حذف Znoo.net

Browser Hijacker

Znoo.net چیست؟

Znoo.net به عنوان hijacker مرورگر است که همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه فایل های توزیع شده می تواند توصیف. هنگامی که شما نه آن در همه انتظار دارند با توجه به این واقعیت که این نرم افزار ناخواسته می توانید رایانه خود را وارد کنید، بدون شک و تردید است که شما باید در آن اعتماد در همه وجود دارد. به زودی به عنوان Znoo.net وارد کامپیوتر شما آن را پیاده سازی برخی از تغییرات است که نه تنها کاملا تغییر فعالیت های مرور خود اما همچنین پر خطر ابتلا به عفونت حتی بیشتر جدی در برخواهد داشت. ما به شما اطمینان که تنها برای فرار از چنین خطراتی Znoo.net روش حذف اسرع انجام است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Znoo.net

چگونه نفوذ Znoo.net سیستم کامپیوتر شما می تواند

شما باید بدانید که در اغلب موارد این hijacker مرورگر از طریق روش ‘Bundling’ توزیع شده است. این روش یک روش بسیار ساده بر است–شما فقط به سادگی می توانید هر فایل اضافی به هر نهاد یا شاخه فایل ضمیمه. هر بار که به downland برخی از پرونده ها که شما لازم نیست به شما پرداخت مواجه خطر بالقوه آلوده کامپیوتر خود را با عفونت جدی حتی بیشتر از شما می توانید تصور کنید پس آن بدان معنی است. به دلیل همین دلیل شما باید به توجه بیشتر به فایل های که می خواهید به کامپیوتر شما دانلود. علاوه بر انتخاب گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب نیز به تمام اطلاعاتی که در برنامه جادویی نصب نمایش داده شده است به دقت مطالعه کنید. دلیل این که شما نیز به نقطه و عدم انتخاب برنامه های اضافی و ناخواسته با این حال، فقط خواندن کافی نیست.

remove znoo net حذف Znoo.net

چه کند Znoo.net انجام?

Hijacker این مرورگر وارد سیستم کامپیوتر شما به زودی به عنوان شما متوجه خواهد شد که به جای موتور جستجو و صفحه خانه پیش فرض خود شما با سایت Znoo.net نشان داده می شوند. با توجه به این واقعیت است که این hijacker مرورگر سازگار با مرورگر محبوب ترین است (Internet Explorer، Chrome گوگل و موزیلا Firefox) شما قادر نخواهد بود برای اجتناب از رویارویی با این عفونت به هر حال. بنابراین، به این معنی که هر زمان که شما مرورگر شما باز خواهد شد شما با مقدار زیادی از تبلیغات مختلف و یا اطلاعیه ها مورد حمله قرار خواهد شد. تابع اصلی از ارسال چنین پیام ها این است که ترویج ترافیک بعضی وب سایت ها با حمایت مالی، با این حال، گاهی اوقات چنین اطلاعیه ها نیز کاملا ممکن است مضر باشد. این بدان معنی است که حتی یک ساده و تصادفی با کلیک بر روی هر گونه اطلاع رسانی می تواند تحریک وقوع هرگونه عفونت های ناخواسته. علاوه بر آن شما باید فکر نیز درباره امكان به وب سایت های نا آشنا است که ممکن است آلوده به خوبی هدایت شود. با این حال، یکی از ترین صورت مشکوک فعالیت های انجام شده توسط hijacker مرورگر Znoo.net نظارت مستمر فعالیت های خود را مرور و جستجو است. این بدان معنی است که تمام اطلاعات در مورد عادت های مورد علاقه و نتایج جستجوی خود را به طور مستقیم به دست مجرمان اینترنتی منتقل می شود. با این حال، شما هنوز امکان روزی مجرمان اینترنتی نه تنها در مورد عادات مرور خود را، اما شما اطلاعات شخصی به خوبی می دانید که باید رد. پس چرا شما هنوز هم در انتظار به جای خواندن اطلاعات بیشتر درباره حذف Znoo.net؟دانلود ابزار حذفبرای حذف Znoo.net

چگونه برای از بین بردن Znoo.net

اول از همه، شما باید برای اجرای مراحل دستي و پس از آن سیستم های کامپیوتری خود را با ابزار ضد ویروس قابل اعتماد مانند اسکن SpyHunter.شما باید به یاد داشته باشید که گاهی اوقات به اندازه کافی اعتماد در روش حذف دستی به دلیل برخی از برنامه های بدخیم ممکن است فایل های اضافی که نمی تواند به صورت دستی حذف نیست.

حذف از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 1. باز کردن مرورگر و انتخاب کنید کلید (در سمت راست جعبه جستجو).
 2. پس از آن, ‘ارائه دهندگان جستجو مدیریت’ یا “تغییر پیش فرض های جستجو” را انتخاب کنید و حذف Znoo.net

حذف از Internet Explorer (نسخه های آینده):

 1. باز کردن مرورگر و انتخاب ‘تنظیمات’ آیکون (این مکان در گوشه بالا سمت راست است).
 2. به مدیریت فایرفاکس’ انتقال و سپس به ارائه دهندگان جستجو (در اینجا شما برای تغییر دهنده جستجو باید).

حذف از گوگل Chrome:

 1. باز کردن مرورگر و آیکون منوی (3 خط افقی) را انتخاب کنید.
 2. پس از آن، انتخاب “تنظیمات در بخش و به”مبانی”.
 3. در حال حاضر ‘موتورهای جستجو مدیریت’ گزینه را انتخاب کنید و حذف موتورهای ناآشنا.
 4. انتقال به بخش ‘تنظیمات’ دوباره و در هنگام راه اندازی’ بخش انتخاب کنید (اینجا صفحات اصلی خود را تغییر دهید).

حذف از موزیلا Firefox:

 1. مرورگر را باز و به بخش “تنظیمات”.
 2. پس از آن، در کادر جستجو بنویسید باید به ‘Keyword.url’, راست کلیک بر روی آن, تنظیم مجدد.
 3. در حال حاضر نوع در ‘browser.search.defaultengine‘ کلیک راست بر روی آن, تنظیم مجدد آن است. پس از آن، تایپ در ‘browser.search.selectedengine‘ کلیک راست در آن, تنظیم مجدد آن دوباره.
 4. در نوع ‘ browser.startup.homepage‘ کلیک راست بر روی آن, تنظیم مجدد.

اگر می بینید که تنها دستي دستورالعمل کافی نیست ما بسیار شما را به دانلود و نصب ابزار قابل حذف و فراموش یعنی کامپیوتر آلوده را توصیه می.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Znoo.net

پاسخ دهید