Zombie Alert حذف

دسته‌بندی نشده

Zombie Alert چیست؟

Zombie Alert به عنوان نرم افزار سرزده است که رایانه شما نفوذ ممکن است زمانی که شما نه از آن انتظار دارند در تمام و پس از آن شما را با تعداد زیادی از تبلیغات مختلف و آزار دهنده و یا نوع دیگری از ظاهر تا اطلاعات بمباران می توان طبقه بندی. با وجود این واقعیت که Zombie Alert درمان نشود به عنوان عفونت بسیار خطرناک است که می تواند کاملا آسیب سیستم کامپیوتر شما اما شما باید بدانید که این نرم افزار به عنوان یک پلت فرم برای آلوده کامپیوتر خود را با برخی از نرم افزارهای مخرب جدی عمل ممکن است. اصل تولید شده توسط خلاق جزیره رسانه LLC، این نرم افزار در حال حاضر با برخی از برنامه های دیگر که شما را از اینترنت دانلود منتشر می شود. بنابراین، اگر شما متوجه است که کامپیوتر شما ممکن است توسط این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده ما هستند به حذف Zombie Alert اسرع به منظور محافظت از خودتان و رایانه خود را از خطرات بیشتر توصیه.

Zombie Alert Zombie Alert حذفدانلود ابزار حذفبرای حذف Zombie Alert

چگونه Zombie Alert توزیع شده است؟

در اکثر موارد، این نرم افزار ناخواسته همراه با برخی از پرونده ها یا برنامه هایی است که به راحتی قابل دانلود از طریق اینترنت توزیع شده است. با این حال، مشکل بخشی از گونه های توزیع است که شما هرگز که هر برنامه شما می خواهید برای دریافت برخی از اضافی و ناخواسته پرونده ها را نیز می توانید مشکوک ممکن است. به دلیل همین دلیل شما باید برای حفظ منافع خود را از اولین لحظه زمانی که شما تصمیم به دانلود نرم افزار جدید تا زمانی که شما بر روی گزینه “پایان” در آخرین مرحله از ویزارد نصب. یعنی شما فقط مجبور به انتخاب واقعی برنامه های ارائه شده از منابع قابل اعتماد. علاوه بر این، شما باید پرداخت توجه بیشتر به روش نصب نیز هست. این معنا نیست که اگر شما فقط پیشرفته (و یا سفارشی) گزینه نصب را انتخاب کنید و سپس از طریق تمام مراحل جست و خیز که شما کاملا محافظت شده هستند. به منظور جلوگیری از هرگونه عفونت غیر منتظره شما باید به دقت تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های جدید و عدم انتخاب فایل های اضافی ناخواسته. اگر شما متوجه چنین فایل نمی توان deselected که با این حال، ما هستند توصیه خاتمه گزینه نصب کامل در همه.

چه کند Zombie Alert انجام?

از اولین لحظه ای که این نرم افزار ناخواسته وارد رایانه شما شروع به تغییر کل شما جلسات مرور. به محض این که شما برای باز کردن مرورگر خود را به عنوان مثال، شما با مقدار زیادی از پاپ آپ مختلف و نوع دیگری از اطلاعیه ها که بسیار ناراحت کننده است اما بسیار خطرناک نیز ممکن است مورد حمله قرار. علاوه بر آن شما باید بدانید که شما نیز به وب سایت های دیگر که می خواهید هدایت شود می تواند. در آغاز چنین اقدامات انجام شده توسط سخت Zombie Alert تنها بسیار آزار دهنده می تواند نگاه اما بعد آن شما بسیاری از مشکلات می شود. علاوه بر آن، شما نیز که ممکن است نقطه ای تمام کار خود را با کامپیوتر و یا جلسه مرور خود را آهسته تر از قبل شده اند. علاوه بر این، احتمال وجود دارد که حتی در حال حاضر زمانی که شما در حال خواندن مقاله ما شما را توسط اعضای بالقوه خطرناک شخص ثالث نظارت هستند. بخشی از مشکل این عفونت زمانی که این رایانه ارتشاح، که سازندگان این نرم افزار ناخواسته بالقوه برای نظارت بر جلسات خود را مرور و جستجوی فرصتی است. حتی اگر نظارت به منظور پیدا کردن در مورد عادات مرور خود را و سپس شما با حتی مقدار بیشتری از تبلیغات مختلف سیل انجام شده است اما شما می توانید هرگز اگر اعضای حزب سوم راه را برای ربودن اطلاعات شخصی خود را پیدا کند توان تضمین شده است. بنابراین، به منظور اجتناب از چنین موقعیت ناخوشایند ما شما را به از بین بردن Zombie Alert در حال حاضر توصیه هستند.

چگونه می توانید Zombie Alert از رایانه خود حذف کنید?

اگر شما در حال حاضر مصمم به از بین بردن این نرم افزار ناخواسته باید ما دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

اول از همه، Zombie Alert را از حافظه کامپیوتر شما پاک کنید:

 • باز کردن منوی ‘شروع’.
 • “صفحه کنترل” گزینه را انتخاب کنید و حرکت را به “حذف برنامه” یا “افزودن/حذف برنامه ها”.
 • هنگامی که شما با یک لیست از برنامه های که نصب شده به کامپیوتر شما نمایش داده می شود، شما باید به دنبال پسوند ناخواسته و از بین بردن آنها را با کلیک کردن روی گزینه “حذف برنامه”.
 • در نهایت، ‘خوب’ گزینه را انتخاب کنید.

پس از آن، این hijacker مرورگر حذف از مرورگر شما:

گوگل کروم

 1. باز کردن مرورگر و یک بار دکمه منو را کلیک کنید.
 2. بخش “تنظیمات” را انتخاب کنید و رفتن به “نمایش تنظیمات پیشرفته”.
 3. بر روی ‘بازنشانی تنظیمات مرورگر’ کلیک کنید و سپس دکمه “تنظیم مجدد” را انتخاب نمایید.

اینترنت اکسپلورر

 1. باز کردن مرورگر و با کلیک روی نماد چرخ دنده (و یا در بخش “ابزار”).
 2. پس از آن، به گزینه های اینترنت بروید و زبانه “پیشرفته” را انتخاب کنید.
 3. در حال حاضر بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید و حرکت به تنظیمات اینترنت اکسپلورر تنظیم مجدد.
 4. “حذف تنظیمات شخصی” را انتخاب کنید و آمار “تنظیم مجدد” را فشار دهید.
 5. در مرحله نهایی ‘نزدیک’ و ‘خوب’ گزینه را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. اول از همه، باز کردن مرورگر.
 2. انتقال به بخش “کمک” و “اطلاعات رفع اشکال” را انتخاب کنید.
 3. پس از آن, ‘تنظیم مجدد فایرفاکس’ (با کلیک بر روی این گزینه را برای چندین بار) را انتخاب کنید.
 4. در نهایت، بر روی “پایان” کلیک کنید.

بعد از روش دستي به اسکن سیستم کامپیوتر شما با استفاده از ابزار ضد ویروس قابل اعتماد (e.g. SpyHunter) ضروری است. نگه داشتن در ذهن که در اغلب موارد برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته به رایانه شما را با برخی از فایل های اضافی دیگر می توان نصب شده و فقط دستي گزینه قادر به خاتمه همه آنها است. با این حال، به محض این که شما این برنامه مطمئن ضد بدافزار نصب شما خواهد بود قادر به فراموش کردن هر گونه عفونت و امن و قابل اعتماد مرور جلسات دوباره لذت ببرید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Zombie Alert

پاسخ دهید