این برنامه را قادر می سازد شما را به دانلود فیلمهای یوتیوب از هر سایت ویدئو تبدیل آنها به MP3 و تماشای آنها را از هر نقطه، این چنین تغییراتی به عنوان نمایش در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت, تغییر موتور جستجوی پیش فرض صفحه اصلي و صفحه برگه جدید خود را با کسانی که با آن ترویج تبلیغات نیز باعث می شود. این چه حالت شرایط استفاده از آن است:

The Software is free to use and sponsored by advertising. The use of the Software may cause additional ads to appear when browsing certain websites. These may include, price comparison ads, coupons, pop-unders/ups, banner, inline text or transitional ads, etc… The Company is not affiliated with or responsible for any third party websites, products, services or offers promoted in any advertisements or links made available through the Services

چگونه کار می کند YTDownloader Virus؟

این بدان معنی است که شما نه تنها می خواهد با تبلیغات پاپ آپ و در متن با تاییدیه به وب سایت های ناشناخته قطع آب گرفتگی و لینک جستجوی شما نتیجه با مخلوط کردن آگهی تغییر میان کسانی که مربوط به جستجوی خود را بلکه همچنین که YTDownloader هیچ مسئولیت برای محتوای این نمایش را ندارد. تصادفی روی افزودن مخرب کلیک می کنید ممکن است و یا لینک ها خراب شده ارائه شده توسط YTDownloader Virus و دریافت رایانه آلوده به بدافزارها.

برای حذف این برنامه توصیه می شود و هر چیزی مربوط به آن اسرع. اگر چه شما می توانید آن را دستی، حذف تنها اگر شما سواد کامپیوتری به اندازه کافی برای آسیب سیستم حذف فایل های مفید لطفا توجه داشته باشید، شما یک گزینه باید در نظر. مرورگر هواپیماربایان در تبلیغاتی مزاحم و دیگر برنامه های ناخواسته به مقاوم در برابر حذف برنامه ریزی شده. چنین ترفند مخفی کردن فایل ها و یا تغییر نام اغلب استفاده می شود.

حذف YTDownloader Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف YTDownloader Virus removal instructions en حذف YTDownloader Virus

Incoming search terms:

پاسخ دهید