حذف Zorton Win 7 Protection 2014

Fake Antispyware

Zorton Win 7 Protection 2014 چیست؟

Zorton Win 7 Protection 2014 سرکش برنامه ضد جاسوس افزار است که می تواند وارد سیستم شما بدون اطلاع شما و باعث اختلال جدی برخی از است. هدف از بدافزارها شما را متقاعد کند که کامپیوتر شما بسیاری از ویروس ها در آن است و تنها راه برای خلاص شدن از شر آنها با خرید نسخه کامل نرم افزار غیر قابل اعتماد است. Zorton Win 7 Protection 2014 را کامل اسکن جعلی و تا زمانی که شما ارتقاء فروش یا خاتمه بدافزارها جعلی هشدار به شما نشان دهد. قطعا دومی باید بکنید. ضد جاسوس-سرکش به نام آن بسته به سیستم ویندوز خود را تغییر دهید. نام نرم افزار اگر از ویندوز XP استفاده می شد Zorton پیروزی XP حفاظت 2014 خواهد شد. نه با این خطر مخرب فریب خورده می شود. خرید برنامه نیست شما هر خوب انجام دهد. به محض این که شما می توانید Zorton Win 7 Protection 2014 را خاتمه دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Zorton Win 7 Protection 2014

zorton win 7 antivirus 2014 حذف Zorton Win 7 Protection 2014

Zorton Win 7 Protection 2014 چگونه کار می کند؟

هنگامی که Zorton Win 7 Protection 2014 وارد رایانه شما شروع می طوری که برنامه های امنیتی خود نمی تواند از بین بردن و یا حتی شامل عفونت مسدود کردن فایل های اجرایی. اگر شما سعی می کنید آن راه اندازی کنید، ممکن است با هشدار جعلی است که ادعا می کند نرم افزار آلوده است ارائه. معمولا نرم افزارهای مخرب نیز دسترسی به اینترنت محدود می کند. به نظر می رسد که تنها چیزی که شما می توانید خرید نسخه کامل نرم افزار، با این حال، که درست نیست چرا که هیچ چیز اشتباه است با کامپیوتر شما به جز جعلی ضد جاسوس خود است.

Zorton Win 7 Protection 2014 متعلق به خانواده Braviax و یا FakeRean از نرم افزارهای مخرب. هدف تنها نرم افزار بدخيم به شما اومدی به انتقال پول به مجرمان اینترنتی است. آن ممکن است هزینه از 64.95 دلار به 99.95$ است که مقدار زیادی از پول برای چیزی است که کار نمی کند. علاوه بر این، اگر شما را از خرید، شما همچنین اطلاعات شخصی خود را به منابع غیرقابل اعتماد را آشکار سازد و که می تواند منجر به ضرر مالی حتی بیشتر. روشن است که چیزی که تنها مناسب برای انجام این است که حذف Zorton Win 7 Protection 2014 است.

چگونه به حذف Zorton Win 7 Protection 2014

هر چه زودتر شما Zorton Win 7 Protection 2014 از کامپیوتر شما، بهتر از بین بردن. مگر اینکه شما دانش سیستم پیشرفته، متاسفانه، ما اقدام به Zorton Win 7 Protection 2014 به خاتمه دستی توصیه نمی. در عوض, شما باید دانلود و نصب ابزار مشروع ضد تروجان است که کامپیوتر شما را اسکن، شناسایی تمام قطعات از عفونت و Zorton Win 7 Protection 2014 به طور کامل حذف کنید. ابزار حذف و پیشگیری مخرب نیز توسط محافظ کامپیوتر شما از مختلف انگل مخرب شما آنلاین ممکن است روبرو می شوند در آینده مفید بودن ادامه می دهد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Zorton Win 7 Protection 2014

حالت امن دسترسی به حذف Zorton Win 7 Protection 2014

  • راه اندازی مجدد رایانه
  • پس از لود صفحه بایوس شروع بهره برداری F8
  • انتخاب حالت ایمن با شبکه
  • مطبوعات را وارد کنید
  • باز کردن مرورگر خود
  • دانلود ضد تروجان
  • راه اندازی برنامه

پاسخ دهید