حذف Zombie News

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Zombie News

Zombie News برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که توسط راه حل های گذشت زمان ایجاد شده است. قرار است به اطلاع کاربران مورد انتظار حملات زامبی و به دنبال اخبار مربوط در وب.

شما می توانید این برنامه را به طور مستقیم از وب سایت رسمی خود دانلود اما همچنین ممکن است کامپیوتر خود را با نرم افزار وارد و آلوده Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome. این نرم افزار مشکوک اعتماد و حذف Zombie News در یک بار.

Zombie News  حذف Zombie News

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zombie News

Zombie News چکار می کند؟

هدف اصلی هر گونه تبلیغات مربوط به برنامه این است که ترویج وب سایت های اشخاص ثالث و محصولات خود را. در حالی که این برنامه به شما آخرین Zombie News و هشدار ادعا می کند در واقع آن به سادگی شما چند تبلیغاتی از لحظه اول آن را وارد رایانه شما نشان می دهد. پنجره های بازشو آگهی ها در متن آگهی و غیره را را ببینید. آگهی های معمولا بسیار آزار دهنده و سرزده و شما آنها را در هر پنجره جدید شما باز روبرو می شوند. اگر شما نمی توانید تبلیغات دیگر ایستاده, توصیه می کنیم به Zombie News را از سیستم خود حذف کنید.

تبلیغات نه تنها بسیار تحریک کننده، اما بسیار خطرناک هستند. سخت نگه هیچ مسئولیت بیش از محتویات تبلیغات ارائه شده و نتیجه آن نیاز به اطمینان از ایمنی سیستم خود را احساس نمی کند. در نتیجه، تبلیغات نمایش داده شده انتخاب نشده باقی مانده است و می تواند بسیار مضر است. شما به راحتی به شخص ثالث مخرب ممکن است در معرض و که به راحتی می تواند در نتیجه در یک عفونت جدی مخرب. به این برنامه اعتماد و محافظت از کامپیوتر خود را با انجام Zombie News حذف.

چگونه Zombie News بود نفوذ به کامپیوتر شما?

اگر شما علاقه مند در آخرین Zombie News، شما احتمالا این سخت خود نصب بود. اگر یک روز شما بطور غیر منتظره در بر داشت این نرم افزار در کامپیوتر خود، شانس هستند که آن را وارد سیستم خود را در طول نصب آخرین نرم افزار خود را. دفعه بعد شما باید گزینه پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و تجزیه و تحلیل قرارداد نرم افزار ارائه شده. مطالعه دقیق این نوشتار شما متوجه برنامه های اضافی اجازه می دهد و شما قادر خواهید بود تا آنها را بردارید. اگر آن را در رایانه خود حاضر است برخی از برنامه کاربردی ناشناخته وارد سیستم شما و خلاص شدن از شر Zombie News, اجازه نمی دهد.

چگونه به حذف Zombie News

دو راه برای خاتمه Zombie News وجود دارد. شما یا Zombie News دستی می تواند بین بردن و یا شما می توانید نصب مشروع ضد جاسوس و اجازه دهید آن را مقابله با مشکل. دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی حذف Zombie News در این مقاله ارائه شده است. اگر گزینه دوم را انتخاب می کنید، شما باید کل سیستم خود را اسکن و اجازه دهید ابزار امنیتی برای پاک کردن Zombie News برای شما.

حذف Zombie News

ویندوز 8

  • کلید ویندوز + R و نوع را در صفحه کنترل را کلیک کنید.
  • شیر را وارد کنید و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  • قرار دادن برنامه های ناخواسته و Zombie News را حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • دسترسی به کنترل پنل و باز شروع.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Zombie News را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و شیر کنترل پنل.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Zombie News.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zombie News

پاسخ دهید