حذف Zap Tilla

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد چگونگی حذف Zap Tilla

Zap Tilla ممکن است ایجاد یکی دیگر از یک شرکت است که شناخته شده برای صدها نفر از برنامه های پشتیبانی یکسان آزاد است. این شرکت به نام سوپر وب LLC. به عنوان کارشناسان امنیت ما اغلب آمد در سراسر این شرکت مشکوک و خلق آن. در واقع Zap Tilla است که هنوز دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه ای است که به عنوان یک ابزار مفید ترویج است. به عبارت دیگر توسعه دهندگان Zap Tilla هر زمان که شما بازدید فروشگاه آنلاین که این نرم افزار کوپن و معاملات مختلف مقايسه نمایش باید ادعا می کنند.

هر چند که برای تلفن های بزرگ، این فقط یک ترفند بازاریابی به منظور توزیع این فرمت بی فایده است. زیرا اگر شما این کار، شما ممکن است با تبلیغات آب گرفتگی و به وب سایت های نا امن هدایت کنید لطفا نه این برنامه هر وسیله دانلود. علاوه بر این، این برنامه مشکوک است قادر به ردیابی فعالیت های آنلاین خود را پشت سر خود را.

Zap Tilla حذف Zap Tilla

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zap Tilla

چگونه Zap Tilla می ربودن به کامپیوتر من?

معمولا, این الحاقات ناخواسته اخبار و sharewares منتقل می. هر چند, شما ممکن است باور که Zap Tilla یک نرم افزار مفید است و آن را خودتان دانلود. با این حال، ما هنوز به شما اگر شما تصمیم به انجام این کار هشدار بود نگو. اگر چه Zap Tilla عفونت مخرب نیست، بسیاری از کارشناسان امنیتی قابل اعتماد و شناخته شده است این برنامه به عنوان تهدید بالقوه و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شوی. که نگه داشتن در ذهن، ما به شما چند راهنمایی مفید در مورد چگونه به اجتناب از این مزاحم مزاحم و چگونه آن را حذف کنید بدهید. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است نصب ابزار امنیتی قابل اطمینان است. اگر شما این کار، شما قادر خواهید بود برای محافظت از کامپیوتر خود را به روز و شب. ثانیا، ویروس Zap Tilla به عنوان یک پیوست اضافی با اخبار سفر ممکن است. بنابراین، شما نیاز به بررسی هر برنامه تک است که می خواهید نصب کنید. ثالثا، اگر آگهی های Zap Tilla را ببینید و یا علائم مشابهی را تجربه باید بررسی برنامه به تازگی نصب شده و حذف این متجاوز در اسرع وقت است.

چگونه برای حذف Zap Tilla از کامپیوتر من?

شما نیاز به دنبال این نرم افزار ناخواسته خود را در اضافه کردن/حذف برنامه ها پوشه. این مراحل ساده را دنبال کنید و شما به راحتی Zap Tilla از کامپیوتر شما باید از بین بردن.

Zap Tilla از رایانه خود حذف:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Zap Tilla و یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

خاتمه Zap Tilla از مرورگر:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال مطالب نا آشنا مانند Zap Tilla.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zap Tilla

پاسخ دهید