حذف Zammillo

Browser Hijacker

Zammillo افزونه مرورگر پلاگین یا افزونه برای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس، همچنین شیء راهنمای مرورگر برای Internet Explorer نام است و به احتمال زیاد مسئول تبلیغات Zammillo است. هنگامی که شما این سخت Zammillo را در مرورگر خود نصب تبلیغات Zammillo همه جا هستند. Zammillo ارائه تخفیف به عنوان کوپن برای وب سایت Expedia، آمازون، Walmart، گل 1-800 و. آن را می کند تا با پرهای نشان در وب سایت شما بازدید از، و یا “را مشابه” دکمه. نوار ابزار بزرگ از نوعی نیز در مرورگر شما ظاهر می شود ممکن است یا یک تبلیغ کوچک به نظر می رسد شما نمایش چند کوپن های وجود دارد برای وب سایت خاص که با متن “تبلیغات Zammillo” یا “طراحی شده توسط Zammillo” در دسترس هستند. این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از طریق نقاط مختلف پخش شده است. شما از سایت رسمی وجود دارد چون آن صرفه جویی در پول در حالی که خرید آنلاین و یا شما باید آن را همراه با برخی از به روز رسانی جعلی یا دانلود رایگان شما را بر روی کامپیوتر شما نصب کردم ممکن است دانلود آن می شود ممکن است.

Zammillo حذف Zammilloدانلود ابزار حذفبرای حذف Zammillo

چرا شما نیاز به حذف Zammillo؟

Zammillo برنامه ای که اغلب به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ) و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نشاندار شده است. به عبارت دیگر در حالی که این فرمت یک تهدید بزرگ محسوب، این برنامه مشکوک ممکن است سیل رایانه شما با تبلیغات ناخواسته و مزاحم پاپ آپ، تبلیغات مورچه حمایت لینک جستجو در نتایج جستجوی خود را. این پیام های بازرگانی ممکن است شروع به ظاهر می شود اگر شما می خواهید به آنها مراجعه کنید یا از جایی، مهم نیست. علاوه بر این، آن شناخته شده است که ویروس Zammillo به عنوان کوکی ردیابی عمل ممکن است; این ممکن است پیگیری و ضبط عادات مرور خود را با قصد استفاده از این اطلاعات برای دلایل تجاری و تبلیغات هدفمند. اگر چنین اطلاعیه ها را به عنوان “تبلیغات توسط Zammillo” مشاهده می کنند “Zammillo مجهز به”، “معاملات Zammillo”, تغییر مسیر از Zamillio رنج می برند، به این معنی است که این سخت است در حال حاضر ربوده مرورگر خود را. نگران نباشید، که اغلب اتفاق می افتد. شما فقط نیاز به این برنامه بی فایده از رایانه خود حذف با دنبال کردن مراحل زیر آورده شده است.

چگونه ربودن Zammillo می توان کامپیوتر من?

Zammillo ایجاد شده توسط یک شرکت به نام SuperWeb LLC، که یک برنامه نویس شناخته شده است که چنین ایجاد نگه می دارد بود و مشابه پشتیبانی پلاگین. در واقع، این در حال حاضر بیش از یک صد برنامه های مشابه منتشر کرده است. به منظور توزیع آنها Zammillo را توسعه دهندگان در توزیع ناعادلانه و سوال برانگیز روش تکیه می کنند. یکی از رایج ترین روش است که مورد استفاده برای انتقال این برنامه بی فایده به سیستم بدون اجازه پاک کردن خواسته به نام بسته بندی. ما کاملا مطمئن است که شما در حال حاضر از این روش توزیع ناعادلانه شنیده است. آن متکی بر برنامه های رایگان، بازی ها و برنامه های کاربردی که با پیوست های مختلف مانند پلاگین افزودنی افزودنی و نوار پر شده است. به منظور اجتناب از ویروس Zammillo و یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما هنگام نصب برنامه های مشكوك از وب کنه باید باشد. باید نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و از نزدیک تمام مراحل نصب را دنبال کنید. از آنجا که شما ممکن است چشم پوشی و Zammillo بر روی سیستم شما نصب ناخواه تنها یک گام پرش نیست.

چگونه برای حذف تبلیغات Zammillo

مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید گاهی Zammillo مه لغزش خود خسته شده اید. به منظور جلوگیری از نفوذ این برنامه بی فایده، شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام دانلود اخبار از منابع نامعلوم است. اگر آن در حال حاضر بر روی دستگاه شما نصب شده، حذف آن اسرع. که شما می توانید این مراحل را دنبال:

 • حذف نرم افزار، که مربوط به Savenet:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Zammillo و مشابه نوشته ناشناخته به دنبال.
 3. “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.
 • تنظیم مجدد مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 2. دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 3. “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zammillo

پاسخ دهید