ZoneAlarm Search حذف

دسته‌بندی نشده

ZoneAlarm Search چیست؟

ZoneAlarm Search مرورگر hijacker که می توان به اینترنت اکسپلورر موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اضافه شده است. این یک ویروس نیست، با این حال، آن به داخل کامپیوتر و به همین دلیل آن در نظر گرفته می شود برنامه های ناخواسته با استفاده از روش های ناعادلانه است. برنامه اصلی و پیش فرض جستجو دهنده بدون اجازه شما را تغییر می دهد و باعث می شود برخی از تغییرات بیشتر در تنظیمات مرورگر خود را.

چگونه کار ZoneAlarm Search؟

منطقه زنگ جستجو موتور جستجو در واقع است. توسط گوگل اما صفحه نمایش آن است که تبلیغات خود شده است. ما فکر می کنیم آن برای ساخت پول به تنهایی و برای تامین امنیت اضافی برای کاربر کامپیوتر قرار داده است. بسیاری از بار منطقه زنگ جستجو برای رایانه ها از طریق برنامه زنگ منطقه یعنی آنتی ویروس و فایروال نصب شده است. این بسیار مهم است که توجه به آنچه که شما از نصب و اینکه آیا برنامه شما در حال دانلود شامل هر گونه برنامه های اضافی است. به این ترتیب شما می توانید بسیاری از نرم افزار ناخواسته اجتناب.

چگونه برای حذف ZoneAlarm Search

اگر می خواهید به حذف ZoneAlarm Search رفتن به کنترل پنل -> اضافه کردن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن را از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری یا بازنشانی تنظیمات مرورگر پشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با “Spyhunter” اسکن. شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر شما نمی بینم ZoneAlarm Search ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، فقط تبلیغات ظاهر می شود بر روی کامپیوتر شما متوقف می شود. شما برای انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان داشته باشد. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت جستجو دهندگان در IE7 کلیک کنید تغییر پیش فرض جستجو را انتخاب کنید.
 3. ZoneAlarm Search را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

  1. را وارد کنید “ مورد: پیکربندی ” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
  2. «Keyword.url» در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  3. «Browser.search.defaultengine» در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  4. «Browser.search.selectedengine» در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

در Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید .
 3. اصول انتخاب –> موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات . در راه اندازی باز صفحه خالی (شما می توانید حذف صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ZoneAlarm Search

پاسخ دهید