حذف ZoomCheck

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف ZoomCheck

ZoomCheck برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که توسط SuperWeb LLC ایجاد شده است. آن همه مرورگر مورد علاقه شما مانند Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا ارتشاح. این سخت به غنی سازی تجربه آنلاین خود خرید و به شما یک فرصت برای مقایسه قیمت ها قرار است. متاسفانه همه کوپن، کدهای promo، معاملات، و غیره که حفظ ظاهر به شما با بهترین گزینه ها به زودی تبدیل به بسیار خسته کننده و آزار دهنده. محققان ما نیز متوجه امنیت از مسائل مربوط به این نرم افزار و بنابراین توصیه می کنیم به ZoomCheck را حذف کنید.

ZoomCheck چکار می کند؟

که آن وارد رایانه خود برنامه بلافاصله شروع به ردیابی فعالیت های آنلاین خود و یادگیری موارد برگزیده خود را. که برای تبلیغات و فقط کسانی که بهترین کت و شلوار نمایش مرتب سازی بر اساس منافع خود انجام می شود. صفحات بازدید شده خود را زمانی که شما در آنها، صرف جستجو نمایش داده شد، سابقه مرور، آدرس های IP و بسیاری از چیزهای دیگر به طور مداوم به دنبال و ثبت شده از لحظه ای که رایانه شما نفوذ است. به ویژه هنگامی که شما که اطلاعات گاهی با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته است دریابید که شما احتمالا این تهاجم به حریم خصوصی کاملا غیر قابل قبول, خیال خواهد شد. زیرا هیچ کس نمی داند که این اشخاص ثالث این می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر شما مایل به محافظت از اطلاعات شما، ما را به حذف ZoomCheck نشان می دهد.

zoomcheck  حذف ZoomCheck

دانلود ابزار حذفبرای حذف ZoomCheck

از آنجا که هیچ کس احزاب است که همراه با این نرم افزار نظارت آن نباید باشد جای تعجب است که تبلیغات ارائه شده نیز انتخاب نشده است. آن یکی اتفاقی با کلیک بر روی اضافه کردن اشتباه می توانید مستقیم به یک صفحه با نرم افزار مخرب آلوده و مدیریت توسط هکرها یعنی. ما لازم نیست برای توضیح به شما ممکن است عواقب وخیم عفونت مخرب. برای جلوگیری از چنین نتیجه تاسف، شما باید از تبلیغات و برای خلاص شدن از ZoomCheck اسرع بماند.

این برنامه معمولا وارد کامپیوتر جدید رایگان با شارژ نرم افزار از وب سایت های غیرقابل اعتماد است. کاربران می تواند فرصتی برای کاهش ورود, از آن قرارداد مجوز نرم افزار فاش شده است، اما آنها به ندرت استفاده از این فرصت را داده می شود. تقریبا هیچ کس بار خوانده شده این نوشتار و کاربران معمولا فقط با کلیک کردن دکمه “بعدی” و نه خود را با چک کردن مطالب این توافق نامه دردسر. در آینده ما توصیه به نصب پیشرفته یا سفارشی به جای سریع یا نوعی را انتخاب کنید و جعبه است که به اطلاع رسانی در مورد برنامه های ناخواسته اضافی بردارید. برای دانستن، پیش رفتن تمرکز در حذف ZoomCheck.

چگونه به حذف ZoomCheck

بهترین راه برای مقابله با این نرم افزار ناخواسته برای خرید قانونی ضد جاسوس و استفاده از آن برای از بین بردن ZoomCheck است. کاربرانی که مایل به پاک کردن ZoomCheck دستی، باید دستورالعمل ارائه شده در زیر این مقاله. هر گزینه ای که شما انتخاب می کنید حذف ZoomCheck دیگر هیچ تاخیر نکنید.

حذف ZoomCheck

ویندوز 8

  • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • کنترل پنل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را باز کنید.
  • حذف ZoomCheck.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف ZoomCheck.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و ZoomCheck را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ZoomCheck

پاسخ دهید